Резултати претраге

1. kecmania

FK Partizan 2020/21

али мени је нешто драго што је ова изјава дошла после данашњег интервјуа Илиева на Арени како може да замисли да играмо против цигана на припремама јер је овај сукоб са Звездом више маркетиншки :D
  2. kecmania

ПАРТИЗАН-Мега 79:77, играч утакмице

Да Новица није ушао у трећој, ми би сада причали о убедљивом поразу. Донео је преокрет .. колико он само значи нашој игри. Штета што не може да састави пола године без повреде :confused:
  3. kecmania

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Нека свако сам процени колико ово значи .. некоме мање, некоме више :D Небојша Косовић је, након прекидања Астанине доминације и прве Каиратове титуле после 16 година, на последњем ажурирању трансфермаркта, играч чија цена се највише подигла у целој лиги. Знам, није претерано интересантно...
  4. kecmania

Морнар 77:76 ПАРТИЗАН, играч утакмице

Глас за Вила и ЦММ-а .. први као и увек због борбености, а други због, по мени, изненађене "солидности" ако се могу тако изразити. Након промашеног шута за победу у прошлом колу сам очекивао мали пад, али ево сада, дан након утакмице, не сећам се да претерано грешио, а правио је много исправних...
  5. kecmania

ПАРТИЗАН-фмпдива 85:86, играч утакмице

Свака част Раши, али да није било Мозлија, они не би имали 9 офанзивних скокова, већ 19. Када је био оних пар минута на клупи, видело је се колико нам он значи на скоку.
  6. kecmania

Цибона-ПАРТИЗАН 75:82, играч утакмице

Иако мислим да је све у свему екипна победа, дао сам свој глас Загорцу и Јанковићу. Пресудни моменат је по мени био пред крај треће четвртине када је Цибона увелико разбијала, па је онда Пркачин изнервирао Радета тако што није хтео да призна да је он очигледно избацио лопту у аут. Ту је Загорац...
  7. kecmania

ПАРТИЗАН - Спартак 2:1, играч утакмице

Поред Неце Стевановића сам гласао и за Натха. Читам да у задње време није баш најпопуларнији, али ја сам један од оних који га много цене. Данас није био одличан, имао је грешака, али му се играло. Јесте да је голман "мечвинер", али ми делује да без Натха не би саставили три гол прилике на овој...
  8. kecmania

Игокеа-ПАРТИЗАН 90:84, играч утакмице

Гласао сам за Трифкета да бих му дао подршку. Дечко је одиграо сасвим добро својих 9 минута у првом полувремену, рекох супер .. мало да се разигра и да добије који минут више, значићe му за самопоуздање. Да би цело друго полувреме + продужетак преседао на клупи .. осим оне једне одбране пред...
  9. kecmania

И Рикардо је јуче дао први гол у сезони у Турској ...
  10. kecmania

И Небојша Косовић је јуче дао гол из слободњака за Каират :D
  11. kecmania

Башакшехир-ПАРТИЗАН 76:82 играч утакмице

Коди .. да није било његових степ бек-тројки, ко зна да ли би ми уопште добили утакмицу.
  12. kecmania

ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:1, играч утакмице

Гласао сам за Свету јер је одиграо одлично с обзиром колики му је притисак наметну и колико су га људи пљували. примећује он то и те како ...
  13. kecmania

Нисам испратио какво је стање и да ли се сме спомињати у форуму, али је и Ожеговић данас дао гол. П.С. реци те ми да ли да га не смомињем више :D
  14. kecmania

Rukometni klub Partizan

Гледам утакмицу данас и дође сцена која је симптоматична за све спортске секције. У једнум тренутку имам 3(!) играча више и не успемо дати гол. А одмах први напад након тих пропуштених прилика, ми са играчем мање дамо гол. Рекох "Боже, има ли те .." :icon-neutral: Едит: Заборавих рећи да смо уз...
  15. kecmania

KK Partizan 2020/2021

Од Мозлија само офанзивно бољи учинак. Вил је злата вредан у одбрани, иако је због набачене масе ове године изгубио мало на брзини.
  16. kecmania

Rukometni klub Partizan

Вероватно сам неспособан, али када уђем у сајт ticketline-a, и укуцам Партизан или Рукомет, нема нигде да се одабере сезонска за рукометаше. Може ли неко овде поставити линк или да се дода ову тему "донације" што је Спејс поставио. Хвала!
  17. kecmania

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Нећу да замислим колико смо близу колапсу када чак ни Остоја не крије да не зна како ће се финансирати, односно покрити буџет ове године. Није ни покушао да околиша :oops:
  18. kecmania

KK Partizan 2018/19

Здраво друштво! извињавам се ако је погрешна тема, али хтедох да питам да ли неко зна да ли ће можда бити и онлајн продаја карата за КРК? Јер наравно на сајту КСС-а не пише конкретно да ли се улазнице могу купити искључиво у том Инфо центру/туристичкој агенцији. Радо бих купио карте онлајн, јер...
  19. kecmania

KK Partizan 2018/19

Нисам видео ни ја, па сам отворио на другом прегледачу. Иначе користим Firefox .. Што се поруке тиче, то је слика како Пецарски, Пажин, Трифуновић и Танасковић седе на клупи на данашњној утакмици ..
  20. kecmania

KK Partizan 2018/19

Знам, покушава да уиграва екипу .. сад' ће овај суперкуп и све. Лепа је ова слика, али џаба ако од њих само Пецарски добија минутажу на припремама. И то чак без три играча. Не знам, имам осећај као да Чанак неће или не зна да ради са младима у Партизану. У Меги је имао Милоја испред себе, који...