Резултати претраге

1. IN 10

Dres Partizana - nekada i sada

Trebalo bi, da nam i prvi dres nije isti... Napusi mi se kite genijalac kojem je palo na pamet da pored pve garniture koju cine bijela majica i crni sorc, imamo rezervni dres kojeg ce ciniti bijela majica i crni sorc. Da znam, preteklo je i crnih majica od prosle godine, al to ne mijenja...
  2. IN 10

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Nije mi jasno zasto se potencira ta prica o 2 centra? Sta cemo sa njima? Cak i da je Mozli bio potpuno zdrav, mislim da bi se trazilo neko rjesenje za raskid ugovora. On je u ovom timu mogao biti treci centar, a mi to vec imamo, tako da njegov odlazak ne mijenja puno kada su dolasci u pitanju...
  3. IN 10

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

Realno, gledajuci sa aspekta FK Partizan, taj Teleoptik nema nikakvu svrhu. U 99% slucajeva talentovan igrac preskoci Teleoptik i iz kadeta/omladinaca dodje u Partizan. Mi imamo Bazdara i Milovanovica koji su ozbiljni projekti, a jos nisu za prvi tim, i mi ih vratimo u omladince?!? Nemam...
  4. IN 10

Liga konferencija 2021/22.

Ona praksa da djeca izlaze sa fudbalerima je bila fenomenalna, ali je zbog nekog razloga ukinuta. Pretpostavljam zbog toga sto u nekom trenutku vise nije bilo dovoljno zainteresovanih... Tu praksu bi trebalo vratiti, barem na 10-ak utakmica godisnje. Takodje bi trebalo uvesti i neko druzenje...
  5. IN 10

FK Partizan 2021/22

Ja dugo Marku nisam oprostio onaj odlazak. Ne zbog samog odlaska, vec zbog njegovog ponasanja, izjava, one ludacke atmosfere na tribinama koju je napravio, nade da konacno mozemo naprijed... I onda jebena Madjarska... Oprostio sam mu ove godine, citajuci i slusajuci sve ovo sto se pise i prica...
  6. IN 10

FK Partizan 2021/22

Igramo odlicno, to je vec svima jasno. Imamo 17-18-ak igraca koji su uklopljeni u sistem i nema neke velike razlike ko od njih kad igra. Za nivo takmicenja koja igramo, ovo je ozbiljna masinerija. Ostaje nam samo da se nadamo da nas nece skupo kostati to sto nam u spicu nema gdje igla pasti...
  7. IN 10

FK Partizan 2021/22

Vjerovatno bi neki od tih igraca zaista tako prosli, ali bi u tom (zamisljenom-filozofsko-teorijskom) slucaju Partizan imao bar 35 titula.
  8. IN 10

FK Partizan 2021/22

A ustvari nece... Umjesto da ova konferencija generise zajednistvo i energiju kakvu smo imali u onoj Markovoj sezoni, dobili smo jos vece podjele... Ne znam da li neko odozgo vuce konce ili smo sami sebi dovoljni, ali smo u svakom slucaju totalni idioti!
  9. IN 10

FK Partizan 2021/22

Toliko o tome da radi sta mu uprava kaze i da je dosao da sjebe Partizan. To smo valjda konacno arhivirali. Sad svi zajedno - Igrajmo taj tango smrti, pa sta bude! Ako osvojimo titulu, ova konferencija ce biti prelomni momenat.
  10. IN 10

FK Partizan 2021/22

Aman ljudi, kakve veze sa Stanojevicem imaa dal se Sumi duguje i da li je zbog toga odlucio da propusti pripreme? Ja pretpostavljam da mu se duguje i pretpostavljam da to ima uticaj na njegovo ponasanje i podrzavam ga u tome da im naplati svaki dinar+kamate, ali ne mozes ocekivati da igras ako...
  11. IN 10

FK Partizan 2021/22

Jbg, izgleda da pantic taj detalj nije spomenuo. Evo:
  12. IN 10

FK Partizan 2021/22

Ne lupam ja nista nego ti imas problem sa elemntarnom logikom i funkcionalnim citanjem. Covjek je kasnio na pripreme jer je kao izgubio pasos, pa ga poslije kao nasao iza kreveta . U prevodu - dosao kad je izblejao kuci. Ok, upravu si, nije povrijedjen mjesec dana, vec 24 dana. Ostali nasi...
  13. IN 10

FK Partizan 2021/22

Informacija je od naseg trenera. Na konferenciji prije derbija je rekao da nije dosao na pripreme jer je izgubio pasos iza kreveta ili tako nesto ... Nemam apsolutno ni jedan razlog da mu ne vjerujem. Poslije mu je medicinski tim zabranio da igra za reprezentaciju, a on otisao na svoju ruku pa...
  14. IN 10

FK Partizan 2021/22

Samo da pitam ove sto i dalje prizivaju Sumu - da li bi nakon sto nije dosao na pripreme, pa mu oprosteno, pa poslije toga bez dozvole otisao za da igra za reprezentaciju, igrao juce kod npr. Vujosevica ili Obradovica? Slusali smo milion puta Duletove price o odnosima u timu, vaznosti timskog...
  15. IN 10

FK Partizan 2021/22

-Ocajnih prvih pola sata i odlican ostatak utakmice. -Rikardo nije bio nista sebicniji nego inace, ako se to uopste moze nazvati sebicnoscu... Prosto, covjek gleda da u prijemu napravi poziciju za sut i odmah pali, nisam siguran da uopste primjecuje nesto oko sebe. Mozemo polemisati da li je...
  16. IN 10

Radio Mileva, Leto 2021.

Miletic je dobrodosao, ali dogodine, na Ostojinu Poziciju, poziciju 4. stopera. Grobarcina je, pozitivan lik, izuzetno borben, ali vec imamo trojicu takvih... Mnogi se nece sloziti, a i cinjenica je da su Vujacic i Sanicanin fenomenalni momci i da sa do sada obavili jako dobar posao, ali sam...
  17. IN 10

FK Partizan 2021/22

Ali on je zdrav citavo vrijeme. Nema problem sa povredama, u najboljim godinama, trci, trudi se (i kad smo ga kritikovali, trcao je za dvojicu)... Zato mi i nije bilo jasno zasto mu je tako dugo trebalo da se vrati u formu :confused-smiley-013: Sad je izgleda konacno uhvatio ritam, vec...
  18. IN 10

Radio Mileva, Leto 2021.

Tijelo je zali boze, al mozak ostao u mladjim pjetlicima. Osim onog debija, vjerovatno jos nikad na utakmici nije pretecao vise od kilometar. Vodojaza place za takvim talentima. Sto se Stanojevica, Sume, pojacanja i ostalog tice - pojedinci su odavno presli nivo dobrog ukusa... Covjek na...
  19. IN 10

Radio Mileva, Leto 2021.

Izjava mu je na mjestu - i ne treba nikog da dovodi ako neko ne ode (osim stopera, za sad ih imamo dva i po komada). Samo neko treba narkomanu da objasni da su i odlasci dio njegovog posla! Da mu nije posao da se kurci sto je prodao Filipa Stevanovica i Strahinju Pavlovica, to znam i ja, vec da...
  20. IN 10

Liga konferencija 2021/22.

Nije trenirao 10-ak dana i to se odmah vidi. :D ,,Pun stadion, nije realno da budes umoran'' - Sasa Zdjelar :respect Nema ovde puno ekipa sa kojima se ne moze igrati i stvarno moras biti totalni duduk da sad ne ulozis 1-2 miliona. Ne zbog navijaca i tamo nekih sportskih uspjehe, vec svaka...