Резултати претраге

1. Maks778

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Pročitavši prethodne komentare, ne mogu a da se ne zapitam, il dodjem do zaključka. Koliko ja u stvari, ne znam, il drugačije sagledavam trenutne okolnosti oko F. K. Partizan. Ako nam je najveći problem i predmet polemike. To, koliko ko doprinosi, znači igri tima. A, ujedno je reč (po mom...
  2. Maks778

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

N. Lončar, Sportski direktor K. K. Partizan. Šta ovaj lik radi, šta je uradio za sada, za šta prima platu?! "Neće se dovoditi neko, tek da se popuni broj" Podržavam, ali.. Šta si čoveče radio svih prethodnih meseci?! Mesecima se očekivao odlazak Janković, kako bi se na njegovo mesto doveo...
  3. Maks778

Birča, brat Grobar.. Generalno, vidi se... Ono, da kažemo, ok lik Nije on kriv, što ne zna i ne ume bolje. Kad god je bio na parketu, ne sumnjam da je davao 100% sebe. Prilikom poslednjeg dolaska u Partizan, iskreno.. Bilo mi je drago i podržavao sam njegov dolazak. Sada mu želim sve...
  4. Maks778

Ako dobro čitam izmedju redova. Dolaskom novog trenera, pristupilo se korekciji rostera. Na hladjenje poslati Angola, S. Janković.. A sada po svemu sudeći i Mika. Otišao Angola, došao Ali. Za očekivati je sličan scenario i sa S. Jankovićem i dovodjenjem nove četvorke. Zna li neko šta je sa...
  5. Maks778

https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-evo-zasto-je-filipovski-promenio-odluku-i-odlucio-da-sedne-na-klupu-partizana-243700/
  6. Maks778

Voleo bi da se Dule vrati (makar u ulozi u kojoj je trenutno kod Rumuna) Na više portala provlači se info da je rešeno pitanje trenera. Da je Filipovski novi trener. Iskreno, koliko god pratio košarku. Ne sećam ga se u ulozi Duletovog pomoćnika. U njegovoj biografiji piše da je radio sa...
  7. Maks778

Retko sebi dozvoljavam da ulazim u polemiku sa osobama koje ne znam iz rl i do čijeg mišljenja mi je stalo. Ali ti u neku ruku svojim pisanjem, već počinješ donekle i da provociraš. Ne zato što nam se razmišljanja razmimoilaze. Argumentovano diskusija je nešto i inače poželjno. Sučeljavanjem...
  8. Maks778

* "Ko odredjuje, ko nam treba, a ko ne?" - Prvo si izneo tezu, svoje sagledavanje, nečega što je iz tvog ugla "normalno". Sa, dozom nečega što ti odobravaš i pokušavaš drugima predstaviti kao jedan šablon, način razmišljanja koji bi i drugima trebalo da bude prihvatljiv. Normalno da imaš...
  9. Maks778

http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-League/a357489-Filipovski-prvi-pik-Partizana.html
  10. Maks778

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

"Dal iko normalan veruje da smo za Sadika (sa velikim "S". Ne samo zbog gramatike), mogli da dobijemo više od ovih 7.5 miliona?! " Evo da se javim kao neko po tebi" nenormalan", ko je verovao. Ko još uvek veruje. I ubedjen je u to da Sadik vredi više od pomenute cifre. Kao i što sam uverenja da...
  11. Maks778

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Hladne glave.. Prvog golmana, već duže vremena nemamo. Svaka čast Stojkoviću. Al on već u kontinuitetu, duže vreme. Nije za prvog golmana Partizana. Bekove.. Zaista je toliko vremena prošlo, da se ne mogu ni setiti, kada smo poslednji put imali "normalne" bekove. (Iako Miljkon sinoć, sasvim...
  12. Maks778

Ne tako davno. Imali smo, ne trenera, već predsednika, sa istetoviranim grbom Partizana, na svojoj ruci. Ispostavilo se da grb na ličnom profilu, ili tetovaža i nisu neko merilo. Jedno časkom zameniš. Na drugo i zaboraviš (Pogotovu kada te opije Zlatiborski miris. Dal novca il svežeg vazduha )
  13. Maks778

Bez namere da ulazim u lične doživljaje, simpatije ili antipatije bilo koga. Ne mogu da se otmem utisku da pojedini, toliko idealizuju Trinkijerija. Do mere, da je to zaista teško za razumeti. Sa jedne strane, idealizuju bivšeg trenera, sa druge strane, toliko mrze Ostoju. Da je i to teško...
  14. Maks778

Dal može da se otvori posebna tema o Trinkijeriju? Zaista se (po mom mišljenju) i previše troluje u vezi njega. Ne priznajem ikome, da mu je Trinkijeri bio draži, no meni. Nikome, da je više od mene želeo, priželjkivao da ostane na mestu trenera. Ali, sa svakim danom, sa svakom novom...
  15. Maks778

Danima sam se u kontinuitetu uključivao, osvežavao stranice. Sve u nadi, da vest (tada o eventualnom. A, danas već i zvaničnom), napuštanju kluba, od strane Trinkijerija, nije istina. Da će neko objaviti, da je postignut neki vid dogovora, oko nastavka saradnje. Iz ove perspektive, zaključih...
  16. Maks778

Slažem se sa velikom većinom napisanog. Toliko je očigledno da psihopata leči svoje komplekse iz mladosti. Ne samo na KK Partizan, već na celo SD, na sve što ima bilo kakve veze sa Partizanom. Sa druge strane, ne mogu da se pomirim sa ovolikom dozom prisutnog defetizma. Jednostavno, (biranim...
  17. Maks778

Naivan ili ne. Al, sa svakim uključenjem ovde. Sve se nadam da ću naići na vest da je Trinkijeri ipak odlučio da ostane.
  18. Maks778

https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sport-saznaje-nigerijski-dzin-na-meti-partizana-219404/?fbclid=IwAR3WMrMJz-HLAQJLRhBgUm2OApuc0THLLfDs78e7AWO-h8loVC1CB3jBsxI Zna li neko, dal ima istine u ovome?
  19. Maks778

Volden je igrač, za kojeg bi slagao, ukoliko bi napisao, da mi ne bi bilo drago da je ostao. Sa druge strane. Ukoliko pogledamo celokupnu prethodnu sezonu. On ne imao više praznih minuta/mečeva, no situacija gde je pravio neku razliku. Pamti se meč protiv Virtuza i.. Meni je donekle sad i...
  20. Maks778

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Otkazan sajam automobila