Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2014/15

    Istog trenutka kad i zvanicno osvojimo titulu treba poceti sa izjavama tipa "Stigli smo zvezdu po broju titula,videcemo da li ce nam ovog puta biti dozvoljeno da je prestignemo" i slicnim,traziti preko medija sudjenje stranih sudija u domacoj ligi(nema veze sto znamo da se to nece...
  2. FK Partizan 2014/15

    Boje se ljudi da ce izgubiti posao ako budu dirali vuckove mezimce.
  3. FK Partizan 2014/15

    Nije ova formacija nikakva sramota.Ne padajte na cigansku propagandu kao u polufinalu kupa kad su ciganski mediji velicali ustasko zuto govno iako ga je Stanoje izjebao.Bila bi sramota samo da su nam u timu Skuletic i Lazovic.
  4. KK Partizan 2014/15

    Profesore obozavam da citam vase postove :clap Svaka cast momcima na pobjedi.Ne svidja mi se ovaj docek na JNA,ne treba nam sad neka svadbarska atmosfera.Nadam se da ce Dule znati da spusti loptu i pripremi ekipu kao svih ovih godina jer najveca borba tek predstoji.
  5. FK Partizan 2014/15

    Trebali su da produze jos za dva minuta taman da damo i cetvrti.
  6. Uprava i marketing

    Tumbakovicu gnjido!
  7. FK Partizan - sezona 2013/14

    Vidim svi slave na forumu,da vam pravo kazem sinoc kad je sudija svirao kraj u istom trenutku sam osjetio mucninu i gadjenje kad sam vidio koji olos ce da osvoji titulu i na koji nacin,evo ni danas taj truo osjecaj ne prolazi :cry:.Pisao je cini mi se prije neko da smo samo dva puta u zadnjih 50...
  8. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne zaboravite pored penala nad Skuleticem,onaj govnar pomocni svirao ofsajd Skuleticu u 2 minutu kad je isao sam na golmana(falilo mu je 2 metra pa da stvarno bude u ofsajdu).
  9. Jelen Superliga 2011/12

    Sve cestitke igracima,Sasi Stanojevicu i Krletu! Nadam se da cemo u narednih desetak godina uspjeti da predjemo one po broju titula.Dan posle takvog dogadjaja mogu slobodno da mrem. :napred Partizan
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ruzicu gnjido ljudska jebo te Dacic!
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Totalno je drugaciji osjecaj kad procitas sta je Krle rekao i kad pogledas sve to.Pogled,pokreti,intonacija...Realno ste ga dzabe kritikovali,odlicno je ovo odradio.
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    "Posle svega što sam rekao o novcu u Partizanu, nadam se da sam uspeo da učinim nešto dobro za klub, u smislu da Lazar Marković neće napustiti klub bar još dve godine. Ako budem dobio zvanični otkaz, pokazaću da sam radio u interesu Partizana i sav novac koji sam zaradio kao direktor pokloniću u...
  13. VК Partizan, PK Partizan

    Jel ovo Pijetlovic na slici?
  14. FK Partizan 2010/11

    Nije lijepo zezati se sa takvim stvarima :puke
  15. NLB-liga 2010/11

    Svaka cast momcima! :napred Partizan Bas mi je drago zbog Vlade Jovanovica.Dobro rece neko gore,da je srece pa da RTS uzme Edina sledece godine.Najbolji kosarkaski komentator na ovim prostorima."PARTIZAN-pandan Boston seltiksima u regiji" :D
  16. NLB-liga 2010/11

    On je jedan od realnijih komentatora ovdje u Cg,pa ti vidi sta mi vamo moramo da trpimo :puke Od kad sam uzeo kablovsku spas'o sam se.
  17. Jelen Superliga 2010/11

    Zadnjih par utakmica smo bas lose odigrali i totalno smo van forme ali posle svega sto se odigralo zadnja dva dana,ne znam za vas,ali ja imam osjecaj da cemo da pregazimo djubrad u derbiju! :BB
Top