Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Drug 022

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ова управа није спосбна да уради и мање ствари за клуб, али реално тешко би било која управа задржала још две сезоне оваквог играча са оваквим интересовањем у овом свињцу од срБског фудбала. Ако је ово тачно, онда је продужио уговор са матичним клубом да би Партизан морао да га одкупи на...
  2. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Ja se iskreno nadam da smo ovo danas samo izgubili iako sve govori da smo ovu kurvu 2 ostavili u plej oFFu.
  3. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    I to svi bukvalno pišaju po nama, od bivših igrača preko "objektivne" publike koja je ubeđena da smo došli da ih pokrademo u KŠ... Našta smo spali....
  4. Drug 022

    KK Partizan 2018/19

    Sve već znate, pudla zna šta radi. Ovim spinovanjem epske nepravde prema državnoj ljubimici pokušava da "zatvori" završnicu aba lige. Usrao se u gaće, bukvalno, ako izduva evro ligu sledeće godine može samo da ga duva u dubokom ledu, ponovo...
  5. Drug 022

    KK Partizan 2018/19

    Jbg kapiram pudlicu, na 0.2 do kraja nemaš vremena ni PP aparat da aktiviraš
  6. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Sutra počinje prolećni deo sezone, verovatno najteže sezone od kada postojimo. Očekujem od Bate, njegovog stručnog štaba i igrača, od cele struke, PARTIZANSKU borbu do zadnjeg minuta, do zadnje kapi znoja. Okupatorima kluba želim da se koliko do juna spakuju iz hrama i prvom ciganskom tramvaj...
  7. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Kapiram da vučela popuši dnevno Rikardovu platu u tompusima...
  8. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Ja od Šćekare na derbiju samo očekujem da izuje iz kopački ono malo govno, do skora belorusko...
  9. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Ma 'ajte ljudi, nije došao iz afrike ili srbije nego iz Norveške, možda mu se samo smučila riba na meniju :)))
  10. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    koji će iole ozbiljan fudbaler da potpiše ugovor za klub gde neće dobijati redovnu platu + to što ne primi mora na kraju da oprosti da bi otišao. Svaki ozbiljan agent potencijalnog pojačanja će doći lako do tih informacija koje nas mapiraju kao neozbiljan i amaterski klub... Bar da su debili...
  11. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Dok igrači opraštaju novce, uprava ne oprašta ništa, odneće sve zbog čega su i došli
  12. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Musa could be next Suma
  13. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Svako ko je bacio oko na nekog našeg igrača čeka zadnje dane prelaznog roka jer znaju da će dripci spustiti cenu ispod svake mere i zdravog razuma
  14. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Problem je najveći u tome što jako bitan prelazni rok za sledeću sezonu bacamo u prazno. Umesto da pravimo tim za evropske kvalifikaci koje nas čekaju već u julu mesecu mi ćemo da razigravamo trenutni igrački kadar (čast izuzecima) za drugo, treće mesto i završnicu kupa. Ne znam koje čudo može...
  15. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    hvala Bogu pa ga zamenio Nikolić, loptaš sa mađijom :icon-rolleyes:
  16. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Slažem se, svako gleda iz svog ugla, ne treba menjati poglede.....
  17. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    @Oplenac Ako pričamo samo o terenu, ako je on najveća sramota FKP što se same igre tiče onda su tvoje kvalifikacije vezano za fudbalsku igru ravne nuli, al' dobro bitno je napisati da je neko, sa kim ne deliš mišljenje, gargan i sve je okej.... Edit: @alboy Pitanje za drugara, lovca na veštice...
  18. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    U čukaričkom i kod nas je odigrao dve najbolje sezone u karijeri, otišao u Tulu preko one stvari jer je hteo da ostane i još na pozajmnicu. Sve u svemu omražen ovde od većine jer je cigan, na terenu se iskupio koliko toliko, a ružna prošlost mu uglavnom nije oproštena. Zaključak, pre bih gledao...
  19. Drug 022

    Uprava i marketing

    Ako je ovo tačno što reče profa.....Dakle ciganšturama u razno-raznim vlastima u zadnjih 20 i kusur godina nije bilo bitno pokretanje imovinskog pitanja hiljade drugih objekata JNA u zemlji i susednim republikama ali su našli po nama da se izdrkavaju, jerbo smo mi neprijatelji države broj jedan...
  20. Drug 022

    FK Partizan 2018/19

    Iskreno, prvi put čujem za momka. Ja zadnjih 10-15 godina pratim dešavanja iz zemunela, ali mi je ovaj negde promakao. Za sedam meseci u Ferencavrošu, dvocifrena minutaža na terenu i jedan gol! To će pojačanje prevazići i Nikolića #9 EDIT Ako dovodimo Lutovca onda bi trebalo da vratimo i...
Top