Резултати претраге

1. Grncarija

Dule Vujošević

Sutrašnji broj NIN-a. Sada sam video da je postavljeno u drugoj temi, možete da brišete...
  2. Grncarija

Uprava i marketing

Uprava treba da podnese ostavku ako ne zbog saradnje sa ovim ljudima, onda zato što se nisu distancirali od njih i zato što ćute na laži u medijima koje nemaju veze sa kriminalom nego su direktno blaćenje Partizana. (Trebalo je njih najuriti još pre pet godina ali da ne širimo priču sada.)...
  3. Grncarija

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Užas Po informacijama na internetu, potrebno je najmanje dva meseca da prođe do povratka na teren.
  4. Grncarija

KK Partizan 2020/2021

Bravo Rašon! :clap Moram da priznam da nisam verovao da možemo da preokrenemo. :napred-partizan:
  5. Grncarija

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Kakvo je ovo pojačavanje u oktobru? Jel smo čekali ovoliko dugo da bi igračima opala cena? Više bi nam se isplatilo da smo na vreme doveli pojačanja i zbog Evrope i zbog -6 u ligi.
  6. Grncarija

7DAYS EuroCup 2020/21

Најтежи противник одмах на старту сезоне. Објективно гледано, Хувентуд је фаворит вечерас. Надам се позитивном изненађењу и пре свега борби до краја. Видећемо како изгледа наш тим тренутно.
  7. Grncarija

ПАОК

Желим сву срећу ПАОК-у вечерас, шансе су 50:50, последњи корак до лиге шампиона, један гол може бити довољан.
  8. Grncarija

Uprava i marketing

G E N I J A L N O
  9. Grncarija

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

https://uefaliveshow-lh.akamaihd.net/i/20200918_UELPO_1@693433/master.m3u8
  10. Grncarija

Kaže Stanoje da je jedino bila loša realizacija, igrači su imali često potez više zbog stresa, kaže veliki je pritisak bio.
  11. Grncarija

Ma Stojković tako odugovlači i kada vodimo 3:0. To mu je ritual da se pre ispucavanja prekrsti, poljubi loptu, da se istegne levo pa desno, izrecituje Oče naš u sebi, pa natenane ubaci loptu nazad u igru.
  12. Grncarija

Sada si me podsetio da ja i dalje ne znam kako se ovi Moldavci zovu. :D
  13. Grncarija

Uprava i marketing

Nemoguće da nema ko drugi, pa bilo ko, kome je interes kluba ispred sopstvenog interesa je bolje rešenje od ovih. Ne mora čak ni taj neko da bude previše sposoban, dovoljno bi bilo samo da ne pravi štetu klubu i ne trpa novac kluba u svoje džepove i to je već napredak u odnosu na ove sad. Klub...
  14. Grncarija

Uprava i marketing

Pošto su obrisali tvit, za one koji nisu stigli da vide. Ovaj klip su okačili na zvaničnom nalogu kluba.
  15. Grncarija

Uprava i marketing

Hahahaaha Šta je ovo ljudi moji?
  16. Grncarija

Uprava i marketing

Kao 2017. :D Poseta sezone 2016/17: 7000 4126 2500 25000 (derbi) 3000 3000 2500 2000 3000 2000 1500 3000 2000 3000 1500 15000 10000 27000
  17. Grncarija

Ili je možda bolji opis: Igrač (Aleksandar Miljković) čiji je menadžer Fali Ramadani, došao je u klub (Partizan) iz koga je istog dana otišao igrač (Nemanja Miletić), koji je igrao na toj poziciji, u klub (Al-Raed) koji vodi trener (Besnik Hasi) koga zastupa taj isti menadžer (Fali Ramadani)...
  18. Grncarija

Oslobođeno mesto za Rnića. Šalu na stranu, Ćelavi hvala ti za sve, a pre svega za gol protiv Moldea. Najvažniji gol prethodne sezone, koji nam je spasio sezonu u neku ruku.
  19. Grncarija

Kada ste već pomenuli Ožegola.