Резултати претраге

1. FK Partizan 2021/22

I treba da im se poklone bodovi Vozdovcu ako je Evropa za njih u pitanju pa da pamte i da nam vrate kada nam bude trebalo.
  2. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Zasto prosto kad moze da bude slozeno i da se strepi za ulazak u finale, mogo od igraca vise im je stalo za svoju statistiku i da ubode sto bolji ugovor nego da osvoji titulu za to ih izgleda boli kurac. Od Burse digo sam ruku od ove sezone i vise mi je svejedno.
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Ima i jos jedna spekulacija oko pojacanja i to danas od hrvatskog komentatora utakmice izmedju Olimpije i Igokeje da je Partizan zainteresovan za Jogija Ferela iz Olimpije.
  4. Uprava i marketing

Ako je to to sta se pise onda treba odma da se najuri uprava, ovako ce im ostati jedina opcija da prodaju igrace i da pune djepove. Bar da smo u tom Holenderu dobili neko pojacanje.
  5. Odbojkaški klub Partizan

Steta za kapitena po statistici nas najbolji igrac.
  6. Evrokup 2021/22.

Sva ocekivanja od ove ekipe pale su nam za 2 sata, mozda i dobijemo wild card za Evroligu prvenstveno radi naseg trenera Zeljka ali u ovom trenutku i zaista je ne zasluzujemo. Od subote oladio sam se od fudbala a od veceras i kosarke a pomislio sam da cemo daleko dogurati. Jedina sreca u...
  7. Evrokup 2021/22.

Mi se nerviramo i smo frustrirani ovakvim porazima, Pantera i drustvo boli onu stvar njima ovo nije ni prvi ni zadnji poraz i dali gubi sa Rartizanom ili Bursom njemu je isto. Cestitam turcima na apsolutno zasluzenu pobedu i do kraja evrokupa navijacu za njih.
  8. Evrokup 2021/22.

Gubvs skoro celu utakmicu dolazis skoro do sigurne pobede i na kraju umetnicki gubis.Za zao Holand je postao novi Nolan Smit, Bice bolje braco grobari ima popravni i sledece godine u evrokup. Smejemo se drugima a ne gledamo sami sebe onaj Avramovic igra si kur tasak sa nasim zivcima, neka sve...
  9. Evrokup 2021/22.

KATASTROFAAAAAAAAAAAAAAAAAA. izgubili su dobijenu utakmicuuuuu, Gasi svetlo
  10. FK Partizan 2021/22

Станоје ако и даље планираш да будеш шеф Партизана, данас и до краја првенства пусти да ти играју играчи који ти сматраш да су перспектива за клуб. Титулу и тако може само да сањамо и дали је победа или пораз више и није битно и тако до краја смо на одлично друго место. За сваки тренер Партизана...
  11. FK Partizan 2021/22

Nama samo jedan Abramovic ili neko slicni njega moze da nas opravi, covek koji ce da ulozi novac i da zna zasto daje pare. Sto puta cu da ponavljam da nismo iskoristili trenutak od pre nekoliko godina kada smo lakocom osvajali titule kada i smo imali neku moc da storimo jak mocan i stabilan...
  12. FK Partizan 2021/22

Remi kao poraz sanjacemo mi titulu izgleda jos dugo a bili smo blizu. Upravaaa napoljeeeee!
  13. FK Partizan 2021/22

Ajmo braco grobari pobedu veceras da slavimo titulu nemam zivce da gledam utakmicu ali 100% verujem u pobedu. U rqnu zoru dok svane da jebace kurvu nas Partizan.
  14. FK Partizan 2021/22

Данашња утакмица је круна сезоне, победом смо на корак до титуле поразом све иде у курац. УДРИ јако Станоје и момци јебите курву да славиме титулу време је.
  15. FK Partizan 2021/22

Samo cudo moze da se desi da osvojimo titulu, usrana uprava urnisala je klub koji je u vreme najvece renesanse kada su kurvu vodili prosineki kratko ostanic j bata ziva i kada im je predsednik bio lukic a nama djura frizura i kada smo menjali treneri radi imidja kluba i imali para na veliku...
  16. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Vreme je za revans, napred Partizan.
  17. Liga konferencija 2021/22.

Замолио бих вас данас да нас не обрукате.
  18. FK Partizan 2021/22

Nazalost mozemo samo da se tesimo vise nista nije u nasim rukama. Pojebali su 5 boda prednosti za sekund ako danas oni dobiju utakmicu preokrenuce prvenstvo i mirno sa njihovom masinerijom privesti kraju. Za to ce nasa uprava biti bogato nagradjena jos jedan mandat vladanja u klubu. Ima i za...
  19. FK Partizan 2021/22

Stanoje danas tvoja ekipa je uradila 5 koraka unazad za osvajanje titule, i osvajanje dugo najavljivane titule ucinila skoro nemogucu misiju. Nazalost i ti si postao saucesnik alave tompus uprave koja jase klub vise od 5 godina i nista dobro nam nije donela. Majku mu jebem sta je tolika...
  20. Liga konferencija 2021/22.

Petarda boli izgubili smo od bolju rkipu od nas, da nam rekao neko da ce FK Partizan igrati evropsku utakmicu 10.03.2022 godine pravili bi ga da je covek lud. Kazem jos jednom boli poraz izrazenim sa 5 golova i losa igra pokazale se sve anomalije ekipe koja je lose selektovana bez adekvatna...