Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2017/18

    Apsolutno. Na kraju se ipak ispostavilo da nijedna od tih grupa nije NEUTRALNA vec su sve bile u nekoj vrsti tala, a neke od tih "neutralnih" grupa su sada glavne na ovakvom jugu... tako da ta neutralnost... Nije ni bitno.... Ko misli da ova letargija nema veze sa sportskim sekcijama Partizana...
  2. KK Partizan 2017/18

    Imali ste priliku da odaberete najbolje od svega u periodu od 2011 do 2014 zvanicno ali ste ostali po strani jer vas to nije zanimalo....
  3. KK Partizan 2016/17

    neverovatno koliko ljubi sebi daju za pravo, oni su sad veliki strucnjaci, citam komentare za Saleta Pavlovica kako ne bi bio dobar ovo ono i to sve zbog one dve utakmice?! sramota Sasa Pavlovic je igrac koji je sa igrackog stanovista KLASA za sve igrace treutno koji su u Partizanu i Aba Ligi...
  4. FK Partizan 2015/16

    Kakav anti fudbal, neverovatno. Poneki igraci nemaju elementarnog fudbalskog znanja. Veci deo meca su igrali kao da su bili nadrogirani, nismo sutnuli na gol sem onog "pretvaranja" Mihajlovica. Najgori derbi od kada znam za sebe, jedino mozda onaj kad smo se branili sa Stanojem u kupu u revansu...
  5. FK Partizan 2015/16

    treba imati dobar stomak da bi se onaj anti-fudbal obe ekipe odgledao 90minuta. Sreca da smo dali gol i odneli tri boda. Neverovatno je koliko neki igraci nece da dodaju loptu, cim se poveze iz prve par poteza odmah se oslobodi prostor. Ja ne znam sta i ko ih uci ali to je neverovatno, taj...
  6. KK PARTIZAN 2015-16.

    Eo dok bagra ne skine sa yt https://www.youtube.com/watch?v=-BsXzIYlQ7g
  7. KK PARTIZAN 2015-16.

    ja sam nesto nacuo da Fiba obecava ozbiljnu lovu i da ce se dosta zaradjivati od te Lige Sampiona. Mislim da bismo trebali odmah da iskuliramo Djordija i ekipu, jer pre ili kasnije izgubice rat. Sto se tice utakmice u Moraci, ocekivan poraz, moramo se okrenuti za nas bitnijim utakmicama...
  8. KK PARTIZAN 2015-16.

    Ne treba biti Nostradamus pa shvatiti zasto su trenutno najbolji klubovi prihvatili da igraju Uleb Evroligu. Naravno alfa i omega svega sto postoji na svetu danas je NOVAC! Fibina Liga sampiona bi imala buducnost ako bi imala format fudbalske lige sampiona. Rat izmedju Fiba i Uleb moze vrlo...
  9. KK PARTIZAN 2015-16.

    Fibina Evroliga po meni ima perspektivu da preuzme koncept fudbalske Lige Sampiona. To nece biti sledece godine ali za 5,6 godina verujem da ce vecina klubova igrati tu ligu. Evroliga funkcionise vise kao NBa liga, zatvoren sistem koji nema nikakvu draz. Kakva je to liga gde ne igraju sampioni...
  10. KK PARTIZAN 2015-16.

    kurvica iz predgradja ima ozbiljan tim,ali je taj tim daleko slabiji od onog od prosle godine. Da nam sad igraju Gagi,Sale i Milutinov, pa mi bi se izivljavali nad njima. Polako ova pobeda je nada u buducnost. Svako od nas je prezadovoljan ne samo zbog pobede nego zbog toga sto svi mi sad vidimo...
  11. KK PARTIZAN 2015-16.

    Kakva reciklaza! Svaka cast momcima! Najvece zasluge sa ovo sve ima trenercina koja je uspela da podigne ekipu posle svega sto se desavalo. Imaju momci kvaliteta. Ova utakmica je prikaz doktrine koju poseduje dr Aleksandar Dzikic. Fenomenalna taktika tokom celog meca, jos bolja rotacija. Igrao...
  12. KK PARTIZAN 2015-16.

    au koliko pesimistickih komentara... Tako smo mislili i pred Brisel pa smo usli u LS. To sto je neko favorit na papiru ne mora da znaci da ce i pobediti. Sve je to sport. Ako dobro otvorimo utakmicu, uz atmosferu kakvu samo mi znamo da napravimo ja iskreno mislim da mozemo da pobedimo. Mutant...
  13. KK PARTIZAN 2015-16.

    Prva petorka ovog tima ne zaostaje nimalo za ostalim ekipama (izuzimam Cedevitu,cigane i milovce). Dakle ostalih 11 ekipa, totalno isti rang. Wilson,Marinkovic,Muric,Vitkovac,Dzons ..... Aranitovic na 2 u rotaciji sa Vanjom, Cvetkovic da sluzi kao zamena , dao bih mu u rotaciji 8 min...
  14. KK PARTIZAN 2015-16.

    Dzile dobrodosao! Jedini covek po meni koji moze na pravi nacin zameniti Duleta i koji je dugorocno resenje. Zahvaliti se nekim igracima, olaksati finansije pa u nove pobede za bolje dane. Tesko da Dzile moze pocistiti nered koji mu je ostavljen ali od mene puna podrska! Svi u PIONIR!!!
  15. KK PARTIZAN 2015-16.

    Sad je vreme da se pokazemo. Ili zasluzujemo klub ili ne. Ako ovako nastavimo da cutimo i da se*emo na forumima i facebook-u onda ne zasluzujemo klub kao sto je Partizan i zasluzujemo da se ugasimo. Nismo dostojni imena koje su branile generacije nasih roditelja. Generacije grobara koje se sada...
  16. KK PARTIZAN 2015-16.

    istina je da je osim utakmice u zagrebu uglavnom dobijao sansu na kasicicu, minut dva pred kraj. Sraman odnos Bozica prema njemu. Da bi igrac usao u kakvu takvu formu, potreban mu je kontinuitet a svi to vrlo dobro znate. Srecan nastavak karijere majstore!
  17. KK PARTIZAN 2015-16.

    Jedini dokaz iskrenog i postenog rada bilo kog preduzeca,kluba, dobrotvorne organizacije, ustanove je TRANSPARENTNOST. S obzirom da toga nema, naravno da nesto smrdi i da se mulja. Sto se tice trenera Pere , ako je istina da je nudio ostavku, lep gest. E sad tu je onda drugi problem a to je da...
  18. KK PARTIZAN 2015-16.

    pa posto uprava nema sluha za zelje navijaca onda je to nazalost jedini nacin. Drugi nacin je prepuna hala i vikanje Vujosevic Dule i Vucicu Pederu....
  19. KK PARTIZAN 2015-16.

    Pa koliko ja znam Partizan nije privatni klub kao neki iz iste dvorane. Partizan je klub svih nas , i Partizan postoji zbog nas. Valjda je logicno da armija navijaca zasluzuje nekakvo objasnjenje sta i kako dalje. Mnogo je nelogicnosti napravljeno ove godine da bi im slepo verovali. Zasto je...
  20. KK PARTIZAN 2015-16.

    Pa to je skroz korektan plan. Ako je ovo sezona zrtve onda neka mi samo neko od ovih sto brane upravu objasni zasto je novac iskoriscen na angazovanje Dzonsa i Wilsona umesto na vracanje dugova i ja cu pojesti sva svoja go*na . Njih dvojica kostaju minimum 100,000e ukupno mada mogu da...
Top