Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jovana

    Evroliga 2010/11

    Meni rekose na blagajni da rade do 20h danas.
  2. Jovana

    Evroliga 2010/11

    orfelija napisi za nas nesrecnike, koji ne mozemo da otvorimo link, sta se desava :?
  3. Jovana

    139. Večiti Derbi

    Prodaja ulaznica za meč 9. kola Jelen Super Lige Srbije između C. zvezde i Partizana za navijače crno-belih biće organizovana na blagajnama stadiona u Humskoj i u Čumićevom sokaku, lokal br. 59. po sledećoj dinamici: Blagajne stadiona Partizan: - Četvrtak, 21.10. 2010. od 15.00 – 21.00h -...
  4. Jovana

    Evroliga 2009/10

    Ne mogu da citam bas sve sto ste ispisali. Mozda je neko to vec napisao, ali jedna osoba moze da ode na blagajnu sa vise propusnica i da podigne karte, i moze samo da da svoju licnu kartu. Ne trebaju mu licne karte ostalih vlasnika godisnjih.
  5. Jovana

    C E S T I T A M !!! :clap :ziveli

    C E S T I T A M !!! :clap :ziveli
  6. Jovana

    Ja vec otkucala prijavu Agenciji za autorska prava :buhaha :buhaha

    Ja vec otkucala prijavu Agenciji za autorska prava :buhaha :buhaha
  7. Jovana

    Hmmm kakav je ovo potpis ? :buhaha

    Hmmm kakav je ovo potpis ? :buhaha
  8. Jovana

    Pa moram malo i ja da prozivam... :)

    Pa moram malo i ja da prozivam... :)
  9. Jovana

    :wink: hmm pa hvala hvala.

    :wink: hmm pa hvala hvala.
  10. Jovana

    pa i ja volim sve da znam :-)

    pa i ja volim sve da znam :-)
  11. Jovana

    hmm a sto ti spijuniras? :-)

    hmm a sto ti spijuniras? :-)
  12. Jovana

    Ne mogu da verujem da si prepisivao od mene pa imamo isti broj bodova u tip ligi :buhaha

    Ne mogu da verujem da si prepisivao od mene pa imamo isti broj bodova u tip ligi :buhaha
  13. Jovana

    :p ja ne znam o cemu ti to :D

    :p ja ne znam o cemu ti to :D
  14. Jovana

    eeej caos, kako je? evo kod mene nista novo, bleja... mora da se uci, standardno. kod tebe?

    eeej caos, kako je? evo kod mene nista novo, bleja... mora da se uci, standardno. kod tebe?
  15. Jovana

    Teniski klub Partizan

    Sve cestitke teniserima... :BB P.s. Ana tako ces i ti jednog dana :wink:
Top