Резултати претраге

1. Dubaz

7DAYS EuroCup 2020/21

Ovo sam napisao na FK temi, posle rapsodije protiv TSC-a, pred tekmu sa Čukaričkim. Nakon Trenta mogu samo da kopiram i okačim ovde od reči do reči, sa samo jednom izmenom koja stoji u zagradi. To smo ti mi. Ajmo mi. "Dobiješ dete i prvih nekoliko godina uživaš a onda krene da te sekira. To je...
  2. Dubaz

KK Partizan 2020/2021

Kada imaš jednu ili dve utakmice u sezoni koje su mučne kao ova juče, onda pišeš o "kurcobolji igrača, nemanju energije trenera, greškama u odabiru šuta itd, itd..." Ali kad ti je jedna od tri utakmice takva, onda me zabole i za Miku i za bivšeg nam Gordu i za Kodija i Radeta. Zabole me i za...
  3. Dubaz

FK Partizan 2020/21

Serija je počela tako što smo igrali neubedljivo, ali smo dobijali. Nastavilo se sigurnijim pobedama, bez neke posebne igre. Sada već pobeđivanje počinje da se podrazumeva, igra je bolja iz kola u kolo, manje škripi u odbrani nego pre mesec-dva. Sad da se odradi dobar prelazni rok, normalne...
  4. Dubaz

7DAYS EuroCup 2020/21

Što pre shvatimo da je ovo realno stanje, biće nam lakše. Što pre zaboravimo Trinkija i prošlu sezonu, biće nam lakše. Glupo je tražiti zamerke na jednu utakmicu ili na jedan napad. Činjenica je da škripi. Manjak kvaliteta je očigledan, ali ono što meni bode oči je manjak discipline, a to je do...
  5. Dubaz

KK Partizan 2020/2021

Možemo da analiziramo očajno prvo poluvreme, uspone i padove u drugom... Ali ja Partizan volim zbog stvari kao što su Rašina blokada, Rašin šut nakon toga koji jedva pogađa tablu i zbog Rašinog koša. Volim Partizan zbog igrača kao što je Raša, nestabilan, lud i nepredvidiv. Sve ostalo može da se...
  6. Dubaz

FK Partizan 2020/21

Nakon Radničkog niz od 7 pobeda, gol razlika 13:1. Ne strepi se u istoj meri kao do nedavno. Ne umiremo u lepoti i ne igramo lepršavo kao u nekim tekmama sa Savom, ali ovo donosi rezultate. Mislim da možemo samo da budemo bolji, ako uzmemo u obzir da Zeka nije na nivou, da nam fali špic i da...
  7. Dubaz

7DAYS EuroCup 2020/21

Jedna od onih koju dobiješ i ok je, izgubiš i baš nije ok. Raduje to što je bez drame na kraju, kao i atmosfera i trud. Ako se nađe šuter i jedan visoki, može posle toga i psiholog, da nam sredi one čudne bespotrebne momente paničenja. Idemo dalje, do formule sreće za ovu sezonu...
  8. Dubaz

KK Partizan 2020/2021

Da, nacrtao ga Gorda, videlo se na snimku. U fazonu:"Vas dvojica izađite da deluje kao da je akcija a ja ću da dođem i neka je neko baci ka košu. Može? Ajmo..."
  9. Dubaz

FK Partizan 2020/21

"Zatvori gubicu nije vrijedna zanata, istresi gorčinu do kraja. Na strateškim mjestima njihovi ljudi, kurvini sinovi ..." Branimir (Džoni) Štulić, 1981. godina. Mali mora da počinje. Suma mora da počinje (kad bude spreman, ako sada nije). Jojić ne sme da počinje, niti da završava.
  10. Dubaz

FK Partizan 2020/21

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizan-planira-rastanak-sa-lazarom-markovicem/372273?fbclid=IwAR1O2zVjvLZ8YeJCplVCiwyszbJ-Ve2YeK0AQBPKXZBHgRB2-qo3Q-TAZag Ne treba lova, samo da potpiše da se neće vraćati. Ne ide, jbga. Sve najbolje.
  11. Dubaz

FK Partizan 2020/21

Dobiješ dete i prvih nekoliko godina uživaš a onda krene da te sekira. To je kad se prvo sretneš sa Partizanom i kad se zaraziš. Danas je to dete popravilo ocene u školi i nastavnik ga pohvalio da se trudi na času. Protiv Čuke ćemo saznati da li se dete stvarno uozbiljilo ili nas farba jer mu...
  12. Dubaz

KK Partizan 2020/2021

13. Dubaz

KK Partizan 2020/2021

Da se zaboravi što pre. Da se zaboravi da smo desetkovani sa katastrofalnim šutem izgubili jedan razlike od evroligaške ekipe koja ima prvog strelca EL. Da se ne zaboravi Radetova trojka, Pejdžova volja i borbenost Raše i Mozlija. Da zbijemo redove i nakon ovoga da dobijemo sve što dolazi...
  14. Dubaz

FK Partizan 2020/21

I najjača rečenica u tekstu koja počinje se : "Duel dve prvoplasirane ekipe..." Kako se uspe nabiti ovoliki kompleks, pa da budeš govno novinarsko i napišeš ovo.
  15. Dubaz

FK Partizan 2020/21

Bolje pisati sad nego hladne glave, tad se zaboravi Marković (jer normalan Grobar želi da zaboravi ono što gleda od njega). Popu samo neka raste samopouzdanje, treba nam, i zbog njega mi je još draži clean sheet. Štoperski tandem ne možeš menjati svaku tekmu, kad to radiš to onda izgleda ovako -...
  16. Dubaz

7DAYS EuroCup 2020/21

Koji god da je trener i kakva god da je pobeda (+3 ili +23), uvek će biti pozitivnih i negativnih stvari u igri. Ono što je bitno - čevrta vezana pobeda sa novim trenerom, druga za 48 sati, jedan igrač se vratio, drugi će uskoro, ostatak ekipe podiže formu uz povremene oscilacije. Malo podseća...
  17. Dubaz

FK Partizan 2020/21

Ajmo da dobijemo ovo danas i da dišemo slanini za vrat, da im ne damo da se opuste, da čekamo svoju priliku i da zasednemo na drugo mesto. :pfc:
  18. Dubaz

FK Partizan 2020/21

Snovi o tituli su nakon Niša došli na ivicu neostvarivosti. Neko bi rekao i pre toga, ali nada je jebena stvar. Čak i na minus devet se preračunavam "ako oni kiksnu, a mi uđemo u seriju pobeda, pa dobijemo derbi, pa oni opet kiksnu, pa uđe voda u uši..." Ali potrebno je pokriće da bi se nečemu...
  19. Dubaz

KK Partizan 2020/2021

Klasično bušenje Milivoja Lazića od strane igrača. Da.