Резултати претраге

1. vukMKD

ПАРТИЗАН - Рад 5:0, играч утакмице

Suma. Sto rece neko, uzivajmo dok mozemo. I za razliku od nekih meni smeta sto je degradiran, sto ne igra koliko zasluzuje, samo zato sto i bez njega igramo odlican fudbal. Necu da cekam da nam ponovo neki prosecni tim iz evrope pokaze koliko zaista vredimo bez Sume, Sadika... necu da cekam da...
  2. vukMKD

FK Partizan 2020/21

Suma opet van protokola, konacno je shvatio poruku koju mu je trener uputio jos na promociju, da ga ne zeli u timu, i sada zeli da po svaku cenu ode, sasvim razumljivo. Mrtav ladan je oterao dva najbolja igraca, a, sa druge strane napunio tim sa potrosenim i ispodprosecnim igracima. Iskreno se...
  3. vukMKD

FK Partizan 2020/21

Perfidan si ti, Stanojevicu! Trebao si da ostavis jos veci krater iza Sume, i da mu das jos vise defanzivnih zadataka, pa da ga izvadis jos nakon 15 min, zbog “lose” igre. Ako na istoku jos traje prelazni rok, bolje neka ga prodaju, da ne gledam vise ovo izivljavanje nad momka, muka mi je vise.
  4. vukMKD

FK Partizan 2020/21

Pustite vi teren, borba van terena nam je u ovom trenutku mnogo potrebnija. Nece biti uopste sve jedno vasem bolesnom vladaru, kad bi se ugledni Partizanovci razgalamili poput Saleta pre neki dan, ili kao Lazar danas. Ali vidimo sta nase “legende” rade, ili cute, ili se sljihtaju ciganima, kako...
  5. vukMKD

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

A sta mi kao navijaci da kazemo, ko nam je decenijma vodio sportski sektor, majko mila. Ono sto me najvise plasi je to sto je i aktuelni trener na tom nekom nivou. Tvrdim da bi i Sadik prosao poput Wasingtona, da je Stanoje dosao na pocetku prosle sezone, isto bi pitanje postavio: sta ja sad...
  6. vukMKD

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ladno bi smo uzeli tih 15 mil o kojima je Milosevic pricao, samo da je ovaj ostao i da smo imali ljude u upravi, a ne kurtoni. E, moj Savo...
  7. vukMKD

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Taj “cirkuzant” je u ovoj polusezoni imao 7 asistencija i 3 gol. za samo 700 minuta. Dok je recimo, Asano za 1486 min. postigao 10 golova i 3 asistencija. I sad smo svi odusevljeni Japancem, (i treba da budemo) ukljucujuci i Stanoja, al je zato Suma i zongler i cirkuzant, i netimski igrac, koga...
  8. vukMKD

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Da bi Suma ostao, prvo trener treba da pokaze takvu zelju, a ne da prica da mu najbolji fudbaler nema zagarantovano mesto u 11, i da ne prica nesto u fazonu: Sta ce mi igrac koji postigne dva gola, a onda primimo tri zbog njega. Pazi, poluspic je kriv za poraz, i pored toga sto je postigao dva...
  9. vukMKD

FK Partizan 2020/21

1. Promenom trenera, spali smo sa konja na magarca. 2. Isti taj magarac je od samog starta terao dva najbolja Partizanova igraca. Zasto? 3. Bez ta dva igraca, mi smo za nekih 50% slabiji. Jel to bio cilj ttenera? Ako ne onda je to pokazatelj koliko taj covek nema pojma sta radi. 3.Bajbek nije...
  10. vukMKD

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Previse filozofiranje, a jedina stvar smo smo trebali da uradimo, je da pustimo Milosevica, da uz pomoc Ilieva, zavrsi ono sto je zapoceo. Uradili smo iskorak u evropi, izivljavali se nad ciganima, podigli drasticno cene igracima. Znaci uradili smo sve sto smo mogli da uradimo pod ovim...
  11. vukMKD

Stanojevic trazi stopera i levog beka Nadam se samo da nisu na nivou Miljkovica.
  12. vukMKD

Da je i Krstajic tog prelaznog roka bacao bombe poput Ilieva, Djuric bi mu duplirao budjet za pojacanja, a ne ukinuo poput ovih jajare iz sadasnje uprave. Ne mogu da verujem da je dosao dan da napisem bilo sta pozitivno o Draganu Djuricu, sto je samo po sebe pokazatelj kakvi djukci nam sada...
  13. vukMKD

ПАРТИЗАН - Шарлроа 1:2, играч утакмице

Glas dajem jedino Sumi. Doduse glasao bih i za njegove pljuvace, i pljuvace Save Milosevica, jer su odradili odlicno svoj posao, al njih nema kao opciju za glasanje.
  14. vukMKD

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Nije to presudno, ali Ipak je neko merilo kvaliteta. Takodje to sto su nakon prvih pet kola prvi na tabeli ne znaci nista. Secam se devedesetih godina, jedan Italijanski klub, (Fiorentina?) bio prvi na polusu sezoni, a nakraju ispao iz lige, tako da... Ali svakako, ne znaci i da nece napraviti...
  15. vukMKD

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Belgijanci vidim imaju troduplo manju trzisnu vrednost od Az-a, kojih smo nadigrali u oba meca prosle godine sa istim igracima. Apolon i Poljaci su nekoliko klasa ispod. Tako da sve osim plasmana u grupnoj fazi LE, bice veliki neuspeh.
  16. vukMKD

Da, ali ako vec znas da zbog deficitarnosti bekova ne mozes kvalitetno da popunis to mesto, onda taj nedostatak u ekipi pokusas da nadomestis sa dovodjenjem dva jaka stopera. Tu je Savo debelo podbacio, a mogao sam da se kladim da kad je video na sta nam odbrana lici, da samo ceka prelazni rok...
  17. vukMKD

Pavlovic je bio povredjen, i zato nije igrao u zadnje vreme. a u vezi Vlalukina, dogovor je takav da mozemo ga vratiti bez obestecenje, ali pri eventoulne prodaje, Metalcu ide neki procenat. Sto znaci da njegovo nedovodjenje je iskljucivo Saletova zelja, jer verovatno ozbijlno racuna na...
  18. vukMKD

FK Partizan 2020/21

Zar nije ogranicenje broj stranaca direktno protiv interesa Partizana, i uopste, protiv interesa srpskog fudbala? Jeste, i to iskljucivo da se ciganima olaksa put do titule, boli njih kurac sto smo toliko blizu do tog mesta na klupskoj rang listi, koje daje mogucnost da dve prvoplasirane ekipe...
  19. vukMKD

FK Partizan 2020/21

@Matke22 Ma svaka vama cast kako ste uspeli da stvari preokrenete naglavacke. Jedina zrtva u svemu ovome je Savo Milosevic, kojeg ste silovali godinu dana, a ne Stanojevic, koji je jedini profitirao od ovog haosa. Bas me zanima vasa reakcija nakon prve sudijske kradje, dal ce vam biti opet...
  20. vukMKD

FK Partizan 2020/21

Bas. Ako se dan po jutru poznaje, najebali smo. Jos mu smetaju Suma i Asano, dva od tri najbolja igraca.