• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

Резултати претраге

1. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Stvarno je ovo smesno,idemo u derbi bez devetke. Ovo nisam doziveo jos. Nadam se da cemo dobiti ali bojim se debakla. Ocekivo sam ovog iz PSZ da zaigra,bilo bi lepo.
  2. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Ajme nama! Toliko. Da sam znao lego bih davno. Nemsmo spica bre
  3. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Hahaha da je samo on nesrecnik. Sta smo tek onda mi,mucenici
  4. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Otkud ova informacija,do sad se nije pominjala?
  5. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Ima li na netu njihov kanal?
  6. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Jel ima neko link gde ce moci da se gleda derbi?
  7. Ostoja_PFC_

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Stvarno komedija. Kad su nam trebali igraci za evropu oni nisu dovodili a sad odjednom njih 4,5. Cirkus od kluba smo postali.
  8. Ostoja_PFC_

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Nemamo igracki kadar,jednostavno. Kupite igrace pa da igramo neki fudbal. Realno nismo za evropu ovu godinu.
  9. Ostoja_PFC_

Pa realno gledamo nasa igra je losa,ne nadam se nicemu protiv belgijanaca. Nisam ih nikad gledao kao neki strucnjaci ovde ali znam kako mi igramo trenutno. Isto takl vidim da su prvi u belgiji a neko i rece da nisu izgubili kuci godinu dana,mislim da je to dovoljno za respekt. Da igramo kuci i...
  10. Ostoja_PFC_

Ajmo mu dati podrsku i sansu. Za godinu dana covek nauci a kamo za deset. Braga niije mali klub niti slaba liga. Mozda se covek i popravio.
  11. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Osmeh Stanoja unosi neku nadu,emociju,deluje covek siguran u sebe. Flegman i madafaka u isto vreme. Ajde ponovi ono zbog cega te svi volimo.
  12. Ostoja_PFC_

U ovom trenutku nije moglo lakse. Al isto tako iscekivanje za pojacanjem ostajeee..
  13. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2020/21

Mene i ne cudi toliko sto smo izgubili ali da je tuzno da primimo 3 gola od teskog drugoligasa je anderstejtment. Nadam se da svi shvataju da smo slabiji puno od prosle sezone i ako ne odluce da dovedu 2,3 pojacanja (pojacanja) a ne igraca ne treba se puno uzdati u nesto vise. Ne znam da li...
  14. Ostoja_PFC_

Nista nismo doveli do sad,tj neke igrace za koje nisam nikad cuo. Hoce li biti neko zvucnije ime,zna li neko provereno da znamo cemu se nadamo?
  15. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2019/20

sta pisu u blicu da su Savu isamarali neki navijaci u restoranu?
  16. Ostoja_PFC_

FK Partizan 2019/20

Jebace im Savo mamu u svlacionici,ne bih im bio u kozi. Po dzepu bajo,tu najvise boli. Steta bi bila da trener ode,igramk dobar fudbal ali nemamo zavrsnicu,odbrana isto place za dva nova dobra defanzivca. Psiholog isto preko potreban igracima, neka psihicka barijera postoji osim neznjanja koje...
  17. Ostoja_PFC_

Liga Evrope 2019/2020

Sebicnost u napadu pri kontrama nas je kostala pobede. Isto tako je kumovala i Savina losa promena igraca,samo je uvukao nervozu i nesigurnost vadjenjem prednjaka i ubacivanjem defanzivaca,pokaz da nije ni sam bio siguran u pobedu.
  18. Ostoja_PFC_

Liga Evrope 2019/2020

Moze li neki link za utakmicu ako je ikako moguce? Hvala unapred
  19. Ostoja_PFC_

Liga Evrope 2019/2020

Tesko da prodjemo dalje. Az izgleda razbija a i da ih mi u nekom slucaju dobijemo,u sta sumnjam,za ocekivati je da mancester izbaci neku decu protih njih u zadnjem kolu jer su vec prosli.
  20. Ostoja_PFC_

Liga Evrope 2019/2020

Pa evo trazim i na engleskom al ne mogu da nadjem. Ne mogu da verujem da nasa bagra ne prenosi.