Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ...za prvi komentar sam ti svirala korake,a za drugi si dobio licnu gresku!!!!!!

    ...za prvi komentar sam ti svirala korake,a za drugi si dobio licnu gresku!!!!!!
  2. mislim da si me pomesao sa nekim!!!!

    mislim da si me pomesao sa nekim!!!!
  3. auuuu.....kakav si ti ispaljivac.....uzas!!!Zeka Boolewar,billba....mislim da je Zlaja zasluzio...

    auuuu.....kakav si ti ispaljivac.....uzas!!!Zeka Boolewar,billba....mislim da je Zlaja zasluzio batine!!!!
  4. eee..........

    eee..........
  5. aha....sad vidim :)

    aha....sad vidim :)
  6. Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

    iz mog dnevnika "petak 15.12.2000 Nije preziveo!izgubio je najvazniju utakmicu u zivotu,utakmicu izmedju zivota i smrti.Nema ga vise.Mog Brkica vise nema.Otisao je ali ne iz Partizana,Buducnosti,vec sa ovog sveta.Jos uvek ne verujem...nije moguce....Nema ga...Sahrana je u ponedeljak u...
  7. VК Partizan, PK Partizan

    smesi nam se 7 zvezdica na zastavi!!!
  8. VК Partizan, PK Partizan

    ok nas je bilo....nije bilo prepuno ali navijali smo sve vreme....bio je cak i jedan bubanj...Ulaz za nas je bio za dz!!!!!!
Top