Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zoran mne

    KK Budućnost - KK Partizan igrač utakmice

    I naravno borac bez mane i straha, Zek Ledej
  2. zoran mne

    KK Partizan - KK Crvena zvezda Beograd (ABA liga 30.10) igrač utakmice

    Trio odskocio, Kaminski,P.j. I Aleksa. Ipak glas Frenku
  3. zoran mne

    FK Partizan 2023/24

    Imamo to sto imamo, ali Kanute je igrac manje. Covjek se ne vraca uopste kad su kontre i polukontre. Severina i Menig…. Sviddjelo mi se sto su se ostali borilo kao da im je zivot u pitanju. Ali igramo sa tri igraca manje na terenu
  4. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    E pa vidji zasto sam ja vjerovao onda. Na pitanje 100%. Odgovor je bio 100%, sve sam dogovorio i dao rijec
  5. zoran mne

    Liga Konferencije 2023/24

    Sto se tice kvaliteta ekipe, nesto bas i ne vjerujem u njega. Ali Duki i igraci su danas uradili ono sto se ocekuje od njih, ostavili srce na teren. I da smo ispali na penale, isto bih napisao. Prisustvo 15000 ljudi je obesmislilo bojkot Juga. Uprava napolje
  6. zoran mne

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mene je Pesic uznemirio izjavom da je najvaznije da je ostao ziv. U pm
  7. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    On je klasicno krilo, 201 cm
  8. zoran mne

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sto je ovo sa Smajlijevim virusom, da je smrsao 7-8 kila za 20 dana? O cemu se radi?
  9. zoran mne

    Партизан 2:1 Раднички Ниш, играч утакмице

    Za mene Tatko za nijansu ispred Seve
  10. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Tesko da ce ih i biti dok NBA ligasi ne kompletiraju rostere. Strpljen spasen
  11. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Licno ne vjerujem da bi Zeljko pristao na status da nema para za dobra pojacanja, a da nesto o tome ne progovore ili on ili Zoran
  12. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    E nijesi ispao budala kao ja, vjeruj mi. Ne mogu da se jos oporavim
  13. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Ja ne mogu da vjerujem da se neko divi ciganskoj kupovini igraca na kilo i to uporedju se nama, koji prvu put imamo sacuvan kostur tima. Kod cigana, osim Nejpira, niko nije bio nosilac u predhodnom ekipama. Sve solidni igraci, ali daleko od vrhunskih koje smo mi zadrzali. Ima vremena da se...
  14. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Hvala braco
  15. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Da se javno izvinim svima i kao sto sam rekao prihvatim dozivotni ban. Meni je ova izdaja pala teze nego bilo kome, jer me njegov rodjeni brat uvjeravao da nema sanse da ne potpise. Da su sve informacije do tad bile tacne, vidi se i iz saopstenja naseg kluba. Smijali su mi se neki kad sam...
  16. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Pleja i centra trazimo u odnosu na Nikolu i Kapitena. Da njima odgovara i naravno sa brutalnom odbranom obojica
  17. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Ima jedna bitna stvar. Da je Mirotic pregovarao sa drugim klubom za vrijeme trajanja ugovora sa Barselonom, papreno bi ga kostalo i pitanje je koliko bi uopste dobio novca od zagarantovanih 11 600 000 eurica. Tako da su ovi dani od raskida kao pregovori. Dilema nema, nas je, opet sam sinoc...
  18. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Sjecas se? Nijesam ja Nikola, ali sam istinu govorio Evo meni ban za dvije uzastopne
  19. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    Evo me cigani koji gostuju ovdje, prozivaju po Mozzartu. Pocrkali zajedno sa onim ko stoji iza vas. Jebace vas Kevin i Mirota, da ne znate odakle vam puca.
  20. zoran mne

    KK Partizan - transferi

    A nece on htjeti. On je vaspitan i totalno neiskvaren momak, sto bi mi u CG rekli vaspitan kao djevojcica
Top