Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Ako su primorani da izadju moraće . Al niko ne brani da urade kao što je Fener ako budemo opet kradeni.
  2. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Ja ne bi ni izalzlazio na taj derbi ko ih jbe . Em smo igrački desetkovani em ne znamo gde bijemo . A mandovi jedva čekaju . Ne bih ima to zadovoljstvo priredio … ko ih jbe Nek registruju 3:0 …
  3. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Mi smo se posle onog derbija i kradje protiv Napretka raspali totalno. Danas je bio pakao gledati zadnjih 10 min . Au Al je slatko kada dobiješ ovako . Sto pomenu kolega iznad , protiv nas grizu kao da im je zadnje kad uz to dodaš sudijsko navlacenje dobro smo mi i drugi na tabeli …
  4. vratonja

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovaj poraz je bio “upisan” tako da nema nekog velikog žala za pobedom. Parirali smo prvo pol gde je trebalo da vodimo 10tak razlike . To je pokazalo da možemo da se nosimo sa njima. Eto to je za mene pozitivna stvar sa našeg duela. A tribina i navijači su opet pokazali klasu u mislim nikada...
  5. vratonja

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Baš tako , pritisak na njega zbog žvala … Ostoja bi ga sklonio garant (lakše mu to nego da mu Oskar zvoca posle sveke tekme) Zato svaku utakmicu podrška Žocu . Zbog svega toga je Žoc sve rekao ono na konf itd Baj d vej, opet utakmica za infarkt … jbt izgelda da mi mi jednu ne može da dobijemo...
  6. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Meni reč navodno “upućeni” lik . Da je tada i projektovano naše osvajanje titule . Da musavci zaokruže 10 .
  7. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Sada će drvlje i kamenje na iste one koje smo dizali u nebesa . Ubacili nas u depru posle onih kradja i vide šta nas čeka .
  8. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Evo prosao me onaj bes od juče Prvo da se najebem majke svima ciganima i fss i sudijskoj i nezavisnim sudijam pa niko ne sme da kaže ništa ko je u sistemu nego Rade samo . Pa ga nazivanju budalom itd.. I onima koji su u fazonu , pa što niste dali pre ili posle itd . Alooo Pa posle derbija mi...
  9. vratonja

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Šta znaci ova objava na BCPartizan https://www.instagram.com/p/C4f9LwGIXC_/?igsh=MTFxZnQ3dGg2ZmFnYQ== Novi ugovor ?
  10. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Prejako je ovo hahah sa njihovom tv Haha koji muku haha
  11. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Au kolko smo poniženi po kladžma i koji su oni favoriti … To pokazati igračima da vidi za šta ih smatraju …
  12. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Bravo za očekivanu pobedu koja je teško izvojevana po meni . Prvi gol , odlično odradjen blok u 16 i Sveta resešeta. Drugi , drago mi je zbog Bazdara. Da je i to promašio pomislio bi da je uklet , mogao je u rabije sati gol . Koja radost našeg Igora Duljaja, pa vidite onda sa čim se borimo kada...
  13. vratonja

    Kup Radivoj Korać 2024

    Nek mi se napuse kurca sudije pogotovo onaj cigan Jefta sa severa , prekida kontru itd itd Kada god je trebalo da se odlepimo u prvom pol neka odluka itd … Upali smo tj uvukli nas u mulj njihov i epilog se zna.
  14. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Šta je sa Kanuteom zna li se ili sam ja prespavao nešto ?
  15. vratonja

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Za malo 100tka … pali se mašina .
  16. vratonja

    FK Partizan 2023/24

    Bio na utakmici u mom malom gradiću , ako ste očekivali neki plles zaebali ste se. Borba je bila rovovska . Znao sam da je Taki tata za ove uslove i seljačke ekipe i terene . Gol smo dali na foru . Ostalo ne treba ni komentarisati bitno da smo ga zavukli .
  17. vratonja

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ima li neko stream dobar ?
  18. vratonja

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uh opet blizu brejka …. Odoše živci u 3 lepe… Šta da se radi aj sada da vidimo da se dobije Bajern nekako onda nam je Efes presudna….
  19. vratonja

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Od ova dva gostovanja svi smo ili bar većina očekivali trijumf u Bolonji . Nešto se nisam nadao pobedi ovde nekako mi deluju čvršći ka ekipa . Ako ne igra Šengelija šanse su velike i na to gajimo nadu .
  20. vratonja

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dobro je da su priznale sudije , nije alibi za poraz. Ali značiće nam na psiho planu da više nema opuštanja od prvog minuta zato sto će opet da te svesno kradu …
Top