Резултати претраге

1. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Dobili smo stopera, sto se mene tice situacija je mnogo bolja nego pre dva dana. Kakav je videcemo, to zavisi od mnogo faktora a pre svega od samog mentalnog sklopa tog igraca koliko mu treba vremena da se uklopi u novu sredinu novi sistem rada, i zato je i dobro sto je stariji jer bi trebalo da...
  2. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Ja sam u Bogunu video veliki potencijal... Jako sam ga gotivio kao igrca, i mislio sam da ce biti drugi Inzagi :) .... Sve najbolje Bogune i da das komsinici jedno 3-4 komada ove sezone :)
  3. Kvalifikacije za LE 2011/12

Ljudi ja cu verovatno sada odvaliti glupost zbog koje ce te mi se smejati :) ... Ali mozda bi bilo zanimljivo da Aksentijevic igra ovu potiv Genka na poziciji veznog levog, jer je brz, igrao je tu poziciju a plus bi igrao presing na sredini terena kada oni imaju loptu jer mu to nije sad strano...
  4. Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

Ja sam bio sesti razred kad te je zla kob zadesila, bio si moj omiljeni igrac i moj idol... Secam se da sam plakao zbog tebe, i dalje ne zelim da verujem da nisi medju nama. Uvek kada procitam tvoje ime ili vidim tvoju sliku ja se potresem. Harise moj idolu iz detinjstva, nek ti je vecna slava....
  5. VК Partizan, PK Partizan

BRAVO Sampioni !!! Mi smo bre svetska gromada na ovoj zemaljskoj kugli... Uh kako sam srecan, napio sam se...
  6. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Ne treba Partizan da pravi legiju stranaca, niti ima sredstva tako nesto da uradi. Ako smo nesto naucili od komsinice, jeste ona sezona kada su doveli Salasa i jos niz drugih "proverenih" stranaca, i dobili su samo dugovanja. KK pokupi sve sto iole valja u nasoj kosarci i sprema ih tek da budu...