Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. servent

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kao i uvek ima raznih mišljenja. Ne verujem u priče o ikebani i slično ali još manje verujem da makar i najmanja pomoć ove i ovakve države nije uslovljena. Pogotovo jer je na čelu države ovakav lik... "Vučić je francuskom premijeru poklonio dres Crvene zvezde i knjigu "Geopolitički leksikon"...
  2. servent

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izvinjavam se onima kojima derbi nije najvazniji :)
  3. servent

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo bih napisao da mi je neverovatno da smo nekako najvazniju utakmicu odigrali najlosije i da licno ne verujem da ne postoji cena za ovu podrsku tj kintu od drzave. Najverovatnije da smo morali izgubiti.
  4. servent

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nema tu pogresnog shvatanja. SBB je trenutno manje zlo i to je to. Bar njega imamo ako nista drugo.
  5. servent

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kad budete otkazivali MTS obavezno im recite zasto to radite. Ja sam naveo jos nekoliko stvari poput SBB-a i sl. Pokusali su da mi daju bolji paket za iste pare ali... nije bilo sanse da se predomislim. Sutradan me nazvao Ipsos Strategic Marketing da me pita kako sam zadovoljan uslugama mobilnih...
  6. servent

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko znam nismo neka boranija i ne bi lika doveli i ubacili na treninge da ne planiraju da rese papire (ili su ih vec resili).
  7. servent

    KK Partizan - transferi

    Tristan ako ostane i ako bude igrao kao kad je smugnuo u SAD na one probe bice od velike pomoci. E sad dal on to hoce ili nece...
  8. servent

    KK Partizan - transferi

    Moja je cigancica i cela njena porodica i sira familija. Znao sam sve to ali sam se bas zaljubio. :) :)
  9. servent

    KK Partizan - transferi

    Da zna Nikola koliko je brakova u krizi zbog njega i koliko je tastatura u opasnosti da se pokvare odmah bi dosao i potpisao dozivotno za KKP.
  10. servent

    FK Partizan 2022/23.

    Dok Vučiću ne vidimo leđa kao Slobi svojevremeno, nema nikakvog smisla svo ovo pisanje i nerviranje. Izgubljene su sve sezone unapred dok se ne otera stoka ciganska i naprednjačka.
  11. servent

    FK Partizan 2022/23.

    Meni ovde nisu cista posla
  12. servent

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Malo apokalipticno mi zvuci CIMROT ili SMRT, bez njega potop sa njim i titula i evropa do jaja i sl. Zar je moguce da od jednog jedinog igraca nama zavisi sve? Izvinjavam se prekaljenim poznavaocima fudbala ali meni sve to zvuci bas bas neverovatno. Kao sto nas lozi uprava meni se cini da i ovde...
  13. servent

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    UPRAVA PEDERU! VUCICU NAPOLJE!
  14. servent

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Onda ukrajince odvaliti 10:0 kod njih pa nam i ne treba publika kod nas!
  15. servent

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Podrzavam sve napisano posle zakljcavanja ali moram napisati da ne mogu da mislim nista lose o ljudima koje je neko veliko zlo nateralo da podrzavaju ovo iskonsko zlo koje je nas snaslo. Zato je dobro da se spuste tenzije i da sve bude za dobrobit naseg Partizana i da podrzimo trenera koji...
  16. servent

    FK Partizan 2016/17

    Ja ne kapiram kako vi mislite da mi osvojimo titulu sa SNS-om na vlasti i u upravi. Lepo je nabiti malo adrenalina i uzivati u boljem treneru ali ja licno mislim da nema nista od titule za jedno vreme. Da kompletan FK PARTIZAN iskreno zeli titutlu i da nas boli ona stvar za sve pa da kazem da...
  17. servent

    FK Partizan 2016/17

    Moj skromni doprinos. Nisam odoleo. Izvinjavam se. https://postimg.org/image/h79p0phsn/
  18. servent

    FK Partizan 2016/17

    A vi se samo svadjajte i delite. Gubite snagu na nevazne stvari. To sve pokazuje da SNS-NACI GEBESOVA psiho taktika radi posao. Mene bi bila sramota da ulazim u rasprave u trenucima kad nam unistavaju klub. Ajmo braco grobari glavu gore i jedinstveno da se nesto uradi po ovom pitanju. Vi...
  19. servent

    FK Partizan 2016/17

    Zar iko normalan moze da misli da bi i Murinjo sa kompletnim MU u dresu Partizana mogao ista da uradi u ovoj Vucicevoj srbiji? Kompletna uprava napolje. Trener i sd napolje. SNS NAPOLJE. Iskreni hrabri i pravi grobari unutra zajedno sa istim takvim trenerom sd-om. Da igraju i ovi igraci a ne da...
  20. servent

    FK Partizan 2016/17

    Džabe svima vama da pišete i nervirate se jer ništa se neće promenuti dok se ne otera SNS u JUŽNU AMERIKU da lebac jedu sa braćom im nacistima. Toliko mi je loše da mi je ladno palo na pamet da više ne pratim sport dok su ovi na vlasti. Videh juče na face jednu dobru izjavu da odlazak iz srbije...
Top