Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zive

    FK Partizan 2023/24

    Marinković u svim mogućim kategorijiama daje golove, samo ne u seniorskoj konkurenciji.
  2. zive

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Leonardo već napustio Maltu koliko vidim. Igrao 9 utakmica, dao 4 gola. Da je malo normalniji u glavi imao bi solidnu karijeru. Ovako ne zaslužuje bolje...
  3. zive

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    "Izuzetno loš start". I onda pročitaš da je izgubio jednu od dve utakmice i jedan remi. Klozet novinarstvo. Jadan je klub koji otpusti trenera zbog dve utakmice, pogotovo kada ih je (verovatno?) po prvi put u istoriji doveo do prvog mesta.
  4. zive

    KK Partizan - uprava i marketing

    Rekao bih da je "kurcobolja" u pitanju, kao u većini slučajeva u Srbiji.
  5. zive

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta se ovde sve piše ovo je neverovatno. Da nije Željka ne bi mi videli Evroligu.
  6. zive

    Uprava i marketing

    Generalni sponzor sns i logo na dresu.
  7. zive

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    To je zvanična cifra. A nezvanično ko zna..
  8. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Šta ste se uhvatili za Kuzmanovića. Dečko pričao srpski, engleski, nemački i verovatno Italijanski. Više nego velika većina ovde na forumu.
  9. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Lepo reče jedan dobar čovek: "Sva finala koja sam izgubio nemam medalje. Sve su završile u kanti." DM Džaba sve kad nije tu trofej.
  10. zive

    KK Partizan - uprava i marketing

    Marketinški potez na smrt čoveka?
  11. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ne mora da se slažemo, nema ni veze. Lepo je igrati atraktivan fudbal, ali su meni ipak najvažniji trofeji. Oni se uglavnom pamte. A to što mi pojedinci pamtimo neke utakmice, to će sve biti zaboravljeno kad tad.
  12. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Nema nikakvog smisla upoređivati taj period i ovaj sadašnji kada znamo da najveći uticaj na naš sastav imaju uglavnom spoljne okolnosti i politika. A da ne spominjem kako taj tim gore nije osvojio titulu. Ako već želiš da upoređuješ, onda stavi Markov šampionski tim a ne ovaj. Izgubljena...
  13. zive

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    U mlađim kategorijama treba nam onaj sveštenik Branislav Peranović sa lopatom. Čini mi se da ga puštaju uskoro. Treba iskoristiti priliku.
  14. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Još ako bi našao nekog svog Đumija kao pomoćnika imali bi odličnu kombinaciju. Inače biće tanko za Evropu i verovatno za domaću titulu.
  15. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Da je došao iz severne Koreje, vratio bi se kući kada bi video kakva represija vlada kod nas.
  16. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Znam. Jadno je generalno takvo razmišljanje kod navijača bilo kog kluba. O tome pričam.
  17. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    "a kasnije prodajom dobrano napuni kasu kluba" Verovatno jedini klub na svetu koji ovo piše u trenutku kada igrač potpiše ugovor. Koliko je to omalovažavajuće za klub, njega...
  18. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Realnije je da ih jedan isti menadžer nudi.
  19. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Plus svi oni primaju plate^^. Glavna stvar je koliko traži na godišnjem nivou i kakav ugovor potpisuje.
  20. zive

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Seti se kada je došao Dijara. Baš tako. Svaki put i bićemo kao Real.
Top