Резултати претраге

1. espinosa

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Pocivaj u miru Zoltane!!
  2. espinosa

7DAYS EuroCup 2020/21

Poradjali smo se i na + 14, na kraju da ne pricam. Uzansa utakmica, bitna pobeda. U koji kanal smo mi bili uvuceni kao ekipa, pa to je nevidjeno.
  3. espinosa

7DAYS EuroCup 2020/21

Ja msilim da cemo ih pocepati. Trebali smo to da uradimo i u Badaloni, kad su bili komplatni. Posle te utakmice smo upali u kanal i poceli da sumnjamo dal bi mogli i zemunsku Mladost dobiti.
  4. espinosa

FK Partizan 2020/21

Ne, Stjepanovic je bio veci talenat. Imao je visinu, brzinu i odlican smisao za igru. Marko Cetkovic kom je Pedja Mijatovic rodjeni ujak je takodje bio dobar tehnicar, ali bez brzine i fizikalija. Inace njih dvojica su zapalili region kad su u tandemu u dresu Zete oducili igrace Rendzersa od...
  5. espinosa

FK Partizan 2020/21

Sikimic je bio dobar igrac, mlaeri su ga obelezili i poverede. Bio je jak zka zemlja, dolican u skoku i dobru nogu je imao. Na terenu je stajao dobro, prosto je zapamcen po malerima. Slaven Stjepanovic je bio jedan od najvecih talenata tog vremena na ovim prostorima. Sam je kriv sto nije...
  6. espinosa

7DAYS EuroCup 2020/21

Kad pratia tekst preko Mozzartsport.com cigane i real, to ide ovako, VOLDDDDDEEEENNNNN, LOOOOOOOOOOJD. Partizan to ipak rade umerenije, Trojka Pejdza, jos jedna trojka Pejdza itd... I danasnji tekst gde rezimiraju, pa uvodna recenica : "Nije bilo lepo, ali jeste jako vazno". Kakvo smece treba...
  7. espinosa

7DAYS EuroCup 2020/21

Ne treba preterivati kao da smo uzeli trofej, to barem nije svojstveno nama. Ipak dobiti jednu tako skupu ekipu u momentu kad si bukvalno u mulju kao ekipa, dobiti ekipu koja ti ubaci 54 % za tri uz 13 pogodaka, gde ti izvedes samo 6 penala, kad nemas siguran kos u reketu i nemas publike... To...
  8. espinosa

7DAYS EuroCup 2020/21

Odbrana jos nije za pralaznu ocenu. Ako Radeta i Rasu dovedemo na nivo da imaju standard u napadu i konstantu, poatacemo ozbiljna ekipa!! Uz njih ce svi ostali davati svoje u napadu. 5/4 nam treba kal hleb, jedan ozbiljan defanzivac. Ekipa je potpuno u kontra ritmu i kad krenes da radis...
  9. espinosa

7DAYS EuroCup 2020/21

Ko bi zbog Mike otkazao mec, sad treba igrati.
  10. espinosa

Vladan Tegeltija Tegi

Sjajna objava Tegija na instagramu o Zvezdinim uspesima od 2012. Covek se don kihotovski bori u ovo tesko vreme, istinom. Na zalost i kod dobrog dela Grobara je oznacen kao neko ko "spinuje" i brani SNS.
  11. espinosa

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Scapanovic nas ukanalio, potpuno. I to ne samo rezultatima, vec od samog pocetka kad je preuzeo tim, bilo je jasno da on nije neko ko moze. Ja sam mislio da je prirodno da on nasledi Trinkija, da se nastvavi kontinuitet. Nazalost, ocito je bila velika greska. Filipovski sad ima ozbiljan posao...
  12. espinosa

KK Partizan 2020/2021

Ne secam se da sam ikad pricao o svom poslu ovde, a ni o porodicnim stvarima. U svakom slucaju, prihvatam lepe zelje i takodje i tebi zelim isto. Dosadio sam i sam sebi vise. Moram priznati da se moja zena jako nasmejala na komentar Nemanje da znam i latinski :) Sorry svima za off
  13. espinosa

KK Partizan 2020/2021

Pa odgovori coveku kad ga vec citiras, sto odgovaras meni... :) Pitanje je sasvim na mestu :D I zasto mene kritikujes da posmatram ljude, kao diletante. Akademike posmatram kao akademike, pesnike kao psenike. Imas izrazenu potrebu da dobijes potvrdu od strane drugih i cvrsto se identifikujes sa...
  14. espinosa

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Mozemo dodati i Trinkija. Realan kvalitet Bajerna je donji dom u El.
  15. espinosa

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Debata ne postoji. Vec sam rekao sta mislim o Ostoji kao predsedniku i o Danilovicu kao prededniku. Ali to ne moze da se svede pod pitanje, sta mislis ti Espinosa ko je po tebi bolji za Partizan i ko je vece legenda. Takvo pitanje je besmisleno i ja se zapravo od pocetka ne obazirem na tu...
  16. espinosa

Vrlo analiticno. Ako Sale Djordjevic bude ikad zeleo da bude predsednik KK, nek samo dodje i ne radi nista. Niko ne moze biti bolji od njega. Ko bi sa njim stao u recenicu. Sa druge strane kolega gore rece da ga samo rezultat zanima, trofeji. Ne znam jel postoji jos ona tema NISMO ISTI, ako...
  17. espinosa

Sto se mene licno tice, moze da ode vec veceras. Danilovic je bio prilagodjen sve vreme dok je bio, nemoj to da te buni, kao sto je i danas. Kako je radio i kako je otisao, ako imas prilike pitaj Duleta. Kritika je vrlo korisna ako iza nje stoji predlog. Za ovaj deo oko dugova, nemam ti...
  18. espinosa

Svi su se oni prilagodjavali okolnostima, koje nikad nisu bile lepe, ali nikad ni ovako mracne kao danas. Ne znam u cemu je razlika onda. Danilovic je cutao i nije mogao da otera Duleta, nego ga pustio mudro pred rudu da se samoubije, on otisao u KSS, a Dule iz zemlje. Pekovic i Danilovic su...
  19. espinosa

Ja sam za boljeg od Ostoje, samo kazite i podrzavam. Ostoja je bolji od Danilovica i Pekovica i to ne za malo.
  20. espinosa

Ocito je jasno da Ostoja samo maze oci nama Grobarima i da on zapravo u dosluhu sa Covicem manipulise masama. Ipak od strane intelektualaca, sa IQ iznad 70 je prepoznat kao neko kome je cilj rusenje KK. Razultati u ovakvoj drzavi su na nivou cuda. Covic drzi KLS 100 %. U ABA je takodje bio...