Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. pfcgrobar

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    Hvala za video !
  2. pfcgrobar

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    Druze, nemoj da pricamo tako jer ako otvorimo pandorinu kutiju bice svasta. Jug i trenutno stanje juzne tribine je katastrofalno a naravno da ima iskrenih Grobara, osim onih koje boli ona stvar za rezultat utakmice. I oni Splicani i sve... katastrofa brate! Dosli iz Splita na juznu tribinu da...
  3. pfcgrobar

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    Kao sto sam vec napisao, ... svi su tako pricali zbog izgleda scene kakva je bila. poz
  4. pfcgrobar

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    Da medjutim svi su govorili da je izgleda "ubijen" jos za vreme tekme zbog izgleda scene. Na zalost tako se i zavrsilo.
  5. pfcgrobar

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    A kad smo kod politike, kod nase brace u RS-u je ubijen decko koji je ziveo za Partizan i bio veran Grobar. Njegovo ime je David Dragicevic i imao je 21 godinu kada su ga u samom centru grada Banja Luke kidnapovali drotovi u civilu a nakon toga mucili danima, ubili, pa ga nakon toga bacili par...
  6. pfcgrobar

    BORBA ZA PRAVDU!!!

    Bio sam na licu mesta... dzaba sve sto pricamo, ista slika mi je i dan danas pred ocima. Pravda taj slucaj nikada nece dotaci. Ortaci su nam osudjeni bez razloga a ni krivi ni duzni za tako nesto. Prihvatam da je bilo divljanja sa nase strane ali su ti isti francuzi provocirali, dobacivali pa se...
Top