• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

Резултати претраге

1. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ne bih se slozio , da su i Kesar i Milojevic poluproizvodi. Kesar odlicno poznaje kosarku , za razliku od Scepanovica ima solidno iskustvo ,jedan od retkih koji je ponesto rekao o odnosu vlasti prema Partizanu,uz to kao osoba je simpatican . Milojevic je talentovan trener, solidnog potencijala...
  2. 7DAYS EuroCup 2020/21

Spalding ,ja tvoje misljenje cenim ali pitanje za tebe i za druge , koji vrte te mantre, kako se nismo opredelili za Evroligu , nego da budemo privezak.Kako to da izvedemo, da im se suprostavimo u svakom smislu, kada jednostavno ne mozemo da dodjemo ni do pribliznog nivoa para koje oni imaju od...
  3. FK Partizan 2020/21

Slazem u svemu sto je Matke napisao,osim za Svetozara Markovica,ne vidim po cemu imamo dve ocigledno bolje opcije na stoperu od njega . Za golmana,mislim da je to pitanje dokonih ljudi,koji ne sagledavaju prakticne posledice, nekog izbora .Uveren sam da bi vecina i ovih kritikuju, da su na...
  4. FK Partizan 2020/21

Mozzart Sport ima vecinu informacija iz kluba i svlacionice, jos dok je bio Nikolic. Ocigledno je da ima razloga , zasto klub dozvoljava da oni plasiraju informacije u javnost iako izgleda je protiv interesa kluba , logicno je da postoji neka kvaka , e sad da li pojedinci unutar kluba imaju...
  5. 7DAYS EuroCup 2020/21

Da se nadovezem na neke pomenute stvari . Sto se tice Voldena i MkIntajera ,u ovim uslovima,ne bi bilo velike razlike,Volden je i prosle bio individualac,a MkIntajer pokusava da kreira jer nema ko drugi a los je u pozicionoj igri .sto se tice Mozlija on ne lici na sebe od prosle sezone,daleko je...
  6. 7DAYS EuroCup 2020/21

U petom minutu je bilo vidljivo da cemo pouzdano izgubiti i to ubedljivo .Pritom,Uniks samo za Radojevica je klub koji je u uskom krugu za osvajanje Evrokupa .Veceras, mozemo pouzdano da zakljucimo ,da ovaj tim sa ovim trenerom, zasigurno ne moze biti ni konkurent, za domete, od prosle sezone ...
  7. 7DAYS EuroCup 2020/21

Ovaj komentar mi objavite,koji sam spojio u jedan ,posto je vec stigao odgovor ,a ovaj prosli niste objavili . Na forumu se dogadja apsurdna situacija, da osim sto ima konflikta zbog razlicitog misljenja ,prisutan je i konflikt zbog razlicitog smisla za ironiju .Ja mislim da se prenaglasavaju...
  8. 7DAYS EuroCup 2020/21

Apelujem na moderatore,da reaguju na ovakve neprimerene manire ,da se nekome govori da li ce i pred kime da stoji i pozivajuci se na komsiju,da procenjuje koliko ko zna o kosarci ,uvlaceci u pricu naprednu bagru ,koja ne znam kakve veze ima sa odnosom sa time kakav je trener Scepanovic ...
  9. FK Partizan 2020/21

Ja sam ga gledao jednom u Utrehtu,slusajuci holandskog komentatora,on je govorio Baebek ,sto je i meni najsmislenije.Logicnije je da se he cita kao e nego kao j ,iako je Francuski jezik cudnovat .Mi imamo te navike da prilagodjavamo imena kako nam odgovaraju,Panatinajkos sa j umgesto sa i...
  10. 7DAYS EuroCup 2020/21

Sto se tice mladih trenera,moze se ponesto zakljuciti na nekim primerima ,nekolicine drugih trenera tog tipa u Evropi . O Jasikivicijusu nije potrebno mnogo toga reci,on je i kao igrac imao viziju ,koja se poklapala sa trenerovom ,ima harizmu,energiju i posvecenost,uz urodjeni kosarkaski...
  11. 7DAYS EuroCup 2020/21

