Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2018/19

    Nije aplauz za njega toliko, koliko je upucen cjeloj ovoj situaciji oko ciganisanja sa pudlicom i ostatkom Srbije, tj. medijima koji ne smiju ni rijeci istine reci vec duze vrijeme.
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mene vise brine Zagor i ova povreda koja se krije izgleda...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Slazem se sa IN10. Decko je sirov da siroviji ne moze biti. Jedino da ga Novica smiri, ali dzaba kad je razmazeno deriste. Ne bih cekao nikoga ovoliko, a pogotovo momka koji nam je "pokazivao" svaki put kada da kos. Paljevina. Neka nam je sa srecom.
  4. FK Partizan 2018/19

    Kako sam pogrjesio kod Scekica kad je dosao. Juce je pohapsio sve i napravio milion sitnih faulova na samoj sredini. Bravo momak.
  5. FK Partizan 2017/18

    Meni se cini da su cigani upali na Jug i dobili svoje? Mozda kenjam.
  6. FK Partizan 2017/18

    Sta se desava na Jugu?
  7. KK Partizan 2017/18

    Stidite se Grobari. Beogradski pogotovo.
  8. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Tako je!!!!!!!!!!!!!
  9. FK Partizan 2016/17

    Bruka od suđenja, baš gledam na Areni. Poslije naseg gola, gdje je kod faula morao karton, Djurdjevicu svira faul u napadu kada izlazi 1na 1.:buhaha
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Spremite se za jednu bombicu:wink:
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne potpisuje jer se nada dobroj sezoni i odlasku u neki novcano stabilniji klub, jer od NBA nema nista, pa da se ne vraca kokuz u geto. Drugo, momak ce nam biti Durant licno, zivi bili pa vidjeli, bicete iznenađeni.
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da li moze negdje da se provjeri tacna velicina ovih dresova, ebi ga, ne znam da li da uzmem L ili XL? Hvala.
  13. KK Partizan 2014/15

    Ne spavamo nikako. A ti??
  14. KK Partizan 2014/15

    Sto meni ovo treba??? Skoro 4 banke, dvoje lijepe djece, zdrave hvala Bogu, i ja sad pijem rakiju najjacu i palim cigaretu jednu za drugom??? Da li sam ja poludio?? Sale demantuj ovu igru da ne odete svi u 3 materine.
  15. KK Partizan 2014/15

    Stomak me u momentu zabolio.
  16. KK Partizan 2014/15

    Garant Romobil
  17. KK Partizan 2014/15

    Sale i Dule se nesto dogovarili poslije utakmice.
  18. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Svasta. 3 stranice o tome da li je talenat ili nije, HALO ljudi!!! Nama treba neko sad i odmah, a ne da ga Dule, u sta ne sumnjam, uci da hoda. Nemamo vremena, a sto se mene tice sumnjam i u Play Off da cemo uci zbog nacina na koji nas buse sa svih strana. Jedini spas vidim u srcu Grobarskom...
  19. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora. U situaciji u kojoj smo sada, samo nam jos jedan cigan treba, pa da sve ode u majcinu ako ne dobije za kokice i sok.
  20. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hajde ako nemas sta pametnije napisati, ziv bio, idi na B92 i vidi hoce li biti rata.
Top