Резултати претраге

1. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Gde ste miševi?!:D
  2. Grobar92

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Marko Nikoliću, ti li si?:D
  3. Grobar92

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

U prevodu: Čekaš kiks kao ozeblo sunce.
  4. Grobar92

@nasa stvar Nije stvar u time da li ja verujem ili ne, nego ti tvrdiš da su ti igrači bolji od njega, a ne znaš im ni imena a da ne odeš na Google, tako da deluje mnogo neozbiljno to što napišeš...
  5. Grobar92

@nasa stvar Od 7 igrača naveo si jedva 3 prezimena, ako računamo i Markovića. I ja sada treba da poverujem da su oni bolji od Makija?:cekanje:
  6. Grobar92

Navedi tih 6-7, baš me zanima...
  7. Grobar92

Vrhunski potez bi bio menjati trenera posle 6 meseci. Saničanin bolji od Banjaka...Pretpostavljam, da su to činjenice:D Ili imaš nešto protiv Banjaka jer nismo doveli Stefana Mitrovića kao zamenu (uprade!) za Pavlovića?
  8. Grobar92

@nasa stvar Sreća pa tvoje činjenice uopšte to i nisu, nego samo tvoje mišljenje...
  9. Grobar92

@nasa stvar Dečko se zove Vlalukin.
  10. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Stigli rezultati, donekle i igra i šta ćemo sad? Ništa, ajmo da se upecamo na kretenske portale i mjerimo svaku reč koju je trener Partizana rekao. Ps: Njegove pozitivne izjave su samo sreća.
  11. Grobar92

Znam, ali to ne menja suštinu...
  12. Grobar92

Neki su ovde uporedili Sadika sa žirafom, tako da...niti su svi englezi takvi, niti smo mi bezgrešni...
  13. Grobar92

KK Partizan 2020/2021

Sramota je pljuvati Vladu jer se iznervirao zbog jedne odluke sudije. Nije se ni malo ciganisao tokom utakmice, što se ne može reći za vas posle nje...
  14. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Ne razumem kako neki samo čekaju kraj utakmice da bi “kritikovali” Stanojevića, umesto da se barem u prvom momentu obraduju pobedi Partizana i što mu je doneo dete prvim golom u dresu, pred kraj utakmice. Pa šta očekujete da ljudi misle o vama? Hoćete aplauz možda? Naj lakše je uvjek srati po...
  15. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Jeste da ne mirišu, ali zato smrde...
  16. Grobar92

FK Partizan 2020/21

“Izdržite još 20 minuta” je im verovatno rekao zbog kondicije. Sada se umanuje i uspjeh protiv Anderlehta. To što je brat Radiša uradio na toj utakmici se zaboravlja:D Ne znam kako vam ne dosadi da vidite sve crno ili belo. Ako vam neko nije po volji, uspjeh vam postaje neuspjeh, ako vam je...
  17. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Meni deluje da smo odigrali malo tečnije nego inače. Pokušali smo da odigramo sa što manje dodira. Posle penala se sve raspalo, drago mi je zbog Holendera. Svaka čast Miljkonu na asistenciji, najjača njegova reakcija mi je bila posle gola, kako je pokazao prema Stanoju:D Ofsajdi su posebna...
  18. Grobar92

FK Partizan 2020/21

#20:D
  19. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Niko nije cigan kao ovaj.
  20. Grobar92

FK Partizan 2020/21

Imate i na Areni 3