Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Rukometni klub Partizan

    Jos smo se drzali prvo poluvreme... ali dobro ne moze se ocekivati vise protiv jednog Koldinga...
  2. Mlađe kategorije i KK Partizan

    Znaci Vlahovic fenomenalan... al ima stucne zajebane Dobar je nema sta, ima dribling, brz je, prodoran... ume s loptom...bolji je od Aleksica u svakom slucaju... Soares ima talenta... bice nesto od njega...
  3. Partizan i mediji

    Viskovic je prenosio. Ja ne verujem da se pored zivog Stojanovica daje Viskovicu prenos. Pa on ne razlikuje Moreiru od Lazica. U svakom napadu bar po jedna greska. O recenicama tipa "Treba da stanemo na nogu" i sl. da ne pricam. Cekam samo kad ce da pomene forhend slajs i bekhend paralelu...
  4. Partizan in world media

    Cek sad, jel on ostaje kod nas? Jel imamo nesto potpisano s njim? Da ne bude posle svidja mi se Srbija al' idem u Italiju... Diskusiju o ovom igraču nastavite na temi FK Partizan! Ovde samo prezentujemo tekstove o Partizanu pisane na stranim jezicima... WebCrew edit P.S. Hvala Zorici za...
  5. Olga Lubnskaja - Oktobar 17.2008.

    Respect... respect
  6. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Mislim da imam negde sliku, potrazicu, Minel-Partizan. Utakmica igrana u Mladenovcu.
  7. Mlađe kategorije i KK Partizan

    A sto Soares nije igrao?:confused
  8. Partizan i mediji

    Pa bio je snimak derbija pre LFC-City.
  9. Partizan i mediji

    Pozvan je bio i nas bivsi igrac. Ne mogu da se setim o okome je rec, znam samo da je zbog bolesti otkazao ucesce u emisiji.
  10. Pozdrav i tebi :mrgreen:

    Pozdrav i tebi :mrgreen:
  11. Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    Pa da nam ode i on... to nikako :)
  12. Partizan i mediji

    I to drugi golman... kol'ko mi se cini... protiv nas je branio Babalj...
  13. Poli Timisoara & other friends

    Blic online
  14. Partizan i mediji

    I odakle Rni 25 godina. Ovaj bre nije normalan. Stoka jedna ciganska. **6em li mu sve...
  15. ПАОК

    Vodi PAOK u derbiju protiv Arisa 1-0:clap
  16. VК Partizan, PK Partizan

    Svaka cast crno-belima na plasmanu medju osam. Sad je takodje veoma bitno da ne mozemo da izvucemo Pro Reko ili dubrovacki Jug u 1/4 funalu tako da na je oalksan put na F4:D:
  17. VК Partizan, PK Partizan

    Lepo je rekao.....tuga
  18. Partizan i mediji

    Ali izgleda da ide samo za podrucje Beograda. Ja u Mladenovcu nemam preko SBB-a ( iako smo BG opstina)
  19. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Dzikic u Olimpiji bbrs92
  20. VК Partizan, PK Partizan

    Stvarno sramota sto nema prenosa.:banghead Mislim da ni prosle godine nisu bili prenosi a aj sam gledao tekme na Rai Sportu (posto smo skoro svaku igrali sa italijanima) Sramota!:banghead
Top