Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zimska Radio Mileva 2017

    potpisujem
  2. Zimska Radio Mileva 2017

    u pravi si. ljudi sto se toliko ekstermni ?!.juce je bila euforija danas apokalipsa Daj malo da stanemo na loptu Sta god da je izjavio decko je bio klinac i sad je Sta sad treba da ga vesamo? prelazni za nase uslove je odradjen ok Ako bi jos Zdjelar dosao, puna kapa Sta oni da kazu za navijace...
  3. Liga Evropa 2017/18

    bravo za momke Miletic i stojke bili super drugi na nivou suma je sve bolji Ajde jos da odradimo derbi i onda opusteno
  4. FK Partizan 2016/17

    Cestitke svima braco .Pogotovo mi je bilo najdraze kad celavi brani slobodnjak i ljubi grb jer kao vecina nas sumnjao sam u njega. Cestitke momcima jos jednom.
  5. FK Partizan 2016/17

    ja nesto razmisljam da u slucaju da partizan vodi oni prave prekid .Intuicija i to mislim ne spontano nego hvala bogu planirano ala kup u nisu u basketu
  6. FK Partizan 2016/17

    svak ti cast oldican post
  7. VК Partizan, PK Partizan

    cestitke na tituli
  8. FK Partizan 2016/17

    daj jos jedan pa onda da slavimo jos je rano ljudi
  9. FK Partizan 2016/17

    ovde u dijaspori je isto .sve to palazi iz vremena vesica i kasnije covic je nastavio. oni su toliko zatrovani da tu vise komunikacija nije moguca .Govorim o ljudima koji su van ovog normalni. Ta mitomanija da je zvezvda stub srpstva da je partizan hrvatski da smo sve pokrali je novije priroda...
  10. FK Partizan 2016/17

    bravo za nase momke a ono cudo od utakmice i oni penali crveni to je postala norma Vise ne prezaju ni od ceka
  11. FK Partizan 2015/16

    tako je burazeru pozdrav iz texasa
  12. FK Partizan 2015/16

    svaka ti stoji ! da ne pricamo o medijski lazima i raznoraznim dezinformacijama u cilju rusenja naseg Partizana.Cilj te kampanje je da mi implodiramo iznutra i rezultati se vide , samo procitajte zadnjih deset stranica naseg foruma.Postali smo mazohisti i paranoici. Kritika bilo kakve vrste je...
  13. Liga Evrope 2015/16

    Svaka ti cast za OVO Danas sam bas to mislio gledajuci.Da je bio derbi i Mazic , dva penal 100 posto
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ljudi, pisem zbog akcije grobari za nas.poslao sam zahtev za zlatnu karticu koja je oko 12000 dinara i kad sam dobio uputsvo za uplatu bio sam slogiran.poslali mi ziro racun i swift code.pa zar smo tako nesposobni da ni paypal ne mozemo da otvorimo.pa znaju li oni kolika je zajebancija da se...
  15. FK Partizan 2015/16

    svaka ti cast za ovo.Ja nisam mogao da verujem koliko je ljudi bilo na jna Sramota Samo seremo i kritikujemo Tu smo najbolji
  16. Liga šampiona 2015/16

    sta da se kaze!! liga evrope je za mene uspeh. u nasoj posranoj zemlji gde djubre pickousto hoce da nas unisti bez ikakvih skrupula atakuju na nas sa svih strana.Ljudi treba da se ujedinimo i borba!! Mani te se pljuvanja i vredjanja igraca.Petrovic je klinac i kako god da igra nije zasluzio ovo...
  17. FK Partizan 2015/16

    svaka ti cast za ovo brate pa je ne mogu da verujem citajuci ovo svakodnevno najvise me boli vredjanje igraca pa zar to nije zabranjeno na ovom forumu
  18. FK Partizan 2015/16

    i onda ti dresovi se pojave na ebay-u sutradan svarno je zalosno gledati ISTU decu koja posle svake utakmice mole za dresove Ti roditelji treba da se stide
  19. Liga šampiona 2015/16

    bravooooo bravo za momke ovo je moj prvi post iako forum pratim svaki dan godinama unazad ajde sad da izvucemo dinamo
Top