Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - KK Real igrač utakmice

    Koprivica i trifunovic nisu igrali ili sam ja skroz puko od gledanja Partizana.
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa nije njima tamo Hezonja najbolji. Nismo ga cuvali, posle se raspuco...
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo slusam KP kako ga je Zeljko naucio neke male stvari. To je njegov najveci problem. Jebeni ego. 3 godine si sa najboljim trenerom i nista ne naucis. Pa jebo te letnji NBA kamp posle kog bi ja imao bolji sut od tebe... sta je on radio celo leto tamo, toliko da se resetuje nikad mi nece biti jasno.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Centri su nam najmanji problem.
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma sudije ga teraju da 10sec do kraja napada igra 1 na 1 i sutira sa 6.5 metara i promasi. Ocajno sutira a to mu je najveca vrlina. Ajd ne ide jednu utakmicu, ali brate 95% utakmica ocajno sutira, gubi lopte i carini loptu.
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hezonju je tesko cuvati, ali Aleksa ni ruku da digne kod prve nemoguce trojke. Svaki put kad Panter sutne bez razloga i promasi protivnik je u polukontri.
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svaka cast Kaminskom i Kaboklu. Nije lako igrati protiv dva najbolja centra u evropi. Voleo bi da obojica ostanu sl sezone.
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter/Aleksa - Heozonja.
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Drugacija igra veceras, dosta vise asistencija. Panter partija sezone ako izuzmemo poslednja dva minuta.
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I jos jedan indikator gluposti, Panter letos prica i hvali se kako je konacno dobio milionski ugovor... brate o tome cutis... ovaj Aleksa sigurno ima 4x manju platu a 4x vise daje nego ti...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Asistencije 26-12. Standardno ove sezone. Poslednji smo ove sezone po tome. Sutiramo sa distance, protivnik uhvati loptu i vec je u kontri. Kako da kritikujemo centre kad loptu ne dobijaju ni kad su sami ko Smajli protiv onog kepeca u 4/4. Pa jebote valjda je lakse baciti loptu centru kad ima...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter, PJ pre svih.
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Utakmica se lomi, nasi se jedva vracaju u odbranu. Panter najbolji igrac van NBA!?! Mali IQ igraca sto pokazuje i broj asistencija.
  14. FK Partizan 2023/24

    Opet nisu dobili namestenu utakmicu, nadam se da nece ni prvenstvo. Sisaj zvezdo!
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Slazem se sve ali imamo i mladje igrace koji su napredovali, plus Smit. Ako nista imamo 4 igraca koja mogu igrati peticu, prosle god 2. Po meni su i Kaminski i Kaboklo veci potencijal od Lesora. Nekako su prosle sezone svi bili na maksimumu, mozda je kraca rotacija i veca minutaza odgovarala...
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jebiga realno imamo jaci sastav nego prosle sezone - bar na papiru.
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mnogo neinteligentnih poteza cele sezone... prosto neverovatno
  18. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter nije na vreme izasao + nemoguce sranje kod suta ovih + sudije. Ne znam zasto Kaminski nije igrao, kad jedini zna da podeli asistenciju. Kraj svake nade u EL. Ovi su bas losi, nudili su se ko niko i opet corak. Ne vidim kako cemo sa Barsom.
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Aleksaaaa!
  20. KK Partizan - uprava i marketing

    Cigani su sigurno preko 90% od drzave, lazu kao uvek, poklanjaju karte, nema sanse da su zaradili i tih 30% posto budzeta. Mozda drzava nije direktno dala, ali svi znamo kakvim se poslovima njihovi navijaci sve bave. Imam ja predlog za upravu. Voleo bih da "jedan Partizan imamo" imamo svake...
Top