Резултати претраге

1. SilentKiller

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Igramo Evroligu od naredne sezone tako da Aba liga nije presudna da se osvoji. Za manje od mesec-dva, biće zvanično. Ako ne bude, slobodno me ban na dva meseca
  2. SilentKiller

FK Partizan 2021/22

Natko tatko! Kad dao gol samo prošao pored Stanojevića! Podržavam ga! Učestvovao još u par bitnih akcija, kod četvrtog gola takodje. Jojić i još dosta igrača da se pakuje i ćao djaci.
  3. SilentKiller

Evrokup 2021/22.

Ljudi, koliko god Željko bio veliki trener, poraz je isključivo njegova krivica i ničija druga. Setimo se samo odbrane kod Duška Vujoševića protiv Barselone i onda one od sinoć kod Željka u poslednjim sekundama meča, nebo i zemlja! 1. Celu sezonu mi imamo problem da izvedemo loptu kada kreće...
  4. SilentKiller

Evrokup 2021/22.

Čestitam, pobedili smo sami sebe. Na plus 5 na minut i po, Avramović se zaleće i umesto da položi loptu, proba da zakuca kad ono malo morgen. Tu bi imali plus 7 i mirno bi priveli meč kraju. Onda u poslednjem napadu, Panter umesto da ide pravo na koš, šutira za tri poena i maši. Taktički...
  5. SilentKiller

Evrokup 2021/22.

Da preskočimo sutra Bursu i eto mene po prvi put u Areni da bodrim Partizan. :partizan-fan:
  6. SilentKiller

FK Partizan 2021/22

Ljudi, novi trener i dosta novih igrača za sledeću sezonu. Po meni je Zdjelar najbolji ove godine, iako ne volim defanzivne vezne, čovek je dao najviše na terenu. Videlo se da može glatko da igra u paru sa Jevtovićem ali nam je potreban ofanzivni vezni x 2, koji je brz i koji ume da misli a ne...
  7. SilentKiller

Evrokup 2021/22.

Kada bi ovakva hemija postojala i u fudbalskom timu, zvezda bi nam ljubila dupe. Tako da definitivno treba iz korena da se menja uprava u FK, da se dovedu igrači koji će da ginu za grb, čak u prvi tim staviti nekog iz omladinske sekcije.
  8. SilentKiller

FK Partizan 2021/22

Ovako stoje stvari, moramo sve do kraja da pobedimo a da Zvezda jednu kiksne, odnosno izgubi. Iskreno, da osvojimo titulu, neće se promeniti moje mišljenje a to je da Stanojeviću želim srećan put. Takodje nakon ove sezone potreban ozbiljan remont. Miljković, Urošević, Jović, Jojić, Terzić...
  9. SilentKiller

FK Partizan 2021/22

Ne znam da li je Stanojević ovoliki amater, Terzić I Mening se nisu videli na utakmici, pre svega Terzić, drži ih u igri i u nastavku ništa nisu napravili. Mening umesto da pretrči odbranu, oni njega pretrče. Dva krila koja danas zajedno nisu ništa uradili. Jevtović i Zdjelar odlično odradjen...
  10. SilentKiller

Madar u prethodnim utakmicama koristi sve više i više šut sa distance, ne davi loptu kao pre. Ima sada dva izbora, ili da sam sebi izgradi prostor za šut ili da drugom doda loptu, kao da mu se najzad složile kockice pa više ne pravi velike gluposti. Najbolje da sačekamo i vidimo na kog Željko...
  11. SilentKiller

Ušao je igrač iz svoje polovine, odnosno skočio sa svoje polovine za loptu što isto znači i da je mirno čekao na svoj polovini i uzeo loptu. Poznaješ li pravila?
  12. SilentKiller

Ja jedva čekam da mu vidim ledja. Nikakav on kapiten nije, nema dušu da bude kapiten. Nije 100-ti deo kao što je Božić Pera. Sad ubi Pantera sa loptom na kraju. Izgubili smo jer smo u poslednoj četvrtini uzimali nerezonske šuteve. Odmarali neki igrači, nama ovaj poraz i ne znači mnogo...
  13. SilentKiller

Evrokup 2021/22.

Sinoć kapiten bez ikakvih emocija na terenu. Napravi greške u koracima, mrtav ladan, napravi faul u napadu, mrtav ladan. Ne utiče na igrače. Voleo bih da na klupu dodje Novica Ubica, čisto da bude motivator. Mi kapitena nemamo! Jedva čekam njegov odlazak! Sinoć Balša po meni najbolji, vidi...
  14. SilentKiller

Liga konferencija 2021/22.

Sramotna igra kapitena Markovića! Kretnja nula, zalaganje nula, opšta igra velika nula! Odbrana sva četiri gola mogla bolje da reaguje, kiksove Uroševića trpimo po ko zna koji put. Živković kod četvrtog gola nije se ni potrudio da zasmeta bar malo nego čisto ispratio loptu u gol. Jojić ne...
  15. SilentKiller

Evrokup 2021/22.

Ko zna po koji put, Željko ne ume da postavi igru prema pritisku protivnika. Vujošević dok je bio trener, postavku igre je radio bez greške. To je prva greška. Druga greška je što roster ne koristi ravnomerno već neki igraju previše dok se drugi hlade pa ubaci te hladne i posle se dere na...
  16. SilentKiller

Avram ne treba da skida masku :partizan-fan: Totalno drugačije nego na kupu a to je ključno što smo odigrali sjajno odbranu, malo u trećoj se zaleteli ali dobro je ispalo. Radujem se što smo prangijali trojke a i što smo im i reket probijali. Partizanu jako fali iskusan plej, moramo ga...
  17. SilentKiller

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Iako lepo zvuči, itekako sam protiv ovoga. Partizan treba igrom da zasluži EL. Još da dodam da EL bez ruskih klubova nije EL. Pengos i Hezonja večeras bili na skupu podrške Rusije.
  18. SilentKiller

FK Partizan 2021/22

Kakav Natko, kakvi bakrači? Natko nam je trebao kad bio mlad, ne pred penziju. Mi ljudi nemamo sredinu. To jest imamo, ali ta sredina je bez ideje. Rade defanzivno dobar posao ali što se organizacije tiče, nula. Koliko god veličali ovde Uroševica, nije lik za Partizan. Nama trebaju brzi...
  19. SilentKiller

Kup Radivoja Koraća 2022

Da dam komentar za kup. Zasluženo smo izgubili utakmicu. Sudije su imale mali uticaj na sam meč. Razlog što smo izgubili leži u tome da ponovo nismo mogli da se prilogodimo pritisku i postavimo igru prema istom. U finalu su igrali 9 igrača. Smajli je bio povredjen, Vukčević i Zagorac nisu...
  20. SilentKiller

Ja sam itekako protiv da se stranim igračima dodeli srpski pasoš. Neki su mnogo više uradili za ovu zemlju pa su izvisili dok eto kurta i murta preko noći dobiju pasoš. Kup bi bio najzanimljiviji kada bi igrali domaći igrači. Mi imamo odlične omladince i kada bi se oni priključili Balši...