Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2012.

    Zivot je lijep.
  2. KK Partizan 2011/12

    Deki, sa takvim stavom ne mozemo ocekivati uspjeh. Ipak je Partizan neko od koga se boje i najveci klubovi u Evropi. Partizan uvijek ide na pobjedu. Nebitno jel igra protiv Mega Vizure ili Barselone. Shodno tome, licno ne odustajem od titula u svakom takmicenju gdje se takmicimo. Jel to...
  3. NLB-liga 2010/11

    Jel zna neko zasto Mitrovic ne igra? Izvinjavam se ako je vec bilo pominjano na temi.
  4. Evroliga 2010/11

    Lafajeta pod hitno maci, nebitno sto dobijamo, nebitno i ako odigra dobro 10 narednih utakmica zaredom, lik je sramota za Partizan. Nismo mu je*ena Krka Novo Mesto da se osjeca kao Brajant i fula sutne jos jednom nakon 0/8 suta. Svako normalan prestane da siluje kad vidi da ga nije krenulo...
  5. Evroliga 2009/10

    tucemo barcu tamo! znam da sam mozda jedini koji vjeruje u ovo ali neki instinkt mi govori da ce momci da naplate ono oko snimka sa mnogo zara
  6. Evroliga 2009/10

    Marusi je mnogo dobra ekipa, fenomenalno selektirani igraci. Njih je barsa tjesno tukla kuci, a znamo sta je bilo protiv pao-a u oaki. Ova pobjeda velika kao kuca, srce puno ali malo me brine pad forme, cini mi se otkako je mrtva ciganska barsa uradila ono oko snimka kao da igramo slabije...
  7. Evroliga 2009/10

    Sta reci osim: Ocekivano! Veselje veceras!
  8. Evroliga 2009/10

    Svaki komentar je suvisan osim "Redemption of Lawrence Edward Roberts III". Faca Bojana Popovica nakon guzenja - priceless. Srecno Badnje Vece svima!
  9. Dule Vujošević

    Jel moze neko da izbaci citav tekst log za nas koji nismo stigli da odgledamo? Hvala unaprijed.
  10. Dule Vujošević

    Mozda je napravljena greska uvlacenjem Partizana u sve ovo zarad stajanja u odbranu nas navijaca, ali ovim pederchinama sa B92 je kad tad trebalo dati ono sta traze. Sad treba ici do kraja, jer oni nece stati dok ne vide i Partizan i Grobare u pepelu. A o Duletu ne treba trositi rijeci, covjek...
  11. KK Partizan 2009/10

    Milosevic je drvo, a za ovog Hadziomerovica, ako Dule misli da moze da napravi igraca od njega, onda je to to. Milosevic nikako nikako. Bolje nekom od omladinaca dati sansu.
  12. Evroliga 2009/10

    Ovo je razlika protiv Orleana, dakle ovo treba oduzeti od gorepomenutog skora za trenutnu situaciju, koja ce se zasigurno promijeniti do kraja ligaskog dijela takmicenja. Egipat +26, 2 utakmice Efes +10, 1 utakmica Partizan +7, 1 utakmica Lijetuvos +14, 2 utakmice Unikaha +14, 1 utakmica Sto...
  13. Evroliga 2009/10

    Sinoc je u sportskoj emisiji IN Televizije (gabelji) u reziji Shofranca (idiot) prikazan vrlo zanimljiv hipoteticki razvoj u nasoj grupi. Da na kraju svih 5 timova lise Orleana imaju po 6 pobjeda i da odlucuje kos razlika. Dakle ide 8 kolo: Lijetuvos tuce cigane kuci Efes tuce Unikahu kuci Mi...
  14. Evroliga 2009/10

    Jel realno da neko i dalje stvarno ovako razmislja posle evo devete sezone?
  15. VК Partizan, PK Partizan

    Super! :D: Ja sam morao da gledam Primorac - Pro Reko jer zivim tu gdje zivim, mada nije losha utakmica bila, Primorac je pobijedio 10:9 a Pro Reko i nije ostavio neki utisak, tako da ce nam mozda Jug biti jedina prepreka ove godine. Prlainovic je car :napred Partizan
  16. VК Partizan, PK Partizan

    Ne znam zashto uzima na zub crnogorske vaterpolo klubove, od ta 3, 2 su srpska dok je Budva "Drzavni projekat".
Top