Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jelen Superliga 2010/11

    Koliko je karta za Jug protiv Spartaka?
  2. ПАОК

    Da li moze neko da mi kaze da li je PAOK skracenica od necega,jel kada sam uzimao majcu u Grckoj,ima natpis P.A.O.K a negde ne mogu da nadjem sta znaci?
  3. Vaš omiljeni gol

    ajmoooooooo milivojeeeeeeeeee,i gooool PARTIZAN JE U LIGI SAMPIONA!
  4. Dule Vujošević

    mislim da je vreme da on napusti partizan.ne vodi vise utakmice kako treba i najbolje bi bilo da se povuce,za sve ono sto je uradio u partizanu hvala mu.
  5. Odbojkaški klub Partizan

    jer zna neko rezultat,neka napise
  6. Odbojkaški klub Partizan

    SPARTAK-PARTIZAN 7:8 prvi tehnicki tajm aut!Napred partizan
  7. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    jer djuro Ostojic jos igra za PAOK!nek mi neko kaze.. :ziveli
  8. VК Partizan, PK Partizan

    PARTIZAN-ETNIKOS 9:7
  9. Novi stadion

    e to se i ja pitam,nece da prefarbaju stolice a ne nesto drugo da urade! :buhaha
  10. Rukometni klub Partizan

    kako je partizan odigrao u derbbiju protiv zvezde u rukometu ako neko mozda zna!pa da mi kaze? :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli
  11. Rukometni klub Partizan

    Dobijamo Svajcarce! :ziveli
  12. Novi stadion

    ja i dalje mislim da je to jos jedna laz,od mnogobrojnih od strane nase UPRAVE!!ZATO JE I TERAMO NAPOLJE!!
  13. Hokejaški klub Partizan

    nasi sampioni su tukli i ciane 3:0!Samo Napred Partizan!Bar u necemu smo najbolji!
  14. Novi stadion

    ja mislim da je to nova laz da bi kao privukao grobare!sta ja znam voleo bi da to bude istinito ali cisto sumnjam!videcemo rekli su do 2009 da ce biti gotov stadion.
  15. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Miloje..............
Top