Резултати претраге

1. PFChampion

FK Partizan 2021/22

Сутра је утакмица сезоне !
  2. PFChampion

Liga konferencija 2021/22.

Има ту доста логике али кад видим Пантића да прође кроз играче Гента као да је Меси па им после сам поклони лопту онда је ту ипак више психа у питању него нека превелика разлика у неком чисто фудбалском квалитету јер ми смо њих баш притисли у финишу меча и мислим да то није зато што су они тако...
  3. PFChampion

Гент је на више позиција бржи од нас и далеко су ментално способнији за велике изазове у односу на нас (за сад). У осталим сегментима смо мање-више слични. Генерално су бољи од нас али не толико бољи да не можемо да их победимо АКО наместимо главу како треба јер нама је психа највећи проблем...
  4. PFChampion

Оних последњих 15-так мин меча са Гентом је показало да ми са њима немамо фудбалски проблем него психички. Чим ти последњих 15 мин одиграш боље и истрчиш више него претходних 75 значи да је проблем само психичке природе. Нису нам непобедиви, морамо да мењамо приступ мечу, да ишчупамо тај неки...
  5. PFChampion

Знам да је готово немогуће али волео бих да Станојевић бар овај други меч против Гента одигра на гол више, бар једном нек проба у каријери да избаци сваку калкулацију и нека јурне на све или ништа. Тренери воле да пробају разне тактичке ствари па ето предлог за њега да проба ово. Он по мени ради...
  6. PFChampion

FK Partizan 2021/22

У тешком моменту, након евро-пораза, на једном од тежих лигашких гостовања упркос минусу од једног гола ми добијамо меч - капа доле играчима за вољу и одлучност, нарочито Терзићу - играч утакмице. Други гол мелем за очи :respect Иначе, ово је био меч који далеко одскаче од ових ливадарских...
  7. PFChampion

Џаба нама и физика, ми имамо проблем са главом. Маркец је бржи од свих њихових играча али нема главу за овакве мечеве. Мениг и Рикардо уопште нису физички инфериорни у односу на њих. Рикардо има снагу, Мениг брзину. Ни Вујачић ни Саничанин нису слабашни, Здјелар може да трчи до...
  8. PFChampion

Потцењује се доста 12.место Гента у лиги. Они су на 6 бодова од 3.места, а 8 од првог. Једна врло озбиљна екипа ма шта ко мислио али да смо ми били ментално боље припремљени са ЈНА би се они вратили кући без бодова. Да смо одиграли првих 15 минута као оних последњих 10-15 мин они би сами дигли...
  9. PFChampion

Нисмо али уз овакве тенденције после њих ће доћи још гори од њих јер тако нам је од кад постојимо. Ми смо осуђени на катастрофално руководство то нам је непремостива историјска препрека....а тренер и играчи су лако замењиви, они су најмањи проблем. Било да се ради о фудбалу или нечему другом они...
  10. PFChampion

Ово синоћ је било баш разочаравајуће. Ништа нисмо ново открили по питању квалитета, јасно је да су квалитетнији и да смо ми пуни рупа у селекцији али нешто друго је већи проблем - менталитет. Од свих играча једино се код Татка видело да нема комплекс ниже вредности и да игра своју игру без...
  11. PFChampion

Језив је овај вечити комплекс ниже вредности кад год играмо овакве утакмице..... Ушли смо уплашено, наставили изгубљено и завршили меч конфузно.... Постоји јасна разлика у квалитету али нису толико јачи колико смо ми сами себи проблем.
  12. PFChampion

Према најавама Живковић и Обрад почињу. Идеја је изгледа да им офанзивно оптеретимо бокове пошто не играју са 4 позади.
  13. PFChampion

Ако се отворе и ако не дођу да калкулишу и мењају тактику специјално за нас (читајући њихове форуме и остало - стрепе максимално) убићемо их из контри. Мениг, Маркец, Рикардо за брзи бег и Татко за убитачни пас.
  14. PFChampion

Да је Партизан велики само због трофеја и европских домета вероватно би навијали за Јувентус, Реал итд.... Величина Партизана се не огледа само у резултатима већ, осим тога, и у нечему што не може да се стави на папир или на постоље за пехар. Цигани су пехарници, они навијају за трофеје макар...
  15. PFChampion

Гент је ту негде по квалитету са циганима али оно што их чини незгодним није толико сам квалитет колико формација у којој играју. Мислим да ће нам то бити највећи проблем. Све у свему највећи испит ове сезоне.
  16. PFChampion

FK Partizan 2021/22

Рутинска победа и сигурна игра. Да нам је требало и 5 би дали. Него шта је са тереном ? Јел се одржава или смо толико без пара ?
  17. PFChampion

FK Partizan 2021/22

Чуј нама удовољено..... Ако ме сећање добро служи Станојевић је рекао да нисмо ни хтели да одложимо меч са Металцем и да смо то урадили тек после цигана и Чуке
  18. PFChampion

FK Partizan 2021/22

https://volimpartizan.rs/rikardo-se-u-humskoj-oseca-kao-kod-kuce-zelim-da-mi-i-sin-zaigra-za-partizan-nikada-ne-bih-igrao-za-zvezdu-120770/ Mnogi ne veruju kad kažem tako nešto. Misle da se nekome dodvoravam. Partizan je moj klub, osećam se kao da sam ovde rođen i odrastao u Partizanu, pripadam...
  19. PFChampion

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

Увек смо били и остали институција у односу на ову групу малограђана
  20. PFChampion

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

За које играче се предвиђа први тим зна ли неко ? Има ли неко да доста одскаче и ко су генерално најперспективнији играчи у млађим селекцијама ? Занима ме које позиције су у питању.