Mislim da je tabloidno ulaziti u motive Tegeltijinih reci ,forum po prirodi stvari ima i tu crtu ,pa takav nije iznenadjujuc. Uglavnom je u pravu sto je napisao . Nije nikakvo botovanje,podsecanje na zestoke kritike Duletu do osvajanja Aba Lige 2013. koje su bile vidljive na svakom koraku...
  12. 7DAYS EuroCup 2020/21

Deo sustinskih problema i prosle i ove sezone su sto nam manjka kreacije u napadu u nedostatku kreativnih igraca ,kao i broj Amerikanaca ,kojih je prosle godine bilo sedmorica,sada ih je sestorica.To je previsok broj za klub kakav je Partizana ,iz razloga sto vecina njih svaki klub u Evropi...
  13. Dule Vujošević

Spalding Kako da se vrati Dule,kada je i dalje vlast ista ? On nije ni odlazio svojevoljno .Ne znam zasto bi bilo neopisivo hrabro sve i da moze da se vrati sada ,on je bio trener i u gorim uslovima .Jeste,prosle sezone ,imali smo nikad veci budzet ,koji je opet aminovan od vlasti, u sezoni...
  14. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Himna je dobra i prikladnija je od Mars na Drinu ,medjutim kao i vecina himni ima nekih zackoljica sa kojim odredjeni delovi stanovnistva te zemlje imaju problem.U slucaju nase himne je religijska konotacija ,kao i pominjanje" srpskih zemalja" ..Ljajic ima pravo da ima odnos prema himni po svom...
  15. KK Partizan 2020/2021

Iz izjave Scepanovice se moze zakljuciti da ima svest o tome da je ovo jedan od prelomnih perioda u sezoni i da su potrebne neke promene,to je dobro . Lose je sto kako on kaze,Buducnost u ovom trenutku bolja.Ja ne vidim razloga da oni budu bolji od nas ,ni sada ni na kraju sezonu,oni su vise...
  16. KK Partizan 2020/2021

Utakmica koja se i bez ove zavrsnice ,moze analizirati na 30 strana pdf-a . Izjednacena utakmica,koja je otisla na njihovu stranu . Ja sa smanjenim emocijama gledam utakmice na pocetku jer je uvek znacaj zavistan od daljeg toka i zakljucci su relativni .Mislim da i ovaj poraz ,sam po sebi ne...
  17. FK Partizan 2020/21

Koliko sam ja zakljucio iz Stanojevicevih izjava i profila pojacanja ,rotiracemo dva sistema ,3-4-3 ,koji je vise 3-6-1 i 4-4-2 .I u jednom i u drugom imamo igrace koji su sistemski uklopljivi i sa kojima imamo sistemsku ravnotezu i fleksibilnost ,u prvom redu to su Halender i Jojic,posle njih ...
  18. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Secam se kada je Grbic kojeg sam kritikovao juce na temu bivsih igraca u vezi transfera DJurickovica, odnosno njegovog transfera u Radnicki Nis . Covek je negde u Aprilu 2013. pre utakmice Ofk-a sa CZ ,rekao da je jos kao dete navijao zanjih.Posle nekoliko meseci,covek predje i kod nas i kaze...
  19. 7DAYS EuroCup 2020/21

Sudije su u finisu bile na strani Huventuda,mi smo pre finisa dosli od +15 do +3 .Ne znam na osnovu cega iko tvrdi,da mi dobii da nije bilo nekoliko problematicnih suijskih odluka u poslednjim minutima ? Vidljivo je bilo da nismo u stanju da prelomimo a kad smo usli u egal da dobijemo bilo...
  20. 7DAYS EuroCup 2020/21

Zapravo je svejedno, ako je platio to znaci da je razlika u plati u dva kluba,veca od njegove isplate obestecenja jer ako je platio,to znaci da je imao korist sa sve isplatom obestecenja ,ako nije sam platio i u tom slucaju mu je plata malo veca nego kod nas .