Резултати претраге

1. system

Hokejaški klub Partizan

Jeste on dao dosta Partizanu ali HK ne može da zavisi od Milovanovića ai ne ležu pare od Pepsija svaki dan. Jebo im pas mater gasili su nas gde god su mogli a mi smo im još i pomogli. Sve kreće od kancera u FKP i dok to ne očistimo nema nam pomoći ali nisu ni oni glupi razjebali su nam tribinu...
  2. system

Hokejaški klub Partizan

Za to što nemamo prvu ekipu u HKP treba linčovati sve iz SD-a redom. Pa majmuni jedni koliko košta prvi tim a imamo sjajne rezultate u mlađim kategorijama ali jbg treba romuljage da povećavaju broj titula zašto da smetamo. Ne znam možda je meni HKP prirastao srcu pa sam subjektivan.
  3. system

FK Partizan 2021/22

Ako ode (Bože nas ti pogledaj) 22 je novi trener 1/1 a to sa ovim parazitima u upravi znači samo trošenje još jedne legende.
  4. system

Uprava i marketing

'Uprava' radi upravo ono za šta je i postavljena ne znam šta se čudite. Pišem godinama u nazad da su ovi tu da zakatanče ali izgleda da sem nas par sa foruma Grobare generalno boli kurac. I posle se isto čude ljudi što ajtolah dogura do 60%.
  5. system

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Nama je ABA zadnja šansa da spasimo malo ugleda.
  6. system

Evrokup 2021/22.

Али кад се нисам изнервирао ни трунке. Наша реалност тренутна јбг свака озбиљна екипа нас је намучила и већином победила. Што ми нисмо довели овог из уникса него гледам капитена и оно мусаво циганче.. Ми боље играчки и тренерски не можемо запамтите ко је играо пре две сезоне. Само титуле у...
  7. system

Evrokup 2021/22.

^ Možda oni 'legalni' live prenosi jer ide samo komentarisanje na YT ako ima još uvek :confused-smiley-013:
  8. system

Esports Partizan

Koga zanima ima Tnjiter profil
  9. system

FK Partizan 2021/22

I Vučko sit i ovce na broju....
  10. system

Evrokup 2021/22.

Vidim po Tnjiterima gužve za karte :clap Nadam se krcatoj hali.
  11. system

FK Partizan 2021/22

Izdešavalo se to da nemaš tri krštena igrača u ekipi, da ti najveće zimsko pojačanje čeka još par dana da napuni godinu od kako je poslednji put šutnuo loptu, da izgubiš glatko derbi, da igraš nerešeno sa Kruševljanima, Brđanima.... Jebga Stanoje stvarno se svašta izdešavalo brate moj...
  12. system

ПАОК

Nije tema al što mi se sviđa ovaj stadion Marseja majko mila...
  13. system

ПАОК

Auh :respect
  14. system

Za Avramovića najbolje važi ona o kravi koja da punu kantu mleka pa šutne i prospe. Inače mislim da smo izgubili Trifunovićevim koracima posle tri osvojene lopte. Biće bolje kad Žoc sredi sredi ovo i rastera ove što zahvaljujući sreći i da ni oni sami ne znaju kako nose dres KKP. I koji moj...
  15. system

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Nije lepo ložiti nas Grobare van prelaznih rokova, nije lepo :D
  16. system

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

A jel je i Voldena odveo žabarski zulumćar a pošumljeni ?
  17. system

Liga konferencija 2021/22.

Mi da smo normalan klub posle Flore bi imali novog trenera ma ko bio trener u tom trenutku.
  18. system

Liga konferencija 2021/22.

Igramo zastareli fudbal izmišljen od kvazi-trenera na domaćim livadama. Vidite da svi u Jevropi komentarišu našu taktiku ? Ljudi uđu u meč i kad vide da smo se povukli od starta krenu na nas i posle jebiga...
  19. system

Ja uključio početkom treće četvrtine, tajmaut Žoč crven k'o rak psuje klupu ja pomislih u pm kud i uključih gde da se nerviram kad ono nastavlja se meč tipa 47 - 33 za nas ... :buhaha Očekivao sam neizvesniji meč ali ok bolje ovako.
  20. system

FK Partizan 2021/22

Ja mu okačim vest on pita mene :D