Резултати претраге

1. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Partizan troši 18 miliona za sezonu. Prihodi od sponzora su: 1 milion mts 0.5 miliona arena I sa svim ostalima max 2 miliona total. Uefa donese 4-5 miliona ako igramo. Za prodaju nemamo nikoga. Pa vi računajte koliko nam raste dug na godišnjem nivou. Kakve crne titule i pojačanja.
  2. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Eto, još jedna prilika da naš trener odigra egal u rupi i ne pobedi. 300% su domaćini. Mrš!
  3. Nikola_G

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Meni je bezveze, ne vidim upotrebnu vrednost.
  4. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Ja samo želim da igramo fudbal, pošten fudbal. Rezultati su nebitni ako igramo ko pravi. Tako možda i dođe do titule. Stanoje je najveća sramota u istoriji trenera Partizana.
  5. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Probao naš trener da izvuče remi uvođenjem Joje i Laze. Živote kurvo!
  6. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Sve što bih rekao o stanoju podpada u trajni ban sa foruma. Ko hoće nek se prima na njegov lažni otpor, a ja i neki drugi, mi ćemo se ložiti na pobede u derbijima i bar poneku titulu.
  7. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Zeka Jojić kuka po gradu što mu ne daju istu platu pa da produži ugovor, a smanjeni ugovor koji mu nude neće da prihvati.
  8. Nikola_G

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Igraćemo ko bela lala. Pokrašće nas i čestitaćemo. Pozz
  9. Nikola_G

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Odakle će doći pare?
  10. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Utakmica koja je pokazala da ovi momci igraju bez trenera, da su skroz sami. Sramota je da čovek namerno sabotira titulu, zbog ko zna čega. Dalje neću, jer bi podrazumevalo ban, a volim ovaj forum.
  11. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Da, Gorane, ali velika većina radi od 8 do 16 ili 9 do 17. Igrati radnim danom u 14 po suncu, ima li toga igde u Evropi? Siguran sam da NE. Sve oko našeg fudbala je skandalozno, pa i termini.
  12. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Stanoje je jedan od dva faktora bedne posete. Ništa nije slučajno.
  13. Nikola_G

Nije mi jasno kako košarka u Evropi već 20 godina funkcioniše na amaterskom nivou. I kako to niko ne uzme i ne sredi.
  14. Nikola_G

Opet će celo leto da se nagađa igramo li EL ili ne. Meni se iskreno ne igra. Ali da bi bili konkurentni i u aba, moramo. EL je trenutno teški shit.
  15. Nikola_G

Evrokup 2021/22.

Realno u ovom sistemu na jednu utakmicu teško da ne bi kiksnuli jednu od 4, mnogo je ovo zelena ekipa. Evrokup je teško sranje od takmičenja, ako bude morao da se igrao opet, odjaviti. Evroliga je još veće govno samo sa boljim klubovima. 40 nebitnih i dosadnih utakmica, je u 8 nema šanse da se...
  16. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Dao je Loznici i Flori. Loži ga zeleno. Al crveno ga onesposobljava.
  17. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Eno imate u Telegrafu naručeni tekst od 50 (možda i celih 100€) kako je odigran savršen meč u taktičkom smislu.
  18. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Da li se fan jojića seća ko je na prvom derbiju (1-1) dao gol iz ničega, dok ga je našmrkani glavonja čerečio i pukom srećom nismo primili 2 komada? Ja i dalje ne verujem koji skandal da ne uvede Natha barem na pola sata. Verujem samo da nije hteo (smeo) da pobedi juče. Za mene je mrtav.
  19. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

6 derbija - 0 pobeda - 2 data gola Nasledio je ekipu kojoj cigani nisu mogli da šutnu u okvir. Oterao je kvalitetne i kreativne igrače, a doveo invalide za ogromne pare. Ovo nisu čista posla. Ne uvesti Natha 87 minuta, svesna sabotaža. Jezivo da to radi neko ko se toliko prodaje da voli...
  20. Nikola_G

FK Partizan 2021/22

Dao mu je, jer želi da Partizan izađe najjači, bez fićfirića.