Резултати претраге

1. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Ako su do sada zaslužili sve pohvale za pružene partije, ovo danas je za svaku kritiku. Sramotno loša partija! Umjesto u prvom poluvremenu da damo 3 komada, mi svaku odličnu priliku za gol zaseremo i loše se odnosimo prema igri. Pobijedili su nas samo na agresiju i pokazali slabost naše...
  2. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Mislim da smo prvih 30min imali problem, jer nismo imali onaj pristup igri kao u prethodnim utakmicama, jer nismo pritiskali protivnika sinhronizovano, a loše smo se snalazili na presing protivnika. Nije bilo agresivnosti kod Zdjelara, kao što bi bilo kod Šćekića, da je počeo i to se malo...
  3. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Kako je bilo ovo lijepo gledati. Razmjena pasova, kombinatorika, pametno trčanje, otvaranje. Baš mi je bilo krivo kad je izvršio višestruku izmjenu, jer je to značilo da neću svih 90min gledati vrhunski fudbal. Jedinu zamjerku bih uputio za izmjene, tj Lazaru Pavloviću i F. Stevanoviću, jer su...
  4. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Jbt, kako je lijepo gledati ovakav fudbal, sa brzim odigravanjem, pametnim trčanjem, agresijom i na 5:0. Samo tako Partizane!
  5. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Ja bih sve japance postavio u Partizanu, na čelu uprave, u organizaciji marketinga, u omladinskoj školi. Svi da se ugledaju na Asana, taj momak samo ćuti i radi i isplaćuje mu se sav taj rad. Svi u sastavu FKP neka samo gledaju kako Asano trenira i živi i imaće karijeru. Bravo!
  6. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Slučajno na YT mi iskoči izvještaj sa utakmice ovog psihopate. Samo što nije direktno rekao kako smo ovo namjestili, a dole sve podrška njegovim teorijama ( očigledno su sve to njegovi nalozi ili nalozi ciganštura koji ga lože da je u pravu ). Kakav jebeni psihopata! Možeš se sagnuti...
  7. Plava Čigra

Partizan i mediji

Radulović je jedan ogavan, jadan lik, i jako mi je žao ako jedan takav primjerak budaletine simpatiše nas, umjesto onih indijanaca iz rupčage. Napuši se Sumine crnomasne kurčine, žvalonjo jedan! Pobjeda za nastavak niza, svaka čast!
  8. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Iznenađen sam Markecom. Mnogo se popravio, uozbiljio, preuzima inicijativu, nudi se, vidi se da ima želju i baš mi je drago zbog toga jer on kao takav ima jako veliki uticaj na igru našeg tima. Vjerujem da je napravio i izmjenu Natko - Jojić, ostavivši Sumu, da bi rutinirali novopazarce u...
  9. Plava Čigra

Uprava i marketing

Naravno da treba da odgovaraju i zbog ovoga, bez obzira što se zna da je prva usna Srbije sve to dozvolila. Svima je bilo dobro, a Partizan trpi nepopravljivu štetu njihovim ćutanjem i kompromisima. Svima doživotna robija, majku im jebem lopovsku!
  10. Plava Čigra

KK Partizan 2020/2021

Ma ovo se ne može više gledati! Jebeni ciganski pacov siluje naše igrače i još mu se nude. Jebem ti kakvi ste malodušni, izgledate kao probušeni kurton. Ovi se rastrčali, puni samopouzdanja, žara, a naši se kao sline vuku, pojam odbrana im je nepoznat. Pravite akcije za Pejdza čitavu...
  11. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

A govnari sa mozzarta u tekstu navode kako savez izlazi u susret ciganima i nama i navodi da imamo Bajbeka sa francuskim papirima. Kakav pokušaj izjednjačavanja, majku im jebem! Ja bih sve te debilne medije držao što dalje od kluba, a ovi debili iz uprave ih i na pripreme vode.
  12. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Vuče se po terenu kao slina, a isticao pri dolasku da mu je vrlina brzina i agresivnost. Nema od njega hljeba, odmah se to vidi, lik je ljenčuga.
  13. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

U vezi Bajbeka... On sam, a i ovi naši što su ga gledali su govorili da je hitar, da uvijek vrši pritisak na zadnju liniju, ali ja od njega to ništa vidio nisam, dok recimo kod Sadika jesam. E sad, teško je očekivati da može biti nešto brži od ovoga, što dalje implicira da nama treba još...
  14. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Nemojte tako, teške su noge.
  15. Plava Čigra

7DAYS EuroCup 2020/21

Ja samo da pitam je li Filipovski otpetljao ruke? Mučno za gledanje. Ja se naježim kad košarkaš Partizana promaši dva slobodna bacanja, a šta da kažem na svu ovu kaubojštinu večeras. Pa mi smo jebeno raštimovani, kao da nemamo trenera. Postajemo sve truliji, a ništa se ne mijenja, niko ne...
  16. Plava Čigra

FK Partizan 2020/21

Štulić ako bude uporan i nastavi dobro da radi, izrastao bi u kvalitetnog napadača. Za Bajbeka ću sud donijeti poslije par utakmica ( ako uspije da ih veže ), za ono što je ponudio do sada, grijeh bi bip stavljati njega prije Štulića. L. Marković prijatno iznenadio sa željom prije svega...
  17. Plava Čigra

KK Partizan 2020/2021

Postaje sve mučnije za gledanje. Bukvalno smo kao raštimovana banda. Radi šta ko hoće, divljaština na terenu, kad vidiš jednu krštenu akciju, uštineš se. Trener nam pored klupe meditira, da ne kažem da uvijek kad je u kadru izgleda kao da ga zatvor muči. Predsjednik govnar, sve ovo nijemo...
  18. Plava Čigra

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Glupost neviđenih razmjera bi bilo dovesti ovog igrača, koji nije mogao ni u trećoj ligi Češke da igra i to još na pozajmicu. Valjda nisu toliko nenormalni.
  19. Plava Čigra

7DAYS EuroCup 2020/21

Konačno jedna utakmica gdje mi nisu toliko živce kidali, ako izuzmemo drugu četvrtinu koja je bila kriminalna, bez reakcije, ali sva sreća da su i ovi bili gori od nas pa nam se to nije obilo o glavu. Perkins je dobro počeo, na prvu bi se reklo da ima mnogo toga da ponudi, ali da sačekamo sa...
  20. Plava Čigra

KK Partizan 2020/2021

Kad vidim da trener Partizana skrštenih ruku posmatra indijanštinu na terenu bez bilo kakve reaakcije, znam kuda sve ovo vodi, u propast. Mrzio sam Šćepanovića zbog toga, mrzim i Filipovskog i smatram da takvim trenerima nije mjesto u Partizanu. Meni je tužno gledati ovakav Partizan, nemam...