Резултати претраге

1. tintin

FK Partizan 2020/21

Srećna Nova 2021. godina Grobari!
  2. tintin

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Jbg, da se ušlo u LE i da je ponovio par utakmica kao prošle godine, tako bi i bilo.
  3. tintin

FK Partizan 2020/21

Koliko sam shvatio, polomio je "nešto" u nosu, odbio je operaciju i "na živo" mu je sve namešteno na VMA, očekuje se da možda igra u derbiju (ja ne očekujem, ali kao ilustracija težine povrede).
  4. tintin

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Aj sad, hladne glave (posle dve rakije i načetog piva), da opišem ili ne znam ni sam kako bih nazvao ovo što imam nameru da npišem. Prvo i pre svega, čestitam momcima i Stanoju na jednoj ozbiljno odigranoj utakmici u ozbiljnom takmičenju gde nismo bili favorit, a pokazali i znanje i veštinu da...
  5. tintin

Ne znam braćo za vas, ali već danas, utorak popodne, nisam živ kada će da počne utakmica. Da imamo potencijal, imamo. Natko, Stevanović, Suma, Marković, Asano, Zdjelar, Sadik je postava koja svakom timu može da napakuje gol. Podrška za Miljkovića, neka odigra najbolje što može. Poruka za...
  6. tintin

ПАРТИЗАН - Златибор 1:0, играч утакмице

Pop danas dobija moj glas, a Markec u derbiju...
  7. tintin

FK Partizan 2020/21

Prvo i pre svega, čestitam momcima i Stanoju osvojena tri boda na gostovanju u Užicu. Što se mene tiče, igrač Zlatibora je sa obe ruke uhvatio loptu i izbacio van terena. Eto toliko me interesuje ovaj penal u ligi u kojoj mi tri godine tražimo da se uvede VAR, ali jelte, ko nas jebe. Daj da se...
  8. tintin

FK Partizan 2020/21

Pretpostavljam da si tu uračunao i iz prošlog prvenstva sa slaninarima i Spartakom što nije baš OK jer smo igrali sa kombinovanim sastavima, ali nebitno je. Ono što jeste poražavajuće je da smo u ovoj sezoni prosuli bodove u Pazaru i N.Sadu i da su u oba slučaja oni okrenuli poraz u pobedu. I...
  9. tintin

FK Partizan 2020/21

Tačno je da se ne dobija odmah, ali se tretira kao sigurno potraživanje i može da posluži kao garancija za uzimanje pozajmice ili kredita, a može i da se proda. Suma, Sadik i Natko su daleko najbolji igrači ove karikature od lige i ja stvarno neke diskusije ne razumem. Ciganima nismo u toj...
  10. tintin

Realno, nama je plasman u grupnu fazu LE opet borba za goli život. Ako ne prođemo, prodaje se sve što imamo i gradi tim iz početka. Ako prođemo, doći će i pojačanja i raste vrednost igrača koje imamo.
  11. tintin

Da izostavimo drobljenje kičme vedete režimske kurve, samo ova asistencija protiv novosadske kurve dovoljno govori o potencijalu, pa ako nisu u stanju to da iskoriste ne znam šta to mi treba da dovedemo, nekog vanzemaljca...
  12. tintin

Aj, nemojte da sada Bilja ispadne problem. Pokušavam da zamislim da se sada zahvalimo Sadiku, Sumi, Natku i Asanu, pa da dovedemo ŠTA? Nekog brazilca tipa Fabricio ili Anderson, nije mi jasno...
  13. tintin

Ja ne verujem šta ovde čitam! Jbt, igrači koji su za nas postigli najviše golova, asistencije, pokrivanje terena, Suma, Sadik, Asano, tu i tamo čak i Natko!!! Neka moderacija proveri da se nije ovde upisao i bata Đora. Pa u najmanju ruku kao da se guraju kod nas da dođu Mesi, Nejmar, Mbape...
  14. tintin

Prvo i pre svega, da čestitam momcima i Stanoju prolaz u sledeće kolo takmičenja. Sasvim je razumljivo što smo otišli tamo da odigramo na pobedu, bez srljanja. MI smo njih sveli na nijedan šut prema našem golu. To nas je koštalo rizičnije igre u napadu, odnosno sporije se kretala lopta, išlo...
  15. tintin

FK Partizan 2020/21

Samo da pozdravim brata Asana a i ostale majstore, sve redom.
  16. tintin

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ovo je neshvatljivo. Prilikom podnošenja finansijskih izveštaja (FI) APR popunjavaju se dva obrasca direktno na sajtu APR - bilans uspeha i bilans stanja i zatim se prilažu (aplouduju) dva elektronski potpisana dokumenta, odluka o usvajanju FI i odluka o raspodeli dobitka/pokriću gubitka. U...
  17. tintin

Verovatno zbog toga što ih zabole šta rade i kako se ponašaju prema publici i van terena. Ako umeš da odigraš, dodaš loptu na vreme, daš gol, sprečiš protivnika možeš i šamar publici da odvališ, kao onomad Kantona. Ako mi tražimo da nam svaki igrač razvaljuje na terenu, a po ponašanju da bude...
  18. tintin

Mislim da je slična priča i sa Đoletom. Ja obojicu neobično cenim jer su odbili sve ponude bagre od preko puta i došli kod nas. Imali su sjajnu sezonu u Spartaku, ali kao što @President kaže, tamo su bili glavni igrači i imali punu slobodu tokom cele utalmice. Voleo bih ponovo da ga vidim kod...
  19. tintin

Ovakvo igranje rukom u šesnaest je naša specijalnost koju nisam nigde drugo video, da neartikulisana lopta nepogrešivo pogodi neartikulisanu ruku. Prvi put sam na svoje potpuno zaprepašćenje tu vrstu intervencije video u susretu naše reprezentacija sa Obalom Slonovače na SP 2006. Tada smo ovom...
  20. tintin

Ja koliko vidim, mi nemamo preterano prostora da skupljamo igrače koji će da čekaju priliku, a realno u napadu i nemamo neki veći problem. Sa dva gostovanja i jednom utakmicom kod kuće imamo datih 9 golova. I prošle godine nama su otišli Valijente i Zakarić zbog broja stranaca. Već sada imamo...