Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. B & W

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    jednostavno realnost… Eto ,a jbg,smejali ste se i sprdali ,vecina,za pleja razigrivaca(doduse ja ga nisam spominjao) A ono eto,najmanje asistencija u evroligi ,od ovih normalnoh ekipa,jedan od losijih protoka lopte… Ne sumnajm ja u Zeljka,zna i on to,ne verujem da je eksperimentisao sa plaej...
  2. B & W

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jel to to? Mislim ne racun da ovi retardirani mutanti mogu da dobiju efes tamo…
  3. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Pobeda ocekivana…jos se nadamo da se neko cudo desi…. I da.. vUCICU PEDERU!
  4. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Igra u rangu sa predsednikovom pomocu . Slika danas opisuje put ozdravljenja naseg kluba kad nam sns pomogne sa svojim strucnjacima.
  5. B & W

    Uprava i marketing

    Dok se ne promeni vlast,ima da nas jebe kako ko stigne..ako nam drzava pomaze,kako li izgleda kad nam ne pomaze.. Kakva spin sns masinerija,sad oni kao spasavanu nesto..a oni ga i unistili… Gledam onaj nas jadni stadion,u poslednjih 20godina sam nalepnica promenjana na onom staklenom delu,ne...
  6. B & W

    Uprava i marketing

    ,,Dug Partizana 50miliona,, ,,Ulaze strucnjaci za oporavak kluba,, Uspeo je mamu mu jebem zvalavu,uspeo je da nam unisti FK Partizan! Zlo od coveka ,semem mu jebem! Ali i Partizan nas konacno pustio da udjemo u klub,pa jebem te usta,kao da ga ti nisi okupirao i sad si kao veliki spasitelj…kakva...
  7. B & W

    Uprava i marketing

    Ko nam uzeo taj nam i dao,mislim prica za malu decu i naivne ljude.. Ta ista drzava nas i ukanalila..mezimicu vaskrsla..
  8. B & W

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A Virtus? Edit: da imamo losiji skor tako da nam je 9 mesto maximum
  9. B & W

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pre ce da bude da Zeljko trazi neku garanciju vezanu za budzet,njemu licno ovo ne treba,najtrofejniji,najcenjeniji trener,koji je zaradio kroz karijeru ogroman novac…ne radi se tu o licnim uslovima..pre ce da bude da su ,,sitnice,, vezane za sam klub..A Zeljko naravno nije lud da radi sa...
  10. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Najjace je sto ce sad oped da dizu u nebesa onog glavatog majmuna od trenera ciganskog…a ni kriv ni duzan opet osvaja titulu…ali ocigledno gmaz ima dobru taktiku..i jedino u Srbiji moze da bude dobar trener.. Zao mi je,da je bar jos malo potrajalo…ali ovo je nasa realnost..
  11. B & W

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    .. definitivno ovih 18 poena razlike,e toliko smo losiji od timova top 6 ..po meni.. Realna razlika u kvalitetu…
  12. B & W

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da dizemo ruke od EL,da se okrenemo ABA ligi,dok se neko nedaj boze ne premori ili povredi… Jebeno jezivo ,zacarani krug,kao boris se za nesto,a nikako da krenes… Sto kaze ona debilka konstrakta-,,evo sad ce,,
  13. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Taki prvi stize do lopte,udara je,posle toga Savic udara loptu, i onda se sudaraju..da nije savic dirao loptu,penal bi bio,ovako ne..neka sam realan grobar,ali necu da budem cigan..penal nije bio,i opet ponavljam,problem je sto bi ciganima svirao u ovakvoj situaciji…
  14. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Na zalost,ovo je apsolutno tacno..danas nismo bili svoji i to je to… Posledica tanje klupe,kraceg rostera,dodje kad tad na naplatu… Istina je da pickousti do maksimuma favorizuje ljubimicu,i hvala nasim momcima koji su se i do sad dobro drzali.. I ova nasa uprava neka pusi kurac,jer oni ne zele...
  15. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Jbg..lepo bilo dok je trajalo…titula i bez ovoga bila maltene nemoguca misija u ovoj ligi … Samo mi je zao sto ovako …kuci protiv ovih slepaca…zao mi je ovog tima i Duljaja.. Generalno smo lose odigrali,mi nemamo taj luksuz da nas sudija pogura,i to je to..nije problem ni poraz ,nego sto ovi...
  16. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Ja mislim da zad treba jos i da nagrade ovog sudiju,posto je napravio SAMOJEDNU gresku,da mu daju da sudi sledeci mec zvezdane,i da im sudi bar jedan penal,da zadovoljini budu svi u fss drzavi itd..
  17. B & W

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja ne mogu da verujem da nas jebeni Tasic i Carapic onako lako probijaju,Tj Tasic da dominira pod kosem,ovaj da nam probije prvu liniju i lagano polozi u kos… A mi da se porodimo za poene…
  18. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Emisija :pregled kola Smradovi na areni izdvojili tri detalja,prvi potencijani penal nad ndjaeom(koji nema veze sa mozgom) drugi gol rukom ,i treci izmisljeni detalj, potencijalni penal ,jebem li ga odakle izvukli,neki start od strane Svete Markovica kad je lopta otisla podno severne tribine...
  19. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Razmisljam i ovaj sudija..kakav ti olos treba da budes da se ovako brukas ,da podcenis sebe,da se ponizis…razumem da je morao znog pritiska,ali bre ovako da se ponizavas,pa kakav to covek treba da budes.. A sto se ,,nase,, uprave tice,ocigledno im je naredjeno da cute…nego mi je drago da sve ovo...
  20. B & W

    FK Partizan 2023/24

    Stvar je u tome sto je njima kradja i lakrdija presla u naviku,sad nisu pobedili ,uz svo ovo sudjenje 70:30% i to je sad problem.. Ko ih jebe. O nama..mislim da je ova ekipa jako tanka za evropu,fali tu dosta toga,stoper bekovi krilo vezni..pa i iskusan trener..ali iskreno u ovom brlogu ne palim...
Top