Резултати претраге

1. Rade

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Oduvek mi je smetao, ukljucujuci i mandat kod nas.
  2. Rade

7DAYS EuroCup 2020/21

Dobiju zelju da rade ono sto je Muta opisivao na tajm autu. A ja mislio da Muta nije normalan. Nisam dovoljno gledao da mogu detaljnije da komentarisem. Radio i gledao na preskoke. Medjutim, ukljucim se taman pred kraj trece da vidim onu demonstraciju fizicke sile Zagorca i ipak se iznerviram...
  3. Rade

7DAYS EuroCup 2020/21

Dobijamo. Mi smo avangarda, a ne cigani. Na ciganske poteze, bice pozitivan odgovor karme :D A i s obzirom na to kakvi su rezultati u ovoj grupi, logicno je da dobijemo njih u gostima, a izgubimo kod kuce od grupe gradjana.
  4. Rade

7DAYS EuroCup 2020/21

Klasican mobing po sindikalnim pravilima. Imaju pravo na reakciju - da ignorisu trenera, da padne produktivnost, odnosno da dodatno procveta kurcobolja. Svima treba skresati 30% plate, plus 14 dana treninzi u 6 ujutru i 11 uvece naizmenicno. Posle toga nas mozda ne budu nabijale grupe gradjana
  5. Rade

KK Partizan 2020/2021

A možda ih je Ostoja magija sve obrlatio i ubedio da je apostol istine i borbe za Partizan :D
  6. Rade

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Koliko ote skokova Sengeliji iz ruke :D
  7. Rade

KK Partizan 2020/2021

Na kraju resavaju Dangubic i Zagorac 1vs1 iz daljine. To je i komentar cele utakmice i smislenosti igre. Ne znam da li sam gledao jadniji Partizan nego ove sezone. Bilo je losijeg kvaliteta. Daleko. Ali jadnije nije bilo. Ne defetisticki,nego realno gledano. Nadam se da je Jaramaz ''samo''...
  8. Rade

Uprava i marketing

Koliko sam shvatio objašnjava genezu Vazurinu od korisnika usluga do, jos malo, makroa. Nije iskljucena ni saradnja u trgovini belim robljem. Panticeva geneza i dijagnoza, vidim, uznapredovala, nisam ga gledao dosta dugo. EDIT: Hahaha poruka za kraj ,,Dovoljno je mlad da se skloni''. ,,Mlad...
  9. Rade

I Gordavicius ove sezone. Desnjak, desni ulaz, polaganje levom rukom. Otac :D
  10. Rade

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=01&dd=04&nav_id=1790614
  11. Rade

7DAYS EuroCup 2020/21

Zagorac, ako hoce da igra, treba da se nagruva, ako moze, prebaci na 4, vezba ledjnu i igra 10-ak minuta. Bori za skokove, tu je dobar. Protagonizam moze u Crnokosi. Jbg, meni je krivo sto je tako, ali tako je. Jankovic pored brkova treba da vrati i onu frizuru od prosle godine sto su ga...
  12. Rade

Pise sa telefona verovatno, pa ga mrzi. Nije neki problem, mada se slazem da prezimena moraju velikim pocetnim. Ono sto je problem je kontriranje neutemeljeno :D I da, mislim da Tomas opravdava platu. Igra koliko moze. Nekad odluta, takav karakter.
  13. Rade

Sa srecom, pa da skracujemo spisak do Jaramaza, Mozlija i Tomasa.
  14. Rade

KK Partizan 2020/2021

Anegdotu za Kićanovića nisam znao. Mislio sam da je neko od ove dvojice osamdesetih. Poenter u finalu, dvoumio sam se Marić/Sotirović. I mahinalno kliknem Božića za najviše utakmica - bruka :D 7/10
  15. Rade

KK Partizan 2020/2021

Zanimljivo. Šta sam mahinalno promašio... za samobanovanje :D ali da ne spojlujem dok se vecinski na forumu ne izvidi.
  16. Rade

7DAYS EuroCup 2020/21

Zato sto jedini putujemo 3 dana :D Idemo dalje sa ili bez pojacanja.
  17. Rade

7DAYS EuroCup 2020/21

Bar nas još uvek nije prokleo zvanično :D Spavajte, ljudi, nemojte teške teme zorom :D Kao što kaže MVP, oteran čovek. Znaš da si stručan i lagano najbolji u ,,regiji'' makar, a da te zeza boranija, laže i podmeće klipove u sopstvenoj kući. Pa nije budala čovek. Igru ne bih komentarisao. Nema...
  18. Rade

Dule Vujošević

Ako se ne varam u komentarima na ovaj intervju su ostavili komentar: ,,'Ono' sa Karpata.'' :D Tuga je pregolema, frustracija još veća :D Strah od najvećeg najveći :D
  19. Rade

KK Partizan 2020/2021

Naravno da ce da stiti svoje igrace, jos mlade, jos jednog od najvecih talenata. Sve regularno. Mene je nervirao u Partizanu. Sada radi svoj posao, a deluje da je i napredovao trenerski, sto je i normalno posle ovih godina silnih.
  20. Rade

KK Partizan 2020/2021

Edin odradjuje kako vetar duva. A za onog nema sta da se misli. Cigan 100 posto :D