Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Snasla si se ti i bez mene. Eh kad bi mi sve komsinice bile pametne kao ti :D

    Snasla si se ti i bez mene. Eh kad bi mi sve komsinice bile pametne kao ti :D
  2. Nekad branio, a sada Jug gledas samo preko razglednica :D Jel su te pustili iz buvare ili su ti...

    Nekad branio, a sada Jug gledas samo preko razglednica :D Jel su te pustili iz buvare ili su ti kao Kristijanu dali tamo lap top, pa sada saljes cestitke i pozdrave :D Zeko, pazi sapun [IMG]
  3. Pa mogli bi. Dias mi je bas pricao da se skupi ekipica, pa da palimo. Ali da mi garantujes da...

    Pa mogli bi. Dias mi je bas pricao da se skupi ekipica, pa da palimo. Ali da mi garantujes da nas tamo nece docekati cobani sa vilama i grabuljama [IMG]
  4. Ma nisam stigao na derbi, jurio cigane oko naseg restorana. Cujem da si ih ti nesto zaobilazio...

    Ma nisam stigao na derbi, jurio cigane oko naseg restorana. Cujem da si ih ti nesto zaobilazio :D A jel volis da jedes madjarice :D
  5. Kad Zeka s namerom podje u veliki grad hehe Pa gde si ti, sto ne navratis malo u BG? Ne znam...

    Kad Zeka s namerom podje u veliki grad hehe Pa gde si ti, sto ne navratis malo u BG? Ne znam kako ti nije dosadilo da se guras tamo sa Madjarima :D
  6. ......................................

    ......................................
  7. Dule Vujošević

    Ne znam koji ste ku*ac uopste i zakacili to ovde. Izbrisite to sranje gore, samo kvari temu
  8. Daj brate, zar stvarno mislis da Zyx moze da isprovocira nekog :buhaha Znam ja dobro tu...

    Daj brate, zar stvarno mislis da Zyx moze da isprovocira nekog :buhaha Znam ja dobro tu vucibatinu :lol:
  9. Hokejaški klub Partizan

    I ja bi pratio hokej da mi drug igra u Partizanu :mrgreen: Realno, treba ce jos vremena da prodje, pa da hokej znacajnije skrene paznju ovde
  10. Pozdravio vas sve Jozef Kasa :mrgreen:

    Pozdravio vas sve Jozef Kasa :mrgreen:
  11. Nema te ni na utakmicama, nigde... mada cuo sam da si za vikend bio u Jagodini :mrgreen:

    Nema te ni na utakmicama, nigde... mada cuo sam da si za vikend bio u Jagodini :mrgreen:
  12. Neka, neka samo se ti kurci. Zafalice tebi opet neki dinar. Posetices opet Plavi mostic :mrgreen:

    Neka, neka samo se ti kurci. Zafalice tebi opet neki dinar. Posetices opet Plavi mostic :mrgreen:
  13. Sto si za mene gospodin? Pa ja sam odavno kupio fakultetsku diplomu :mrgreen:

    Sto si za mene gospodin? Pa ja sam odavno kupio fakultetsku diplomu :mrgreen:
  14. Cavuljoooooooooooooooooooo

    Cavuljoooooooooooooooooooo
  15. Djano novobeogradska, cestitam na polozenom ispitu. Mislio sam da od tebe nikad covek nece...

    Djano novobeogradska, cestitam na polozenom ispitu. Mislio sam da od tebe nikad covek nece postati :mrgreen:
  16. Tako je to brate. Kad macke nema, misevi kolo vode :mrgreen: Nesto sam nacuo, al' aj da cujem i...

    Tako je to brate. Kad macke nema, misevi kolo vode :mrgreen: Nesto sam nacuo, al' aj da cujem i iz tvojih usta sta su to radili ovi iz prigradskih naselja :mrgreen:
  17. Cekaj bre, sto mi se obracas u trecem licu :mrgreen:

    Cekaj bre, sto mi se obracas u trecem licu :mrgreen:
  18. Dogovoreno

    Dogovoreno
  19. Ma jel to sigurno? Nemoj da iskoci iz nekog zbuna :lol:

    Ma jel to sigurno? Nemoj da iskoci iz nekog zbuna :lol:
  20. Moze, ali da nemam bliski susret sa Kardunom :mrgreen:

    Moze, ali da nemam bliski susret sa Kardunom :mrgreen:
Top