Резултати претраге

1. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

na ovom forumu na strani 37 imate sve prvake u sahu
  2. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

hvala,ali u pojedinacnoj konkurenciji imam na puno mjesta titule zenskog kluba i prva i jedina 1996 ,a imate na strani 37 sve prvake u sahu u muskoj i zenskoj ekipnoj konkurenciji u prvenstvu i kupu
  3. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

ovim putem se javno zahvaljujem g.kebinesu koji mi je pomogao oko trofeja
  4. Kad igra Partizan...

kuglasi 14.2 protiv n.beceja
  5. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

da sumiramo ovu korona godinu kako su prosli nasi klubovi da kazem glavne sportove svi znaju pa to cu zaobici ,osvrnucemo se na sportove koji su manje zastupljeni u medijima i na nasem forumu u kuglanju prvenstvo traje tu smo trenutno 4,u stonom tenisu takode prvenstvo traje tu smo posle 4 kola...
  6. KK Partizan 2020/2021

kao i svake godine idemo na kup
  7. Šahovski klub Partizan

zenski tim ima 1 prvenstvo i 7 kupova
  8. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

nisam imao namjeru,ali moram odgovoriti znancu goranu ,posto kaze kako mi pratimo njihov forum ,a oni nas uopste ne prate pa ne znaju sta mi pisemo ,ja sam u zadnjem tekstu samo odgovorio drugaru sa stranice na pitanje ne zeleci uopste da se bavim njima ,medutim znanac goran odgovara kao da sam...
  9. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

u jucerasnjem zurnalu pise kako smo u veslanju u zadnjih 30 godina 29 puta bili ekipni prvaci jugoslavije,sto nije uneseno u trofeje i imamo 6 trofeja u odbojci kada se jugoslavija fuzionisala sa partizanom i partizanu su ti trofeji dodijeljeni ,medutim iz oss ne znaju o tome pa ni to nisam...
  10. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

pa u monografiji iz 2005 pise da imamo 7 kupova u veslanju i 5 kupova u plivanju ,u periodu 95-2005 medutim nigdje nije to vise potvrdeno i niko nije siguran da li se kup u veslanju i plivanju odrzavao posle raspada jugoslavije bio je do 91 kup u plivanju
  11. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

pozz gorane imate i 18 titula 2 lige u vaterpolu u bivsoj jugoslaiji
  12. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

a cestitamo i komsijama kako se korona pojacava sve vise pronalaze trofeja blizu 800 cestitke
  13. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

762 trofej za jsd partizan,500 prvenstvo,20 titula u ragbiju
  14. Rukometni klub Partizan

bogami za sat vremena pocinje
  15. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

od 2018 se urucuje trofej za prvaka drzave,a do tad nije bilo urucivanja i proglasenja prvaka nego smo bili najuspjesniji po medaljama
  16. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

u ovoj godini jos imamo od manjih sportova prvenstvo u d.tegova zene,judo,karate,plivanje(zimsko) i ragbi prvenstv i kup ,u prvenstvu kolo prije kraja vodimo i jedna pobjeda do titule ,u toku su prvenstva u kuglanju i s.tenisu gdje smo od 4 utakmice sve 4 dobili ,u kuglanju imamo 2 pobjede,poraz...
  17. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

na prvenstvu srbije u mtb u pirotu partizan je u ekipnom plasmanu osvojio 1 mjesto ,18 titula za bicikliste,4 u mtb i 761 trofej za jsd partizan izvjestaj ima na sajtu bss