Резултати претраге

1. diego_armando

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

ja bi radije bijelsu :D replika golcevog partizana s kraja 80-ih zagarantovana
  2. diego_armando

FK Partizan 2020/21

da, ali uzasava to sto se fk partizan pravi veci papa od samog franje...if you know what I mean.
  3. diego_armando

zamena za igraca kakav je suma ne postoji. on je bas specifican, tako da u slucaju njegove prodaje(pu pu, gluvo bilo), menjace se system igre.
  4. diego_armando

FK Partizan 2020/21

nikola lakcevic je jaci igrac od lutovca. mali bas nije imao srece, jebem ti povredu.
  5. diego_armando

kad je dosao, stanoje je tvrdio da nije zadovoljan trenutnim igrackim kadrom jer mu kvare njegovu viziju igre. sad kad je navrat na nos izgurao osam uzastopnih pobeda, promenio je pricu. dakle, samo primecujem kakve su mu izjave I nista vise. sud treba dati po okoncanju sezone.
  6. diego_armando

FK Partizan 2020/21

srecna nova 2021. nasem partizanu! zelim da u ovoj godini, u ovo vreme budemo prvi na tabeli. da karamu cigane kad god ih sretnemo. eto, nista vise.
  7. diego_armando

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

ivica osim-ljudina, ljudina, ljudina, ljudina!!! nevereovatno mi je drago da je deo nase klupske istorije.
  8. diego_armando

FK Partizan 2020/21

miljko je zacementiran. na zalost, decko je na neku foru ljubimac aktuelnog trenera. tu tesko da ima leka.
  9. diego_armando

dapace, decko skace ko lud!
  10. diego_armando

po ovim pisanijima sa mocarta maksbeta I ostalih, istumbacemo ceo tim. samo se nadam da tekstovi nisu naruceni iz kancelarija sa jna, nego da su product zluradosti ciganskih degenerika.
  11. diego_armando

nemojmo se zanositi da ce se dovesti stranac na beku. s druge strane, opste je poznato da je srpski fudbal u deficit sa bekovima. na kraju ce ispasti da ce dovesti zamenu za nesrecnog miljka. samo da to ne bude aksentijevic!
  12. diego_armando

FK Partizan 2020/21

ima skoro dve godine kako nisam gledao nijednu njegovu emisiju. imam par cigana u okruzenju koji me non stop nutkaju da odgledam neke gafove doticnog, ali uvek ih uredno otpremim u matericu.
  13. diego_armando

FK Partizan 2020/21

nisam gledao, ali vidim da je sve bilo potaman. mnogo ste mi poleteli sa dobrim raspolozenjem:D stranu na salu, kakav je bio banjak na poziciji miljka?
  14. diego_armando

FK Partizan 2020/21

zaboravio si tvrtku iz volfzburga
  15. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Imam osecaj da bi se ovde druga pesma pevala da smo barem egal sa cigosima na tabeli. Priznajem, mene prvog stanojevic nervira svojim potezima i izjavama(suma), ali sest pobeda u nizu je nesto na sta nismo navikli zadnjih godina. Prema tome, ovi rezultati su za respekt. Verujem da ovde ima dosta...
  16. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Eto, pobedjuje se i kad sume nema. Izuzimajici prvo poluvreme, zamerke nemam. To nam je sto nam je dok god je stanojevic trener. Srecom, domaci ne iskoristise one dve sanse u prvom, gde su bili bolji rival. Nastavak nam je doneo dve sanse, koje smo iskoristili. Pohvala za scekicev vanvremenski...
  17. diego_armando

FK Partizan 2020/21

daj da vidimo kako cemo igrati sutra. ako suma ne postigne gol I doda bar jednu asistenciju I pet klizecih, ispisnica mo-me-nta-lno:banghead:
  18. diego_armando

FK Partizan 2020/21

ruku u vatru da je marku "savetovano" da ide! evo, danas prvi put cujemo da je imao dogovor sa orbanovima pre kraja sezone:cekanje:
  19. diego_armando

FK Partizan 2020/21

Budi dobar, budi dobar Dzoni bi gud!!! Opet ne mogu da se otmem ubedjenju da je ovo model po kom bi se moglo reci:”ovako se osvaja titula”. Nije bilo dobro, jos manje lepo za oko, ali iscupali smo pobedu. Imamo suvise kljucnih igraca u losoj formi(jojic, natko, fica), zatim povrede, pa virus...
  20. diego_armando

FK Partizan 2020/21

markec je "staklen" igrac, I kao takav on vise nema sta da trazi u ozbiljnom fudbalu. jbg, sad ispade da je nasa liga ozbiljna. sudeci kako markovic izgleda u njoj, mozda zaista I jeste. od njega bi I bilo nesto da nije sklon povredam:. strahovita brzina I tehnika sa prelaznom ocenom(moje...