Резултати претраге

1. ProvencanoPFK

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Predstavljanje igrača, sezona 13/14. Dalo izneverovao :D
  2. ProvencanoPFK

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Otkud Mačvan medju ovim jadarama? Šabac je u pitanju...
  3. ProvencanoPFK

KK Partizan 2020/2021

Ne volim patetiku i operisan od pokazivanja emocija, ali tokom gledanja ovog filma sam sve vreme imao knedlu u grlu, ne mogu ovo da opisem ni docaram dovoljno...maestralano, neponovoljivo...od muzike, kadrova...fenomenalno, dubok naklon ljudima koji su ovo realizovali !
  4. ProvencanoPFK

7DAYS EuroCup 2020/21

Interesantno kako je Jankovic sada "Dzoni" kada se pobedi 20 razlike, a vecim delom sezone je on obicni amater koji je zalutao u kosarku. Ovo se ne odnosi na Silviju i Spejsa koji su ga gore nazivali tim nadimkom, vec neko generalno zapazanje. On definitivno nije igrac za Partizan. Sto se tice...
  5. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Stanojevic cini se sve vise i vise hvata konce rada i povezuje neki stil igre koji moze da nam donese prosperitet u buducem periodu. Bice interesantno videti taj prelazni rok. Svidja mi se ovaj kriticki pristup Lazaru Markovicu, a nadam se slicnom i ostalim igracima koji su van forme, pre svega...
  6. ProvencanoPFK

7DAYS EuroCup 2020/21

Dizemo u nebesa proslu sezonu i igru a zaboravljamo da je debeli zabar u top 3 aktivnih trenera evrope, aspolutno sve zasluge za tadasnju igru idu njemu. Ovo sto mi igramo upravo je takav kurac da se ovakve zavrsnice ne igraju ni ispred zgrade ! Cela ekipa igra nonsalantno, nema autoriteta ovde...
  7. ProvencanoPFK

7DAYS EuroCup 2020/21

Isti nam rac kod kuce i na strani kad vec nema publike
  8. ProvencanoPFK

KK Partizan 2020/2021

Taj usukani "kole" je cigan 1/1, nema ga potrebe spominjati. Mozda je nekada objektivan ali to je samo zbog posla. Negde pre par godina je i sam izjavio da navija za kurvu.
  9. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Ljudi, nemojte se zajebavati za Miljkona, ja bih da gledam ovo ovako do kraja pa sta bude. Bili smo postedjeni njegovih nerezonskih bravura. Nadam se da ce Sveta desno, onda bi samo Jojic i Markovic ostali na terenu od retko nespremnih igraca. Lepo izgleda ovaj niz od 7 utakmica.
  10. ProvencanoPFK

7DAYS EuroCup 2020/21

11. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Odavde se bolje vidi da mu je "presla preko noge", sto jes jes. E snezo snezo, na kurac te nabijem.
  12. ProvencanoPFK

KK Partizan 2020/2021

Pa kako da dobijemo kad Gordic izigrava Dzordana za sirotinju, a covek je otprilike igrac za basket ispred zgrade. Ista prica sa Zagorcem koji izigrava neka muda sa sutevima sa 9 metara a ne moze prvi obruc da pogodi jer nema snage onom svojom konstitucijom i nogama za ritmicku gimnastiku. Ovo...
  13. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Stanojevic konacno po prvi put ove sezone pogodio sa izmenama. Holender je vrlo interesantan igrac,ima najbitniju stvar za moderni fudbal, a to je brzina. Realizacija ce doci vremenom. Ukoliko nesto bude od Baebeka, mogli bi da imamo vrlo zanimljiv napadacki red.
  14. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Kakav bezobrazluk i presmesan pokusaj vadjenja sramotnog poraza. Kad spojis alibi trenera i raspade nespremne od igraca, uz govnare iz uprave, dobijes najsramniji Partizan u novijoj istoriji.
  15. ProvencanoPFK

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Dva sveta dobri moj @espinosa...evo i atalanta, mašinerija. Igraju ljudi, ne jebu živu silu. Čestitke Ćelavom bratu na prvom bodu u LŠ.
  16. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Cak ni tad, prekinuli bi prvenstvo 1/1. Evo Daglas M. opet u prvoj postavi cak i protiv posrane Backe...
  17. ProvencanoPFK

7DAYS EuroCup 2020/21

Sa sve smeskanjem i LISTEN, a pola nije skontao sta je pitan.
  18. ProvencanoPFK

7DAYS EuroCup 2020/21

Ne znam kako misle da ovo sto mi igramo suprotstave mutiranima i celavom obradovicu ali ajde, teraj dalje. Pobeda se pise.
  19. ProvencanoPFK

Uprava i marketing

Ne verujem da je Vazura glup pa da tek tako bez zaledjine prica ono posle tekme. Mada i ja drvim kurac, na kraju ce pojesti vuk magarca. Verovatno je malo pustio mudasca imajuci Velju pored sebe.
  20. ProvencanoPFK

FK Partizan 2020/21

Jojic rece da ce nam doneti nesto novo u igri posle iskustva u Svabiji, kad ono donese nam golu kitu svingersko - svapsku. Ono njego podbadanje lopte u centarsutu..i to na miljkona...sve ti jebem. A miljkon i ono propustanje lopte kroz noge na 20 metara prilikom ispucavanja stojkovica? Najvise...