Резултати претраге

1. alboy75

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Tuzan dan, otisao je Sveti Sava za mene jedna od najvecih legendi 80-ih, tuzan dan bas tuzan
  2. alboy75

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

A ko nam garantuje da nece i ovako ili da vec nije eskalirao? ostoja? I sad cemo da se zamlacujemo da li je pravno utemeljeno, da li je moralno... Da JESTE, i utemeljeno i moralno, potpisao si ugovor jbte (ako jesu, a verujem da jesu) postuj ga, tacka. Mislim da nekolicina ljudi od starta ovde...
  3. alboy75

Partizan - Radnik 3:0, igrač utakmice

Asano, L.Markovic i Scekic Japanac dokazuje na svakoj utakmici da je nas najvazniji igrac a najcesce i najbolji, Lazar pokazuje da mozda ima u sebi jos ponesto od ozbiljnog fudbala (nadam se da ce Jojic ubrzo nesto slicno...) Scekic zbog konstantnosti i uvek maksimalnog zalaganja sa i bez lopte...
  4. alboy75

FK Partizan 2020/21

Pa ti preskoci onda, stavi na ignore... Dosadno je to sto vas nekolicina kao papagaji ponavljate nesto sto veze nema s istinom... Jos jedna rutinska pobeda, bravo za Stanoja i momke, idemo dalje.
  5. alboy75

FK Partizan 2020/21

Pljujemo trenera koji nam je donosio brojne radosti a placemo za igracem koji je uvek bio najgori na bar 3 od 5 utakmica a cesto i na vise... stvarno smo...
  6. alboy75

FK Partizan 2020/21

Ja se ne secam prelaznog roka da je bilo koji trener mogao da ga realizuje po svojim zeljama, uvek je bilo krpljenje rupa koje uprava napravi odlascima, ako je i toliko bilo... Stanojevic ume da zakrpi rupe sa prosecnim (pa i sa ispodprosecnim igracima), vecina drugih trenera (svi sem Nikolica)...
  7. alboy75

FK Partizan 2020/21

Ne valja niz pobeda... onda je bolje onako kad smo svaku drugu gubili bodove... vazno je nekome gurnuti loptu kroz noge, a to sto to nema nikakvu svrhu ako ne pobedis koga briga, mi navijamo za potez jbs pobede...
  8. alboy75

Mislim da je za narednu sezonu kad obojica nece biti vise ovde
  9. alboy75

Ne znam da li je ovo zvanicno, ali sam siguran da momak nije krilo, vise je centar, tj. cetvorka Bice da je ovo priprema za odlazak Tomasa
  10. alboy75

FK Partizan 2020/21

Za Sumu niko nece dati ni 3 a ni 2 milke, jbga nisu ljudi slepi, a proslo je vreme naivnih arapa, korejaca, kineza... tako da ne sekirajte se, "uzivacemi" s njim i dalje.
  11. alboy75

Uprava i marketing

Da, rekao je da je za samana vrhovni bog "prvi" covek cija se rec apsolutno slusa... Nije rekao malo (mada za nas nista novo, nista sto ne znamo), ali ocekivao sam/nadao sam se da ce reci vise...
  12. alboy75

Onoliku su masineriju potegli da najure Duleta i sad se nadamo da ce ga vratiti... dajte ljudi, nemojmo da budemo toliko naivni, a i Dule nije od juce pa da upada u "makaze"...
  13. alboy75

Ma samo kuvarica da ode, sve ostalo ce se srediti...
  14. alboy75

Ajd pa nek sad opet trtlja da nigde nije dobio sut kartu, samo ga Vujosevic oterao... Sns govedo
  15. alboy75

7DAYS EuroCup 2020/21

Pravda za Radeta, ja u Zagora verujem... kad tad
  16. alboy75

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Mozes da poredis odnos prema igri, disciplinu... pricam o sportovima gde ima kontakta. Da li sistem napravis da das lopte u ruke/noge jednom igracu i zavisis od njega i njegove inspiracije (harden i hjuston, mesi i barselona kao primeri) ili postavis da svi igraju za tim, pa imas da tim/nemacka...
  17. alboy75

Pa moze da se poredi sistem igre, nisam poredio velicinu rezultata u evropskim okvirima, nepotrebno imputiras to ili me nisi razumeo. Govorim o nacinu igre, filozofiji koja dovodi do rezultata ili ne dovodi, i tu su svi kolektivni sportovi vrlo poredljivi. I stalno se prebacuje "simpaticni su...
  18. alboy75

Da, prezimili ili bi prezimili mozda, a zato u prvenstvu se borili za trece mesto, mozda drugo... I zasto kk i fk nisu za poredjenje? Svi kolektivni sportovi su za poredjenje, ili imas disciplinu i rezultate ili nemas. Kad su se u kosarci pojavili treneri koji su uneli disciplinu u igri...
  19. alboy75

Nikad mi nece biti jasno zasto je svima nama ok sistem discipline i rezultata u kosarci (Dusko Vujosevic glavna figura u koga se bar 90% nas ovde kune, ali i Zeljko pa i Greg Popovic...), ali nam u fudbalu nije ok takav sistem koji gura Stanojevic, ranije Nikolic, verovatno i Jokanovic, vec je...
  20. alboy75

7DAYS EuroCup 2020/21

Perkins, prva utakmica dobra preko svih ocekivanja, ako mu ovo bude prosek bice fenomenalno, videcemo... Pejdz i CMM na nivou koji nam treba na svakoj utakmici, uz Jaramaza pozicije 1 i 2 mogu da budu ok. Ali onda vidimo ogromnu rupetinu na poziciji 3, gde u odbrani Dangubic i zavrsava posao...