Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vugrobar

    VК Partizan, PK Partizan

    Partizan je bolji, jači, kvalitetniji i ambiciozniji, mislim da neće biti većih problema da ostvari zadani cilj večeras.
  2. vugrobar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Evo jedna slika sa zadnje proslave CRNO-BELE noći u Vukovaru 1990. i još jedna iz Kruševca (crno-bela noć) molim vas pogledajte dobro ko su bili pevači...
  3. vugrobar

    Milica Paranosić - Januar 21, 2008

    Svaka joj čast, žena me oduševila. Neka tako nastavi i želim joj puno sreće i volje da napravi taj album! Svaka čast i Administraciji na ovome!!!
  4. vugrobar

    Karate, Džudo i MMA klub Partizan

    Vrlo zanimljivo, jedan od jačih sportova našeg kolektiva a malo se o njemu čuje i piše.
  5. vugrobar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    GROBARI VUKOVAR 1977. godina http://i115.photobucket.com/albums/n281/vugrobar/resursi/26031977.SubotaGrobari_Vukovar2.jpg http://i115.photobucket.com/albums/n281/vugrobar/resursi/26031977.SubotaGrobari_Vukovar1.jpg...
  6. vugrobar

    Vaš omiljeni gol

    Kao i većini, Ćirkovićev gol za ulazak u ligu šampiona! To je izazvalo takvu eksploziju radosti da mislim kako sam postao ovisnik o tom video ili audio fajlu, po neznam koji put sam ga preslušao...
  7. vugrobar

    Novi stadion

    Verujem da će ga izgraditi :) ali neverujem da će se to dogoditi u narednih pet godina. :( Pa ipak "guzonjama" treba vremena za plan kako i na tom projektu puniti džepove dok im šavovi ne popucaju! :evil:
  8. vugrobar

    Dule Vujošević

    Dule je za mene Car ma šta drugi rekli!!! :napred Partizan
Top