Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga konferencija 2021/22.

    Bravo Partizane! Pohvalio bi Popa i Zdjelara. Neko iznad je napisao za Jojica da ide u funkcionere, ja iskreno mislim da nije ni za toga, mozda jedino da Bilju Obradovic, nasledi...
  2. FK Partizan 2021/22.

    Gdje kupiti kartu protiv proletera za Jug? Sad sam bii u Gigttix, ima samo sever i istok.
  3. FK Partizan 2019/20

    Sve je odlicno uradio, osik gola, padoh tiket. Jbg.... Cigani nisu imali pet dodavanja, stankovic pokazuje da ce biti ocajan trener. Svaka cast nasim igracima!!!! Moj Lola, uzece oni titulu, nista njih nije sramota.
  4. FK Partizan 2019/20

    Sutra Sadik daje minimum jedan gol :D volio bih da Fiću uvede pocetkom drugog.
  5. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Za pocetak napustiti ABA ligu, a o eurokupu dobro razmisliti.
  6. KK Partizan 2018/19

    Ovo veceras je skolski primjer kako trener koji zna unistiava "trenera" Dovedes kc riversa i pricas kako ti fale igraci, a kako nas drzava gura :D ovi su za posmatranje konferencija gdje se ne smiju postavljati pitanja, pa to nisam znao da postoji :D
  7. Kup u NIŠU 2018

    Nije meni do trofeja, jebe mi se za to, bitno je da nauče nešto iz ovooga,da kad uđu u finale KLS da se bacaju za loptu, da ginu. Hvala Gossu i VELIKO hvala NOVICI. Zivio Partizan!
  8. Liga Evropa 2017/18

    Za ovu proceduru mi bi trebalo 200 evra da dodjem :D za sve ove godine mozda imam 4poraza, jednom Uzice i dvije LE,jedna u Sarajevu na prijateljskoj,al nijedan od cigana. Prošli derbi bio jedan Čeh sa nama, donio nam bure 30L piva, drugo veče otislo,a on to veče nije pio sa nama :D...
  9. Liga Evropa 2017/18

    Fadilja Vokrija
  10. Liga Evropa 2017/18

    Jebemo čehe, 2-0 za nas ! Šteta što Armin Đerlek nije registrovan, bio bi novi idol pravih Grobara. -Platiti nekome da uzme Antonova -Svetozaru povećati ugovor -Početi bez Tavambe -Dajmo šansu Djoletu -Uroseviću samo centriraj Izvinite zbog latinice pišem sa kompa oca alena omića Ako ne...
  11. Zimska Radio Mileva 2017

    kakav svajni, kad smo rivalda odbili mozemo i zeta... o njemu ne treba ni pisati
  12. Liga Evropa 2017/18

    BICE BOLJE BRACO!!!
  13. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vladimir Stojković je prokomentarisao: "Obojica Petrovića nisu iskoristila u Partizanu šansu i sada pokušavaju da se vrate na scenu", rekao je Stojković "Sportskom Žurnalu". Nek ga poduvaju 2 poetrovica! Bravo Stojke!
  14. FK Partizan 2017/18

    Zaglebje u gostima, derbi kad je Obradovic dao autogol,e ova utakmica je bila ruznija nego obe zajedno... vise ciganluka u zivotu nisam vidio, ovog nemanje petrovica mi je bilo zao u PFC, ali kontam dijete nase... ma goni se sto dalje smece jedno, isti si cigan ko i cijeli naprdak, zajedno sa...
  15. VК Partizan, PK Partizan

    Dobrodoslica Risticevicu, vrhunski golman i Grobarcina.
  16. FK Partizan 2017/18

    Sutra im loptu sakriti na terenu, ocekujem od Jankovica najvise, i da im tavamba pomjeri guzove. 2-0 za nas ako Bog da :D Grobari vidimo se sutra, userimo im se u njihovo slavlje.
  17. Zimska Radio Mileva 2017

    Dok ne vidim Tosica sa salom MOJA KUCA, nista :D ljudi jel realno ovo!!!!!!!
  18. Zimska Radio Mileva 2017

    Ovo sve lici na cigane, od sume, preko autobusa, pantica i antonova... Volio bih da ga metnu Radin i Djurickovic i da prodjemo dalje.... jebo vam autobus majku
  19. FK Partizan 2017/18

    budu li sledecu poceli kljajic i cirkovic, pusku i u bg
  20. FK Partizan 2017/18

    Zoran Popovic iz Vozdovca je mnogo dobar.
Top