Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    "Armiju do smrti vernih internet navijaca Partizana"
  2. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Isto tako se ovde pisalo od realnih grobara da je golman napretka zakacio loptu pa udario Nikolica i da to nije penal.
  3. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Samo opstrukcija. Kada treba da se krene s centra ne izvodimo loptu pa nek daje zuti pa nek se zamene ko ce da izvodi nek svako dobije po zuti. Posle ako ne bude hteo da daje vise kartone loptu u ruke i trk na njihov gol kao ragbi :D
  4. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Model fenerbahcea u kupu. Izasli sa juniorima primili gol i napustili utakmicu.
  5. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Jbg morali su dobiti derbi da ne bude titula bez pobede u istom. Strucno pogurani ponovo od smrada sudije prosli derbi ih je pogurao da izbegnu poraz a sada da pobede. Jedino nam jos crveni nije dao. Sve ostalo je resio. Antic i ovusu ono je komedija i strasno da ljudi ni jednu loptu nisu...
  6. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Ma ne plasim se njih daleko bilo,nego nas samih.
  7. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Gde povuceno pa mi ne mozemo da se branimo protiv poslednjeg u ligi a da ne pricam nesto ozbiljnije....bice kao prosli derbi cim predju pola bice neka sansa. Iskreno se plasim neke katastrofe u ove dve utakmice.
  8. Paja Čutura

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Cista banana i to dupla. Neverovatno da su to govnari priznali.
  9. Paja Čutura

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dokle vise da primamo koseve u zadnjim sekundama cetvrtine svaka susa nam daje kos jbt vise. Napravite faul nek sutiraju bacanja. Covek na 5 sekundi ispod svog kosa trci pravolinijski i polaze. Dokle bre vise.
  10. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Pa ko je problem? Ma mi dobro imamo i klub s obzirom na to ko ga vodi vec godinama. Sve ostalo je nevazno. Ono sto znam jeste da nam je duljaj doneo barem malo radosti da ih pobedimo u derbiju i to kad su 10 puta jaci. Proslih sezona nismo ni to imali. Meni ovih 10 bodova vise u odnosu na tsc...
  11. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Ma ko zaobilazi, veruj mi da se javljaju,u fazonu "gde si brate" a onda dodju ovde i seru. Fuj.
  12. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Odjebacu kad umrem a mozda ni tad. Ja delim bol sa vama svakako, to sto ste vi zatrovani to je vasa stvar. Svi sve znate samo vas nema nigde... svaki kurac ovde moze da pise sta hoce urilje pfc jako zajeban nik. Samo jos da se javi da dodje da povede pesmu i bice skroz zajeban
  13. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Pa dodji pa ti radi kako mislis da treba eno ostavio sam ponudu niko se nije javio.
  14. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Imamo ubedljivo najgoru odbranu u ligi a mozda i najgoru i u drugoj ligi. Ovo sta nasa odbrana radi ne rade ni deca ispred zgrade.
  15. Paja Čutura

    Rukometni klub Partizan

    Sad gledam bas onu situaciju za sedmerac. jeste van 7metara skocio ali ga posle pogodila u nogu.
  16. Paja Čutura

    Rukometni klub Partizan

    Ovako je sladje.
  17. Paja Čutura

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa ne radi se , vidis da pise lik da su ga jurili da ga biju zbog pickoustog nakon fasistickih poklica :D
  18. Paja Čutura

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prvo nemoj da lazes, niko nikog nije jurio zbog pickoustog to prosipaj tamo na n1 forumima. Drugo, "fasistickih poklica" hahahaha znaci dino ustaso je fasisticki poklic kao da te pravila natasa kandic. ko je zainteresovan mogu da ga povezem sa drugarom da sledecu utakmicu dobije megafon da...
  19. Paja Čutura

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma ode ti sad predaleko, pa kad ljudi brane radju branice i udzbenike. Koji ce nam kurac radje kukoci kakve oni veze imaju s Partizanom jebo im pas mater. Pritom kukoca ne znam da li je iko pomenuo, radja je vredjan zbog velicanja ustastva ( nisam video da je hezonja to radio @BoracNBGD) 90...
  20. Paja Čutura

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hahaha koja komedija i ovde. Zamisli branis dina radju leb te jebo :D Zeljko ovo pominje od kupa tako da sve je moguce a po njegovoj prici ne izgleda mi kao da se razmislja da li da produzuje ili ne.
Top