Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Evroliga 2009/10

    frka mi finala sa barsom znam da su sanse 50-50 al opet... ;)
  2. Evroliga 2009/10

    Momci, mozda nisam najbolje upucen, ali, Pariz... Kako doci do karte? Da li se zna gde ce biti smesteni navijaci Partizana? Imam 1.000 eura, tu mora da se uklopim za kartu i prevoz. Da jedem bas i ne moram, a spavanje u parku mi nije problem. Samo, gde i kako do karte?
  3. KK Partizan 2009/10

    Ne ostajemo sa 4 igraca jer i vesely moze na 4, Roberts moze na 5, dakle obe unutrasnje linije su pokrivene sa mogucnoscu da igraju 3 igraca na njoj Zarko je uzimao mesto stranca(maksimum 4 ove godine). Vranes ima srpski pasos, maric ga je zatrazio i ubrzo ce ga dobiti, tako da smo sa 3 stranca...
  4. KK Partizan 2009/10

    dobih par pm pa da ovde odgovorim ne krivite me ako ne ispadne tacno ako ne ispadne tacno vise nikada ni jedan info necu napisati od 4 infa do sada, 2 su bila dobra, 2 ne ovaj info sam dobio iz pouzdanih izvora ako me sj**u jbg :(
  5. KK Partizan 2009/10

    Askrabic ce do sutra potpisati 1+1 opcija 130.000 eura Mislim da ga dzabe dovodimo Pitanje pleya ce se resiti do kraja vikenda
  6. Liga šampiona 2009/10

    Sta tu tu je Tu smo gde smo Takvi smo kakvi smo Ukratko, hajmo, hajde, svi u napad i 4-0 na JNA za 6 dana Bolji smo, juce je bio los dan Dokazace momci da vrede ne gubimo nadu posle ovako loseg dana A Tomicu, prst da celo i zapitaj se da li ti treba jos 1 igrac u odbrani ili ne(desni...
  7. KK Partizan 2009/10

    Nikakva pozajmica nije u opticaju Buducnost bi trebala dobiti 300.000 evra+ 30% od sledeceg transfera a Dasic bi potpisao na 3 sezone(2+1)
  8. Vaš omiljeni gol

    Omiljeni gol, gol Vasiljevica, polufinale kupa, 93-94, tako nesto, za 3-1 Au kakvo je to slavlje bilo evo nadjoh 1994 http://www.youtube.com/watch?v=4hlgMLFdH30
  9. Letnji prelazni rok 2009/10

    Gleda se opcija da Obradovica sada prodamo a da ostane 6 meseci kod nas na pozajmici i da igra smao evropske i vece meceve domace lige. O tome sam pisao jos pre 20ak dana Partizan ga moze sada prodati za nekih 3 miliona eura, sto je i realna cena za beka ali partizna pokusava da izvuce vise, sto...
  10. Letnji prelazni rok 2009/10

    Nisam bas siguran da je Kleo stigao u BGD Ergic totalno nepotreban, imamo Moreiru i Tomica na toj poziciji.
  11. Letnji prelazni rok 2009/10

    Nije prelazni rok zavrsen Pored ova 3 igraca interesujemo se za jos 3 igraca Iz javora desni bek, iz Cuke stoper i Ignjovski iz OFK-e
  12. Letnji prelazni rok 2009/10

    Malo sam povukao neke kontakte bliske fk-u u vezi pojacanja za spica smo zainteresovani za Clea i Jeremy Perbeta iz nekog belgijskog kluba koji je ispao u drugu ligu U oba slucaja se radi o obestecenju od 400-500.000 eura stim da bi Cleo bio nesto placeniji Oba igraca su klasicki strikeri, oba...
  13. Letnji prelazni rok 2009/10

    Ne bi me iznenadilo da Obradovic ostane do januara, da ga sada prodamo a dobijemo ga na pozajmicu. Posebno ako ode u neki top klub a la barca Stevanovic sumnjam da ce otici, nemamo bas nikakvu zamenu za njega
  14. Letnji prelazni rok 2009/10

    ajax, mi u teleoptiku imamo 4 brazilca a ne 2 ;) te sentimentalnosti dalje profi fudbalerene zanimaju das 200.000 za sezonu, on vidi da se iz partizana dobro prodjau igraci, pogleda ekipu i kaze, hmmm, ok ekipa, igrace kvalifikaciju za ligu sampiona...moze! a dal se viori brazilska ili...
  15. Letnji prelazni rok 2009/10

    Sapcanin, to nije istina Lovre je odbio da potpise ugovor i otisao u BELGIJU a ne Holandiju, tacnije Anderleht On je otisao na isti nacin kao i Sulejmani, dakle pre nego sto je napunio 18 godina, tacnije sa nepunih 17, roditelji su dobili iseljenicku vizu za Belgiju i on kao maloletan otisao sa...
  16. Letnji prelazni rok 2009/10

    Da, Jovanovic 99% dolazi Tj on sam kaze da je 90% partizanov igrac Taj iz gane od 30 godina i na dcm, sumnjam u njegov dolazka uospte i na probu
  17. Letnji prelazni rok 2009/10

    kakve veze imamo mi sa bosmanom, a posebno kakve veze imaju igraci iz afrike , juzne amerike.. Bosman je nesto sasvim trece. Uz to, u seriji c ne smeju da igraju stranci, u seriji a imas odredjeni maximum stranaca, u holandiji stranac nes me da igra ispod 250.000 godisnje, u premijerci moze...
  18. Letnji prelazni rok 2009/10

    previse je to stranaca, previse Plasim se za duh ekipe PS: Evropa ne moze da odredi FSS broj stranaca. Svaki nacionalni savez ima pravo za sebe da odluci sta ce i kako ce
  19. Letnji prelazni rok 2009/10

    Necu sa klazem ni vas ni sebe Istina, voleo bhi Cleo da dodje prvenstveno da lupimo jos jednu samarcinu stoci Cenim i da ima kvalitet za Partizan, ali isto tako extra bi mi bio bas zbog toga sto ga onoj gamadi ispred nosa uzimamo
  20. Letnji prelazni rok 2009/10

    Nemamo previse dobrih igraca, posebno ne u spicu Ako dodje Cleo imamo 2 spica i Wasingtona kao rezervu. Njemu bih pridruzio Alexa a Ilicu dao kaljenje u Jagodini ;) Duga je sezona ljudi moji, moramo neke skartirati i dovesti nove igrace Sumnjam u dolazka Clea ali ako bi dosao bio bi ultra pojacanje
Top