Резултати претраге

1. PFChampion

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Невероватан таленат за бацит дебелу сенку на играчку каријеру......кад завршиш каријеру искључиш се из јавног живота и одеш у легенду.....као Спасић.....а не ово....
  2. PFChampion

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

„Moram da pohvalim Partizan sa Stanojevićem, u to nisam imao sumnje ni kad je dolazio. Jedan od najozbiljnijih trenera, jedan od kolega koje najviše cenim. Znam koliko je posvećen, koliki je profesionalac. Kako radi, kakve ideje ima. Partizan, to moram da kažem, meni deluje izvanredno. Stabilno...
  3. PFChampion

FK Partizan 2020/21

4. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Штета што нисмо малко више ризиковали имао сам осећај да може да пукне петарда. Но нека остане за дерби нешто. Маркец се мења из меча у меч.....полако али сигурно враћа неке своје квалитете.
  5. PFChampion

FK Partizan 2020/21

У оном фаулу за нс цигане у 76 минуту и у ове две слике се огледа читаво данашње суђење овде је свиран фаул овде није
  6. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Асано бритка катана. Ако га продају рука им се осушила! Свака част свим играчима и стручном штабу на челу са Станојевићем на овом тактичко-тркачком разбијању тралалатовићевих говеда Толико смо их згазили да иако им је судија поклонио све што је могао то се није ни осетило на терену и ни промил...
  7. PFChampion

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Да нису продати Лазовић и Вукић ко зна шта би било...или да је Матеус дошао бар сезону раније.... Све је било перфектно осим те завршнице. Ко зна докле би догурали у нокаут фази, имали смо гадан тим за двомече.
  8. PFChampion

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Гол Делибашића против Порта кући Гол Делибашића против Порта у гостима Гол Делибашића против Марсеја Снимци без коментатора, само публика.
  9. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Ово ми је вероватно најупечатљивији дерби из те прве епизоде Станојевића Поклон пенал циганима у финишу полувремена, паузу на полувремену смо провели на клупи јер нисмо безбедно могли да дођемо до свлачионице, министар одбране после меча нахвалио покушај цигана да осакате Стојковића изјавом...
  10. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Победа у дербију и трофеј у купу су једини прави испити за овај тим бар кад је лига у питању. Увек је добро кад ређамо победе али ако те победе не буду крунисане у најбитнијим утакмицама онда све то избледи али после оваквог низа победа не може, а да се не нађе оптимизам.
  11. PFChampion

FK Partizan 2020/21

12. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Изненадило ме је пријатно да овако брзо улети неки млађи играч након што смо продали једног великог талента на истој позицији. Не бих да испадне да потцењујем Стевановића али мислим да су он и Јовић ту негде и да је велика штета што никад неће имати прилику да постану тандем у Партизану јер ће...
  13. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Асано свеприсутан Јовић ће бити озбиљан играч
  14. PFChampion

FK Partizan 2020/21

PARTIZAN : Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – L. Marković, Natho, Asano – Štulić. Било је и време да Штулић добије шансу од старта.
  15. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Надам се да ћемо бити све бољи и бољи и да ћемо бити никад спремнији за дерби. Ваља им се посрати у све ово што раде. Станојевић треба да остане тренер и наредне сезоне само због лиге јер нико други није у стању осим њега и Николића да појури курву овако жестоко да мора да се чупа у Суботици из...
  16. PFChampion

Partizan - Radnik 3:0, igrač utakmice

Јојић због перфектних центаршутева, Вујачић јер их је мајсторским скоком начео и Маркец због све боље и боље игре.
  17. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Тешко је ишло док Вујачић није скочио школски у нападу у стилу најбољих штопера :respect Јојићеви центаршутеви ласерски Нема шта, Станојевић је експерт за ову лигу Ономад Спартак добио неко ордење.....додуше женски ФК али.....
  18. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Критику усмеравамо у погрешном правцу - на најбоље играче. Колективна одговорност је много важнија, а ту управа има кључну улогу јер они доносе најважније одлуке - о тренерима и о трансферима. Ова екипа нема континуитет и ова екипа није уиграна ма колико да то делује све боље и боље треба ипак...
  19. PFChampion

FK Partizan 2020/21

По тој логици сваки играч који не освоји титулу није вредан задржавања. Као да не знамо какве су нам шансе за освајање титуле свих ових година у овој земљи. Сума и Здјелар су изузетак који не мења чињеницу која каже да се годинама продаје све што вреди. Све то стоји да морамо боље у лиги без...