• Rukometni klub Partizan je pre nekog vremena zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2021/22, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu. U sezoni u kojoj se posle dosta vremena takmičimo uspešno i na međunarodnoj sceni, Partizan.NET je odlučio da se ponovo odazove pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe u našu akciju.

Prošle sezone, zajedno sa Fondacijom „Pučisti 2012“, zajedno smo sakupili i uplatili 75.000,00 RSD na račun kluba. Predsednik RK Partizan, gospodin Željko Perkunić je u direktnom razgovoru objasnio koliko takve donacije pomažu tekućem poslovanju Kluba.

Zato smo odlučili da pozovemo sve koji žele da se pridruže, bez obzira da li će biti u mogućnosti da prisustvuju utakmicama ili ne. Posedovanje sezonske ulaznice za bilo koji Klub iz našeg Sportskog društva je verujemo posebna memorabilija za svakog iskrenog navijača Partizana.

Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET ili uplate preko našeg PayPal naloga webgazda@gmail.com učestvujete u akciji koja će trajati do kraja kalendarske 2021-ve godine. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica u ime onih koji su učestvovali.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Nakon uplate, molimo da se javite nekom od Urednika da bi se evidentiralo ime i prezime kao i uplata, ukoliko želite da dobijete personalizovanu sezonsku ulaznicu (ili više njih). Za sve one koji nisu članovi Foruma ili jednostavno preferiraju taj tip komunikacije E-mail je: urednistvo.partizan.net@gmail.com. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa

Svrha uplate: Pomoć RK Partizan (kupovina sezonskih ulaznica)

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa ili žive u inostranstvu:

webgazda@gmail.com

RK Partizan

Резултати претраге

1. ђедВук

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

... u dresu Žirondinaca... ... pored Partizanovog, nosio je još samo njihov klupski dres... Počivaj u miru, legendo :icon-frown:
  2. ђедВук

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ih, bre, što ga tako usitni :D
  3. ђедВук

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Kakvu minutažu, inače, ima Jaramaz?...
  4. ђедВук

Ragbi klub Partizan

Ragbi kod nas... :icon-rolleyes: Koliko smo, nažalost, u zaostatku za svetom pokazuje upravo i taj nedostatak izveštaja, a onda i pitanje - koji je tačno bio rezultat? U prvi mah, javljeno je 47:17, zatim i to čini mi se baš na fb profilu RK Partizan 50:17 (dakle, razlika od verovatno jednog...
  5. ђедВук

Nije u Partizanovom dresu, ali...
  6. ђедВук

Yassa - Jugoslovenski asortiman sportskih artikala :icon-biggrin: To behu valjda dresovi omladinaca, pošto su igračke razgrabili navijači po ulasku na teren...
  7. ђедВук

Odbojkaški klub Partizan

Nisam imao gde da pogledam meč, pa sam bacio pogled na statistički izveštaj na sajtu lige... https://ossrb-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?mID=8422&ID=56&CID=140&PID=112&type=LegList ... 27:25 u petom setu, Radnički ne samo što je imao 2:1 u setovima, već je u taj-brejku imao i šest...
  8. ђедВук

Rukometni klub Partizan

Ne staj mi na muku :D Bez šale, trebalo bi mi da se ratosiljam jedno 10-ak kila, ali isto tako tvrdim da je ovo haos sa veličinama odeće u Srbiji danas. I ne samo kod nas... Pre koji dan sam izvlačio neke moje stare 2XL majice i, gle čuda, veće su i šire od novih 3XL!? Imam čak i nekih u XL u...
  9. ђедВук

Rukometni klub Partizan

@Detelinarac90 najveća veličina dresa je 2XL, što znači da sa 192/105 mogu da se slikam...:confused-smiley-013: Bar me momci obradovaše :šal
  10. ђедВук

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Danas je Prajin 70. rođendan...
  11. ђедВук

Odbojkaški klub Partizan

Pu, pu, daleko bilo!... Valjda direktnim konkurentom za opstanak? ;) ;-)
  12. ђедВук

VК Partizan, PK Partizan

Korolija je protiv Jadrana izgleda imao šta da kaže sudijama? Nisam mogao da gledam, a statistika ne pokazuje ništa posebno... https://rwp-league.com/results/index.php?page=game&id=1660&ln=hr
  13. ђедВук

Odbojkaški klub Partizan

Mislim da prioritet i dalje prvo ima broj pobeda, pa onda broj bodova, pa set i poen-količnik...
  14. ђедВук

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Lučić nije bio ni na prvom spisku od 24 imena... https://www.danas.rs/sport/pesic-saopstio-spisak-kandidata-za-uvodne-meceve-u-kvalifikacijama-za-sp/
  15. ђедВук

FK Partizan 2021/22

:buhahaIdi, bre, Ens, zamalo da padem sa stolice! :buhaha Trebalo bi da je protiv Voždovca... pominjao se neki termin početkom decembra još kada su im odložili utakmicu, navodno kada se završi jesenji deo...
  16. ђедВук

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Kurucs je na spisku Letonije za mečeve protiv Srbije i Slovačke... https://basket.lv/izlases/viriesi/viriesu-valstsvieniba-sakusies-gatavosanas-spelem-ar-serbiju-un-slovakiju-sastava-divas-izmainas Al' razbijam ovaj letonski :D
  17. ђедВук

FK Partizan 2021/22

Evo još jedne na istu temu...
  18. ђедВук

Ragbi klub Partizan

BIlo je 23:17... Za razliku od nekih prethodnih mečeva sa Radom, ovaj put su naši momci nagazili od početka i na poluvremenu je bilo 16:0. Očekivano, oni su u drugom krenuli na sve ili ništa, pa je bilo žestoko do kraja... U finalu sa bivšim BRK...
  19. ђедВук

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Možda čak nije ni beležen rezultat... Kića je služio u Zrenjaninu, ne znam koje godine, Pančevo i nije daleko, a Praja je služio baš te 1979... U takvim mečevima najvažnije je bilo ne dozvoliti da se neko povredi, a pogotovo što je igrano napolju, dakle na betonskoj, ili u boljem slučaju...
  20. ђедВук

FK Partizan 2021/22

Ho-će-mo ve-ću! Ho-će-mo ve-ću! :D