Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. sickmouse

    Uprava i marketing

    Misliš na Artmediu 2005 ?
  2. sickmouse

    Uprava i marketing

    Nije ni Đura sam sebe doveo i on je posljedica nečije vladavine...
  3. sickmouse

    FK Partizan 2015/16

    Ajmo sad svi baklje da palimo... Trebali su neku ostaviti da proslave pobjedu zajedno sa kolegama preko puta.
  4. sickmouse

    Liga Evrope 2015/16

    Sta sad kao nije kriv ovaj, nije onaj. Vjerovatno sam ja kriv sto sam gledao. Krivi su svi od prvog do zadnjeg u klubu, uz naravno hijerarhiju krivice. Kako radili, tako im Bog pomogao,svima odreda pa i meni.
  5. sickmouse

    Uprava i marketing

    Pitanje za marketing. Zašto u Paninijevom novom albumu, izdanje za BIH nema Partizana ? S obzirom da u albumu nema ni jednog kluba iz BIH ili Hrvatske, zašto nam nije dostupno izdanje sa Partizanom ? Da li je iko pokušao da objasni Paniniju da bi im se to izdanje bolje prodavalo i da bi možda i...
  6. sickmouse

    Dule Vujošević

    Good Ol' Rebel https://www.youtube.com/watch?v=Mz_GLcumolw
  7. sickmouse

    FK Partizan 2015/16

    http://www.vipleague.me/football/321661/1/vojvodina-vs-partizan-belgrade-live-stream-online.html
  8. sickmouse

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne znam samo na osnovu čega očekujete neko čudo od trenera na klupi ? Lijepo se vide kriterijumi i profil zaposlenih - dovedenih od strane uprave, što igrača, što koordinatora, marketinških stručnjaka... Zašto bi to kod izbora trenera bilo drugačije ? Nije riječ samo o sadašnjem treneru, nego...
  9. sickmouse

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Nikola Drincic ?
  10. sickmouse

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Meni je Đemba Đemba najveće razočarenje. Od ostalih pridošlica i povratnika nisam ništa posebno ni očekivao ali njegova igra i uloga su mi potpuno nejasni. Obradović za sada jedino pravo pojačanje i dostojna zamjena, ako ne i bolji igrača kojeg je zamijenio na toj poziciji.
  11. sickmouse

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Jesmo li sad i sluzbeno postali cigani 3,4 ili koji vec po redu ? Ne znam mogu li ikome biti vazna 3 boda posle svega vidjenog.
  12. sickmouse

    Liga Evrope 2012.

    Kako mislis nije nas otkinuo Sahtjor ? Ja se ne sjecam da nas je neko tako izdominirao kao Sahtjor tu utakmicu kod njih u gostima. Svaki napad je bila dobra sansa za gol, srecom primili smo samo 4.
  13. sickmouse

    Liga šampiona 2012/13

    Sto se toga tice i u pravu je. AEL jeste osrednja ekipa i ovo jeste surova realnost da mi vise ne mozemo parirati ni osrednjoj ekipi ni u jednom segmentu igre. Da je trebao da cuti i pokusa da nesto napravi od ovih amatera umjesto da prica po novinama i to je tacno.
  14. sickmouse

    FK Partizan 2012/13

    Uopste nisam optimistican povodom tog ispitivanja privatizacija. Moje je misljenje da je to cista politika i nikakve sustinske veze sa borbom protiv kriminala nema. Moguce da ce neko i "pasti" u svemu tome, samo je pitanje hoce li medju njima biti i nas voljeni predsjednik.
  15. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja se izvinjavam zbog pesimisticnih postova, da ne bude zabune apsolutno sam za odlazak Djure i nisam imao nikakvu namjeru za nekom sabotazom. Koliko vidim da je sa ovim Grantom djelimicno skrenuta paznja kako javnosti tako i na forumu sa bitnih stvari na rasprave kako tretirati Granta, ko je...
  16. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Bravo, zamisli da je prije npr. 5-6 godina donesen nekakav zakon o privatizaciji i da je neki lik tipa Djure vlasnik kluba !? Ili sutra kad se donese zakon, a bice kad-tad, sta mislite kakvima ce on ici na ruku ? Navijacima, iskrenim ljubiteljim fudbala i sportskim radnicima ?
  17. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    E ja mislim da ce ovo malo teze da ide od pukog tjeranja Djure, da otjeramo Djuru treba neko "jak" da zalegne a biti danas toliko "jak" i cist je nemoguce. Cisto sumnjam da ce te taj "jaki" kad otjera Djuru reci : "Evo vam djeco pa se sad snalazite sami kako znate ja necu vise da se mijesam"...
  18. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sad je bio na TV B92 izvjestaj sa okupljanja i i neke Stanojeviceve danasnje izjave.
  19. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Možda i bolje da se ni jedna "organizovana navijačka grupa" nije zvanično pridružila protestu, možda se gubi na masovnosti ali sa druge strane manja je mogućnost manipulacije i bar meni ovako sve djeluje puno iskrenije i čistije.
  20. sickmouse

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Jel' to neka posebna vrsta porođaja ?
Top