Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Lord Rahl

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ja sam prosle godine u adidasovom outletu u Indjiji pazario crno beli dres dugih rukava (climalite) za nekih 3000 dinara. Mogu reci samo da izgleda brutalno dobro, vrlo slican ovom novom, najveca razlika su crna ledja. Grb siven, predivno izgleda, a najveci razlog zasto sam ga kupio je sto nema...
  2. Lord Rahl

    Evroliga 2012/13

    Kakav crni Sportklub kad ne zivim u Srbiji. Nikad mi nije bilo tesko ustati u pola noci i posle tekme otici na posao. Ustvari to mi je vec redovna rutina, ali mi je neverovatno da nijedna televizija sa nacionalnom frekvencijom ne prenosi jedini srpski sportski brend u najvaznijem kontinentalnom...
  3. Lord Rahl

    Evroliga 2012/13

    Jeli moguce da nigde nema prenos utakmice. Pa ovo je strasno. Ako ima neko link bio bih neizmerno zahvalan.
  4. Lord Rahl

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mali doprinos moje jubavi nasoj borbi za Partizan i veliki mom rodjendanu.
  5. Lord Rahl

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Sa sajta Shamrock Roversa. Ladno imamo vise sezona u Evropi od Manchestera.
  6. Lord Rahl

    Djuric vs Sava

    Ratomir i Slavko! Par za izucavanje majke mi. Pazite kad su jedini njih dvojica bez neke funkcije van kluba. Da mi je znati samo od kakve su oni to koristi i cime su toliko zaduzili Partizan da imaju dozivotno clanstvo u upravnom odboru. Prvi kandidat koji javno kaze da oni nece biti u upravi...
  7. Lord Rahl

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Gledam ovu sliku košarkaša i upade mi u oči traka na Milenkovom dresu, što su je nosili kapiteni. Toga nema već više od decenije.
  8. Lord Rahl

    Liga šampiona 2009/10

    Ne zna se još gdje se igra prva a gdje druga tekma. Tek nakon odigravanja revanša drugog kola kvalifikacija znaće se sigurno. Kad se bude znalo koje ekipe iz kojih gradova prođu dalje.
  9. Lord Rahl

    Dres Partizana - nekada i sada

    Potpuno se slažem. Imam PAOK-ov dres iz '98. čini mi se, sa crnim kvadratom na leđima i crnom linijom za ime iznad, a leđa su inače crno bijele pruge. Strašno moćno izgleda. Možda čak i bolje bez broja, nego samo onaj crni kvadrat. Nisam znao za to pravilo, ali sad kad razmislim...
  10. Lord Rahl

    Liga šampiona 2009/10

    Jesu ovo možda navijači krenuli sa klubom ili jagnjeća brigada?
  11. Lord Rahl

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ako se dobro sjećam te godine KPK je igran posljednji put a jedina 3 tima za koja sam mislio da mogu da nas pobjede su bili Newcastle Lazio i Chelsea. Ostalo sve boranija. Poslije Newcastla bio sam uvjeren da ako dobijemo i Lazio da idemo do kraja. Dobar rezultat u Rimu, Krletov gol na početku...
  12. Lord Rahl

    Rhyl & PARTIZAN (Black&White friendship)

    Over the last few months I've been working with a lot of POMs, irish and scottish blokes, even one Taffy, and I must say I was really surprised that they all know a lot about Partizan and respect us very much. They even know a lot of our former players from years back. I hope you enjoy your...
  13. Lord Rahl

    Kad sam ja još provalio da si to ti. :-D Kad pališ za Srbiju?

    Kad sam ja još provalio da si to ti. :-D Kad pališ za Srbiju?
  14. Lord Rahl

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Bogdanović?
  15. Lord Rahl

    Ragbi klub Partizan

    Jesmo mi osmi ali kad se league igra u vrlo malo zemalja. Uostalom Australija i Novi Zeland bi bez ikakvih problema demolirali i Englesku koja je najbolja evropska selekcija.
  16. Lord Rahl

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Bio sam još klinac ali sjećam se te utakmice. Poslije te pobjede sam stalno nekako ocekivao da ponovi tu partiju postane jedan od glavnih igrača u Partizanu, ali nikad ništa od njega nije bilo.
  17. Lord Rahl

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    5 je definitivno Dragutinović, a 8 bi mogao biti Igor Perović. Na prethodnoj slici povodom 10-godišnjice on nosi broj 7. Ali ne mogu reći da sam baš siguran. i kapiten Savović
  18. Lord Rahl

    Dule Vujošević

    Novica ih jeste razbio na parketu, ali kad je Dule prekinuo onu kontru i dobio samo tehničku zbog tog iako je čini mi se bilo 10 razlike za njih u tom momentu bio sam siguran da ćemo preokrenuti rezultat. Ne radi Dule ništa slučajno.
  19. Lord Rahl

    VК Partizan, PK Partizan

    Ja se izvinjavam ali moram da se vratim na moj prethodni komentar. Prvo hvala modu koji je potvrdio moju obzervaciju. Otkad mi pjevamo i PAOKovu verziju? Istina ne stižem baš redovno da gledam naše tekme, uglavnom samo vikendom, ali ne mogu da vjerujem da mi je ovo promaklo. Jel može neko da...
  20. Lord Rahl

    VК Partizan, PK Partizan

    Jel se meni čini nakon samo par prospavanih sati ove noći ili grobari pjevaju Paokaru na grčkom? Ne čini ti se ;-) WebCrew edit
Top