Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jegda

    TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

    Dragi forumaši, nisam pisao cca 3 godine na forumu. Zbog toga, pre svega, veliki pozdrav svima! Pišem od muke, besa i neverice šta se dešava ne samo sa FKP (na čije blato i brlog sam navikao), već celom JSD. Kako nemam šta pametno da dodam, rekao bih samo: SNS bagro na čelu sa pičkoustom...
  2. Jegda

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Dosadasnji tok sezone staje u neverovatnu recenicu - Pravicemo pickobradog i Miljka od blata!
  3. Jegda

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Kako se zvase ono polivaletno cudo sto pokriva sve od stopera, bekova do pozicija u vezi? Pokrivao bi i poziciju golmana, ali ga visina jebe. 3, 4, 5 u 1, univerzalac ni Lovre mu nije ravan. Rankovic bese? Sad je pravo vreme da ga vratimo. :buhaha
  4. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    I 2 crnkinje koje cu mu titraju jajca kad sedi u fotelji. edit: e jbg nisam prvi
  5. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    Najracionalnije resenje. Dekretom zabraniti fudbal u zemlji i a u pm. Lakse i nama i musavima.
  6. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    A taman se uklopio u drustvo nerazgovetnih, mucio sam se da ga razumem. Kvalifikacije za funkciju u FKP da puno lazes i to sto slazes da te sto teze razumeju.
  7. Jegda

    Superliga 2013

    Hahaha, under kolega, majstorski kao i uvek.:buhaha :respect
  8. Jegda

    Superliga 2013

    Za nas bez twitera, zatrpavaj mejl psu poganom [email protected]
  9. Jegda

    Superliga 2013

    Ponovo proslediti mejl o dekontaminaciji Pionira svim portalima i novinama. Igrace kol'ko sutra poslati na testiranje, mudro zbori sensei.
  10. Jegda

    Superliga 2013

    Haha Cakana bravo za gif. Odlicno opisuje situaciju. Useravaj se u idilu. :buhaha Natrag na temu. Dame unapred prastajte na recniku. Bravo momci! Samo trvrdo. Iznajmljena romska kurva voli samo tako! Zeli biti prskana, ali sudije veceras se laktaju za svoje mesto ispod kurca. U inat svima...
  11. Jegda

    KK Partizan 2012/13

    KKP bez finansijskih problema = FKP sa bekovima.
  12. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    Skupstina je najvisi organ kluba ako to pitas. Pretpostavljam da ce se zakazati nova, a u periodu izmedju hapsenja/smrti dragog nam predsednika i odrzavanja skupstine, neko od iz uprave ce vrsiti privremeno predsednicku duznost...:confused
  13. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    Nadam se da je to info iz neke klinike gde mu je dijagnostikovana neizleciva tumorcina i dato vremena do leta. Drugacije ne vidim kako mutavi moze da ode.
  14. Jegda

    ABA-liga 2012/13

    Koliko god su ocekivane oscilacije za mladu ekipu, da mi je neko na pocetku sezone pricao da cemo dozivljavati neprijatne poraze od indijanskih ekipa poput MZT ne bih mu verovao. Sezona je bila kakva je bila i ako je nesto pozitivno to je da moze da stane u 3 poslednje tekme. Iako DV najavljuje...
  15. Jegda

    ABA-liga 2012/13

    Mislim da se podcenjuje ucinak Gagica. Bez zezanja. I pored svih sranja koje pravi, ume pozitivno da iznenadi i zelje mu bar nikad ne nedostaje. Izborio se par puta i za 2+0:D, pardon 2+1 kad niko iz ekipe nije mogao da pogodi.
  16. Jegda

    ABA-liga 2012/13

    Bravo za klince. Konacno i mi da dobijemo u ovakvoj zavrsnici. Nadam se da ce ovo dici samopouzdanje i da cemo konacno gledati KKP bez grca u sledecoj. VJ@NS, sta ti je to trebalo, zamalo da te ceo forum kune. :buhaha :partizan_fan:
  17. Jegda

    ABA-liga 2012/13

    Hajde i ja da se upisem. Pre svega dobrodoslica KKP i ne begaj vise s foruma tako lako :D. I ako sam pesimista cele godine, imam neki ludacki osecaj da sledi nasih 5 minuta. :D Nekako sam stekao utisak da DV namerno pusta momke da sami prelome tekmu, pa tako izostaju tajmovi kada svi pomislimo...
  18. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    Dekretom zabraniti fudbal u Srbiji. Win Win situacija za sve.
  19. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    Vidis sta ti je poverenje u golmana. Citajuci komentare, ocekivao sam da otvorim vest i procitam kako je Petrovic zakucao sam sebi u gol. :buhaha
  20. Jegda

    FK Partizan 2012/13

    Godina stednje morrel, uklapamo se u evropske trendove "kresanja" budzeta. Razumece to oni koji su uskraceni za krkanluk.
Top